BCOM wyróżnieniem w ekonomii transportu

University of Johannesburg

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BCOM wyróżnieniem w ekonomii transportu

University of Johannesburg

Program posiada dwa główne zagadnienia: planowanie transportu oraz polityki transportowej. Przedmioty te, wraz z szerokim wyborem modułów, jak również zarządzania logistycznego mają na celu wyposażenie studentów w niezbędną wiedzę i umiejętności, aby wnieść znaczący wkład w dziedzinie zarządzania transportem. Studenci są zobowiązani do podjęcia Metodologia badań, aby pomóc im w prowadzeniu badań dla zadań z każdego przedmiotu. Przemysł Tablice doradcze zapewnienia adekwatności przedmiotu. Studenci, którzy ukończyli ten kurs są często stosowane w rządzie, parastatals operatorzy sektora prywatnego i publicznego usług transportowych, jak również rozpoczynających własną działalność gospodarczą.

Warunki przyjęcia na studia

Dostęp Student zostaną dostarczone do studenta, który jest w posiadaniu baccalaureus kwalifikacji na KRK Poziom 7, który zawierał istotne zagadnienie jako głównym. BTECH studenci powinni mieć ostatnim roku średnio o 65%, a BCOM studentów ostateczna średnio 60%, a wraz z logistyki jako głównym.

Należy pamiętać, że wszystkie aplikacje Wyróżnienia podlegają procesowi przesiewania. Wnioskodawcy zostaną poinformowani o ile zostały zaakceptowane.

Dane kontaktowe

Nazwa: Pani Kasoojee
Tel: +27 (0) 11 559 2464 / adeelak@uj.ac.za

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
1 - 2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Republika Południowej Afryki - Johannesburg, Gauteng
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates