BCOM z wyróżnieniem w zakresie zarządzania finansami

University of Johannesburg

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BCOM z wyróżnieniem w zakresie zarządzania finansami

University of Johannesburg

Celem tego programu jest przekazanie studentom wiedzy niezbędnej do podjęcia wysoko wykwalifikowanej pracy zawodowej w dyscyplinach rachunkowości zarządczej i finansów. Program składa się z szeroko zakrojonego programu na przygotowanie doktorant w szerokim zakresie specjalności z zakresu finansów. Program kładzie nacisk aplikacji, analizy i oceny w każdym obszarze tematu, jak również stosowania uczciwości i etyki w środowisku zawodowym. Opanowanie programu nauczania zapewni studentom umiejętności syntezy kompleksowe zarządzanie, finansowe, wydajność i zasady ryzyka w celu prowadzenia pojazdów mechanicznych i dodać wartość do podmiotów, które ich zatrudniają. Udana uczeń zdobędzie ogólną perspektywę finansową i gospodarczą, która zapewni im przewagę konkurencyjną w zakresie zatrudnienia. Ponadto student będzie przygotowany do dalszych badań w tej dziedzinie poprzez rozwijanie umiejętności badania i raportowania poprzez realizację nadzorowanego projektu badawczego w dziedzinie zarządzania finansami.

Program jest dostosowany do wymagań programowych i ramowych kompetencji z Chartered Institute of Management Accountants (CIMA). Studenci, którzy ukończą BCOM wyróżnieniem (zarządzanie finansami) zostanie przygotowany do napisania egzaminu CIMA kwalifikacje zawodowe, które prowadzą do Associate Chartered rachunkowość zarządcza (ACMA) wyznaczenia.

Program jest zorientowany na przygotowanie uczniów do uzyskania kwalifikacji zawodowych z Chartered Institute of Management Accountants (CIMA).

Warunki przyjęć: Potencjalny student musi posiadać Bachelor of Commerce kwalifikacji i powinno uzyskały ocenę końcową co najmniej 65% zarówno rachunkowości i zarządzania finansami (Finance oraz jako koszt i rachunkowości zarządczej) ocenił w Nowym KRK poziomie 7 / Starego KRK poziom 6. Studenci ponadto poddawane procesowi selekcji, jak i stosowane przez Departament. Studenci będą mogli maksymalny okres rejestracji dwóch lat. Program nie jest oferowany jako ograniczonego kontaktu lub programu kształcenia na odległość.

Dane kontaktowe: Pan Ricky Van Der Watt / 011 559 4106 / rickyvdw@uj.ac.za

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Republika Południowej Afryki - Johannesburg, Gauteng
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates