Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Wietnam.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Wietnam kawalerów oferty.

Magisterskie

BBA lub Bachelor of Business Administration, jest oznaczenie akademicki obdarzył studentów, którzy ukończyli około czterech lat w pełnym wymiarze zajęć w biznesie i handlu, związanych z programem. BBAS są znane zwiększenia możliwości rozwoju kariery.

Wietnam oficjalnie Socjalistyczna Republika Wietnamu, jest najdalej na wschód kraju na Półwyspie Indochińskim w południowo-wschodniej Azji. W 2011 Wietnam miał łącznie 163 uczelni (w tym wyższych uczelni i instytutów).

Uniwersytety za dyplom licencjacki Wietnam. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Wietnam tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat w administracji biznesu

Bach Khoa University (BKU)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wietnam Ho Chi Minh City

Program Business Administration na BKU zapewnia studentom podstawy i zaawansowanej wiedzy z zakresu zarządzania, która obejmuje różne aspekty w tym marketing, planowanie, rachunkowości, finansów i produkcji. Umiejętności miękkich, takich jak praca w zespole, komunikacja, identyfikowania i rozwiązywania problemów poprzez praktyczne szkolenie oferowane są również dla naszych uczniów w sposób kreatywny, profesjonalny, dynamiczny i konkurencyjny ... [+]

Program Business Administration na BKU zapewnia studentom podstawy i zaawansowanej wiedzy z zakresu zarządzania, która obejmuje różne aspekty w tym marketing, planowanie, rachunkowości, finansów i produkcji. Umiejętności miękkich, takich jak praca w zespole, komunikacja, identyfikowania i rozwiązywania problemów poprzez praktyczne szkolenie oferowane są również dla naszych uczniów w twórczej, zawodowej, dynamicznym i konkurencyjnym środowisku międzynarodowym. Absolwenci będą mieli wielkie szanse zatrudnienia zarówno lokalnie, jak i za granicą w wielu pokrewnych dziedzinach jak księgowych, kierownik finansowy, specjalistów w zakresie sprzedaży, marketingu, konsultant, itp... [-]


Bachelor of Business Administration (BBA)

FPT University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat January 2019 Wietnam Hanoi

[+]

Absolwenci z dużym potencjałem mają również wyraźne możliwości rekrutacji bezpośrednio przez spółki stowarzyszone z FPT działające w 19 krajach na całym świecie.

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Szerokie spektrum Bachelor Degree in Business Administration oznacza, że ​​absolwenci mogą wybierać spośród szerokiej ścieżki kariery w różnych sektorach biznesu.

PODCZAS PRACOWNICZEGO SZKOLENIA [-]