Filter
Administracja biznesu
Wietnam Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Wietnam kawalerów oferty.

BBA, co jest skrótem od Bachelor of Business Administration, to stopień naukowy przyznawane tym, którzy skutecznie zakończyć około trzech lub czterech lat rygorystyczny zajęć w przedsiębiorstwie lub dyscypliny związane commerce,.

Wietnam oficjalnie Socjalistyczna Republika Wietnamu, jest najdalej na wschód kraju na Półwyspie Indochińskim w południowo-wschodniej Azji. W 2011 Wietnam miał łącznie 163 uczelni (w tym wyższych uczelni i instytutów).

Uniwersytety za dyplom licencjacki Wietnam. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Wietnam tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

FPT University

... [+]

Absolwenci z dużym potencjałem mają również wyraźne możliwości rekrutacji bezpośrednio przez spółki stowarzyszone z FPT działające w 19 krajach na całym świecie.

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Szerokie spektrum Bachelor Degree in Business Administration oznacza, że ​​absolwenci mogą wybierać spośród szerokiej ścieżki kariery w różnych sektorach biznesu.

PODCZAS PRACOWNICZEGO SZKOLENIA [-]
Wietnam Hanoi
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ho Chi Minh City University of Technology

Program Business Administration na Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University zapewnia studentom podstawę i zaawansowaną wiedzę z zakresu zarządzania obejmującą róż ... [+]

Program Business Administration na Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University zapewnia studentom podstawę i zaawansowaną wiedzę z zakresu zarządzania obejmującą różne aspekty, w tym marketing, planowanie, rachunkowość, finanse i produkcję.

Program Business Administration w HCMUT-Bach Khoa zapewnia studentom podstawową i zaawansowaną wiedzę z zakresu zarządzania Możliwości kariery

Umiejętności miękkie, takie jak praca zespołowa, komunikacja, identyfikacja

Możliwości kariery

Po ukończeniu studiów studenci będą mieli okazję pracować w zakresie:

Rozwój biznesu: badania rynku, planowanie biznesowe, relacje społeczne, rozwój nowych produktów i usług.RachunkowośćAnaliza inwestycyjna: przygotowanie i analiza projektów inwestycyjnych, analiza finansowa przedsiębiorstw, przetwarzanie danych giełdowych.AdministracyjnyMożliwość przeniesienia na nasze partnerskie uniwersytety w USA... [-]
Wietnam Ho Chi Minh City
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku