BEng (Hons) w inżynierii budowlanej i zarządzaniu

The British University in Egypt

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BEng (Hons) w inżynierii budowlanej i zarządzaniu

The British University in Egypt

Misja

Zapewnienie nowoczesnego programu odzwierciedlającego elastyczność w dostosowaniu się do szybkiego tempa nowych technologii stosowanych w branży budowlanej oraz osiągnięcie kluczowych celów BUE i Wydziału w zakresie promowania rozwoju kulturalnego, gospodarczego, społecznego i technologicznego przez zdolnych inżynierów budownictwa i absolwentów zarządzania, kształconych według najlepszych brytyjskich standardów akademickich, którzy są niezależnymi uczniami.

Charakterystyczne cechy programu

Misja BUE ma być wiodącym dostawcą wysokiej jakości edukacji w stylu brytyjskim w regionie MENA. Uniwersytet zobowiązuje się do zapewnienia brytyjskiej walidacji swoich programów i zapewnienia studentom doświadczenia zgodnego z brytyjskimi standardami. Zbudowany na bazie instytucjonalnego zapewnienia jakości jest zatwierdzany na poziomie przedmiotowym, a Wydział zobowiązuje się do zapewnienia, że ​​jego brytyjscy partnerzy potwierdzający potwierdzą, że jego program studiów jest zgodny z brytyjskimi standardami. Wskaźnikiem tego będzie podwójna nagroda zarówno egipskiego licencjata, jak i brytyjskiego uniwersytetu w dziedzinie inżynierii lądowej.

Departament Inżynierii Lądowej BUE dąży do zapewnienia aktualnych programów technicznych, takich jak program Inżynierii Budowlanej i Zarządzania (CEM), w celu zapewnienia samodzielnego Inżyniera Budownictwa, który jest w stanie nadążyć za współczesnymi i szybko zmieniające się struktury wysokich technologii, technologie budowlane i techniki zarządzania projektami. Program oferuje unikalny zestaw modułów i obszarów specjalistycznych, które pozwalają uczniowi rozwinąć niezbędne umiejętności i / lub podstawy do tego celu.106983_audi3.png

Ponadto będziemy dążyć do akredytacji tego programu studiów z Institute of Civil Engineering, wiodącym brytyjskim organem zawodowym w tej dziedzinie programu. Akredytowane programy studiów są preferowanymi i szybkimi ścieżkami dla tych, którzy dążą do uzyskania kwalifikacji zawodowych inżyniera dyplomowanego (CEng).

W chwili pisania tego dokumentu, zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, połączenie akademickiej i zawodowej akredytacji czyni nasz program inżynierii budowlanej (CEM) w dziale inżynierii lądowej (BUE) dość wyjątkowy zarówno w Egipcie, jak iw całym regionie.

Cele programu

Celem inżynierii budowlanej i zarządzania jest:

 • Zapewnij uczniom:
  • systematyczne rozumienie bazy wiedzy z zakresu inżynierii lądowej, inżynierii budowlanej i zarządzania projektami;
  • umiejętność analizowania złożonych zagadnień, zarówno systematycznych, jak i twórczych,
  • umiejętność rzetelnego oceniania w przypadku braku pełnych danych i jasnego przedstawienia swoich wniosków;
  • umiejętność samokierowania, innowacyjności, rozwiązywania problemów i rozwiązywania problemów; i
  • niezależna zdolność uczenia się dla ciągłego rozwoju zawodowego.
 • Oferuj szeroki program nauczania, który zapewnia najnowszą wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie inżynierii budowlanej i zarządzania projektami.
 • Zapewnienie środowiska uczenia się, które umożliwia uczniom o wysokiej wrodzonej zdolności osiągnięcia pełnego potencjału, zarówno osobiście, jak i akademicko, tak aby po ukończeniu studiów byli w stanie i mieli swobodę wyboru spośród wielu różnych karier oraz posiadali wiedzę, wiedzę i dojrzałość osobową, aby stworzyć szybki wkład w wybrany przez nich obszar zatrudnienia lub badań.
 • Zaoferuj program spełniający wymagania edukacyjne wszystkich odpowiednich instytucji zawodowych, zarówno krajowych, jak i brytyjskich, odpowiednio dla statusu Członka / Czołowego Inżyniera.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja December 23, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
Locations
Egipt - Cairo, Cairo Governorate
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Egipt - Cairo, Cairo Governorate
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą