Przeczytaj oficjalny opis

BCOM Zarządzania Logistycznego

Z BCOM w logistyce Zarządzanie można mieć karierę jako Logistyki, konsultant, kierownik produkcji.

Warunki przyjęcia na studia

  • Minimalne APS: 26
  • Angielski: 4 (50% +)
  • Matematyka: 4 (50% +)
  • Literacy matematyczna: Nie została przyjęta

Spotkanie minimalnych wymagań Wydziału dotyczący konkretnego programu niekoniecznie gwarantuje wstęp do tego programu, które mogą być zastosowane szczególne kryteria selekcji i ze względu na ograniczoną przestrzeń.

BCOM wyróżnieniem w zarządzanie logistyczne

Program ten koncentruje się na podstawowych aspektach zarządzania logistycznego, systemy wspomagania decyzji logistycznych, zarządzania łańcuchem dostaw oraz systemów planowania zasobów firmy. Studenci mają również możliwość wyboru modułów do nauki, jak i ilościowych logistyki i zarządzania projektami. Studenci są zobowiązani do podjęcia Metodologia badań, aby pomóc im w prowadzeniu badań dla zadań z każdego przedmiotu. Przemysł Tablice doradcze zapewnienia adekwatności przedmiotu. Studenci, którzy ukończyli ten kurs są często stosowane w sektorze prywatnym, firmom transportowym, spedycji i rozliczeniowe środki, których produkcja, detalicznych i hurtowych sektorów gospodarki, jak również w imporcie i eksporcie.

Warunki przyjęcia na studia

Dostęp Student zostaną dostarczone do studenta, który jest w posiadaniu baccalaureus kwalifikacji na KRK Poziom 7, które obejmowały logistyki głównym. Doktorant z innej uczelni muszą spełniać określone warunki przed dopuszczeniem do BCOM wyróżnieniem (Logistyka) na KRK Poziom 7. Należy pamiętać, że wszystkie aplikacje Wyróżnienia są przedmiotem procesu przesiewania. Wnioskodawcy zostaną poinformowani o ile zostały zaakceptowane.

Następujące minimalne warunki przyjęć ubiegać BCOM wyróżnieniem (Logistics Management): (a) BCOM (Logistyka) Stopień, lub (b) BTech (Logistyka) Stopień, lub (c) Wszelkie BCOM drugi z głównym o porównywalnej zawartości, i o ile jest to konieczne, uzupełnione egzaminu wstępnego, (d) należy pamiętać, że wyniki w nauce w ostatnich kwalifikacji będą brane pod uwagę i (e) odpowiednie znajomości języka angielskiego.

Czas trwania programu

Full-time: 1 rok / niepełnym wymiarze godzin: 2 lata

Dane kontaktowe

Nazwa: Pani Kasoojee / Tel: +27 (0) 11 559 2464 / adeelak@uj.ac.za

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 135 więcej kursów w University of Johannesburg »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Luty 2020
Duration
1 - 3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Luty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Luty 2020