Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Wietnam.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Wietnam kawalerów oferty.

Magisterskie

BBA jest skrótem Bachelor of Business Administration, która jest stopień zdobył po około czterech latach intensywnych badań w dziedzinach dotyczących działalności gospodarczej i handlu. Niektóre różnice pomiędzy programami BBA należy się spodziewać.

Wietnam oficjalnie Socjalistyczna Republika Wietnamu, jest najdalej na wschód kraju na Półwyspie Indochińskim w południowo-wschodniej Azji. W 2011 Wietnam miał łącznie 163 uczelni (w tym wyższych uczelni i instytutów).

Ho Chi Minh City, nazwany po kraju war 's lidera czas, jest jednym z największych miast i najbardziej zróżnicowanych Wietnamu. Miasto stało się znaczącym ośrodkiem kultury i edukacji w ostatnich latach. Jest domem dla niektórych szkołach południowo-wschodniej Azji w najbardziej prestiżowych.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Wietnam. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Wietnam tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat W Administracji Biznesu

Bach Khoa University (BKU)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wietnam Ho Chi Minh City

Program Business Administration na BKU zapewnia studentom podstawy i zaawansowanej wiedzy z zakresu zarządzania, która obejmuje różne aspekty w tym marketing, planowanie, rachunkowości, finansów i produkcji. Umiejętności miękkich, takich jak praca w zespole, komunikacja, identyfikowania i rozwiązywania problemów poprzez praktyczne szkolenie oferowane są również dla naszych uczniów w sposób kreatywny, profesjonalny, dynamiczny i konkurencyjny ... [+]

Program Business Administration na BKU zapewnia studentom podstawy i zaawansowanej wiedzy z zakresu zarządzania, która obejmuje różne aspekty w tym marketing, planowanie, rachunkowości, finansów i produkcji. Umiejętności miękkich, takich jak praca w zespole, komunikacja, identyfikowania i rozwiązywania problemów poprzez praktyczne szkolenie oferowane są również dla naszych uczniów w twórczej, zawodowej, dynamicznym i konkurencyjnym środowisku międzynarodowym. Absolwenci będą mieli wielkie szanse zatrudnienia zarówno lokalnie, jak i za granicą w wielu pokrewnych dziedzinach jak księgowych, kierownik finansowy, specjalistów w zakresie sprzedaży, marketingu, konsultant, itp... [-]