Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Wietnam.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Wietnam kawalerów oferty.

Magisterskie

BBA, co jest skrótem od Bachelor of Business Administration, to stopień naukowy przyznawane tym, którzy skutecznie zakończyć około trzech lub czterech lat rygorystyczny zajęć w przedsiębiorstwie lub dyscypliny związane commerce,.

Wietnam oficjalnie Socjalistyczna Republika Wietnamu, jest najdalej na wschód kraju na Półwyspie Indochińskim w południowo-wschodniej Azji. W 2011 Wietnam miał łącznie 163 uczelni (w tym wyższych uczelni i instytutów).

Uniwersytety za dyplom licencjacki Wietnam. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Wietnam tutaj.

Czytaj więcej

Bachelor in Business Administration

Ho Chi Minh City University of Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Wietnam Ho Chi Minh City

Program Business Administration na Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University zapewnia studentom podstawę i zaawansowaną wiedzę z zakresu zarządzania obejmującą różne aspekty, w tym marketing, planowanie, rachunkowość, finanse i produkcję. Umiejętności miękkie, takie jak praca zespołowa, komunikacja, identyfikacja [+]

Program Business Administration na Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University zapewnia studentom podstawę i zaawansowaną wiedzę z zakresu zarządzania obejmującą różne aspekty, w tym marketing, planowanie, rachunkowość, finanse i produkcję.

Program Business Administration w HCMUT-Bach Khoa zapewnia studentom podstawową i zaawansowaną wiedzę z zakresu zarządzania Możliwości kariery

Umiejętności miękkie, takie jak praca zespołowa, komunikacja, identyfikacja

Możliwości kariery

Po ukończeniu studiów studenci będą mieli okazję pracować w zakresie:

Rozwój biznesu: badania rynku, planowanie biznesowe, relacje społeczne, rozwój nowych produktów i usług.RachunkowośćAnaliza inwestycyjna: przygotowanie i analiza projektów inwestycyjnych, analiza finansowa przedsiębiorstw, przetwarzanie danych giełdowych.AdministracyjnyMożliwość przeniesienia na nasze partnerskie uniwersytety w USA... [-]

Bachelor of Business Administration (BBA)

FPT University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat January 2019 Wietnam Hanoi

[+]

Absolwenci z dużym potencjałem mają również wyraźne możliwości rekrutacji bezpośrednio przez spółki stowarzyszone z FPT działające w 19 krajach na całym świecie.

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Szerokie spektrum Bachelor Degree in Business Administration oznacza, że ​​absolwenci mogą wybierać spośród szerokiej ścieżki kariery w różnych sektorach biznesu.

PODCZAS PRACOWNICZEGO SZKOLENIA [-]