Akredytacja: IET

Inżynieria Elektryczna i Elektroniczna MEng / BEng przygotuje Cię do ubiegania się o szeroką ofertę pracy w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Rozumiejąc nowo powstającą inżynierię elektryczną i elektroniczną oraz środowisko biznesowe inżynierów, rozwijasz także podstawowe umiejętności przywódcze, zarządzanie i komunikację oraz globalną perspektywę, której potrzebujesz, aby osiągnąć sukces w karierze inżynieryjnej.

Szybkie postępy w dziedzinie komunikacji, technologii czujników, robotyki i elektroniki wysokiej prędkości w połączeniu z nowszymi technologiami, takimi jak uczenie maszynowe i komputerowa wizja, nadal rewolucjonizują świat, w którym żyjemy.

Nasz program zapewnia niezbędne umiejętności i doświadczenie, które pozwolą Ci zająć miejsce w szybkim świecie inżynierii elektrycznej i elektronicznej jako twórca inteligentnych, połączonych urządzeń i systemów następnej generacji.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie telefony komórkowe i tablety będą wyglądać w przyszłości? Jak możemy wykorzystać satelity, aby poprawić nasze życie? W jaki sposób możemy pomóc ludziom, rozwijając urządzenia medyczne? Jak będą wyglądały samochody i systemy transportowe następnej generacji? W jaki sposób roboty mogą robić lepsze rzeczy? Jakie są możliwe odnawialne źródła energii? Gdzie możemy pójść z eksploracją kosmosu? Oto niektóre z pytań, na które pytają również branże elektroniczna, więc nie jesteś sam i zmierzasz we właściwym kierunku. Pierwsze dwa lata zapewniają studentom podstawowe umiejętności inżynierii elektrycznej i elektronicznej, a w bardziej zaawansowanych latach można wybierać opcje w specjalistycznych dziedzinach. W miarę możliwości zatrudniamy praktyczną pracę nad projektem, aby pomóc Ci rozwinąć umiejętności praktyczne i rozwiązywania problemów.

W czwartym roku podejmiesz indywidualny projekt związany z badaniami w ramach działu, takimi jak monitorowanie stanu w systemach elektroenergetycznych, wizja komputerowa lub ulepszone sieci bezprzewodowe następnej generacji, lub potencjalnie powiązany z działalnością projektową związaną z branżą, taką jak silnik kontrolować sprzęt i oprogramowanie do napędzania i kierowania inteligentnymi pojazdami lub projektami czujników do Internetu rzeczy następnej generacji. Możesz także rozwijać własne pomysły i podejmować spersonalizowane projekty.

Kandydaci z wyższym poziomem osiągnięć mogą zapisać się bezpośrednio na 5-letni stopień MEng lub przenieść się z Beng na każdym etapie studiów przed ukończeniem studiów. Stopień MEng daje ci możliwość zdobycia zintegrowanej nagrody Masters, a tym samym wykazania się profesjonalną gotowością dla pracodawców.

Studenci programu są zachęcani do skorzystania z możliwości rocznego stażu przemysłowego i wymiany międzynarodowej z partnerskimi uniwersytetami w ponad 20 krajach.

Program ten jest akredytowany przez Instytut Technologii i Technologii (IET), jedną z największych na świecie instytucji inżynieryjnych. IET Accreditation to międzynarodowy standard oceny, przyznawany programom wysokiej jakości, spełniającym wymagania profesjonalnych inżynierów.

Twoja kariera

Absolwenci mogą spodziewać się zatrudnienia w branżach takich jak systemy mobilne, rozrywka interaktywna, projektowanie zautomatyzowanych systemów, przetwarzanie obrazów, sztuczna inteligencja, komunikacja i sieci, motoryzacja, lotnictwo, ropa i gaz, energia odnawialna, oprzyrządowanie i systemy medyczne, a także popyt w rolach poza inżynierią, gdzie ich umiejętności rozwiązywania problemów i szeroka wiedza na temat technologii są wysoko cenione.

Co będziesz studiować

Program obejmuje wspólne pierwsze dwa lata podstawowych elementów obejmujących zasady elektryczne, elektronikę analogową i cyfrową, matematykę, rozwój oprogramowania, zasady mechaniczne, systemy elektryczne i roczny projekt. Moduły i treści w kolejnych latach często zmieniają się wraz z rozwojem programu nauczania i nowych technologii. W zaawansowanym wieku uczniowie mogą oczekiwać podjęcia podstawowych modułów z opcjonalnymi modułami, aby spersonalizować swoje aspiracje edukacyjne lub zawodowe.

Rok 3

Rdzeń: systemy cyfrowe i programowalne, zintegrowane studia inżynierskie, operacje inżynieryjne i zarządzanie. Typowe 3 opcje obejmują sygnalizację i projektowanie systemów elektronicznych, inżynierię komunikacyjną, modelowanie i analizę danych, komputerowe wspomaganie inżynierii, sterowanie, projektowanie i analizę inżynieryjną lub sygnały i systemy elektroniczne.

Rok 4

Core: Honours Project, Digital Signal Processing. Typowe 4 opcje obejmują inteligentną robotykę i mechatronikę, projektowanie cyfrowe i architekturę komputerową, komunikację bezprzewodową, projektowanie poziomu systemu, projektowanie i analizę inżynieryjną, projektowanie wspomagane komputerowo lub sterowanie

Rok 5 (MEng)

Rdzeń: Projekt zespołu MEng. Typowy rok to 5 opcji: komunikacja cyfrowa, DSP w czasie rzeczywistym, aplikacje systemów wbudowanych, przetwarzanie obrazu i wizja maszynowa, komunikacja optyczna, symulacja sieci komputerowych, bezprzewodowe i mobilne systemy komunikacyjne, systemy sterowania, komunikacja przemysłowa i sieci lub monitorowanie stanu.

Wymagania wstępne

Wszystkie wymienione tutaj wymagania dotyczące wpisu powinny być traktowane jako wskazówka i stanowią minimum wymagane do wzięcia pod uwagę przy zgłaszaniu. Wnioskodawcy, którzy złożą warunkową ofertę danego miejsca, mogą zostać poproszeni o osiągnięcie więcej niż podano.

1 rok

SQA Higher

BBCC at Higher, aby włączyć matematykę i jedną z fizyki, badań technologicznych lub nauk technicznych

Poziom

CCD, w tym matematyka i fizyka plus GCSE English w C / 4

ILC Higher

H2 H2 H3 H5, w tym matematyka i fizyka plus język angielski na poziomie zwyczajnym O2

Dyplom IB

24 punkty muszą obejmować matematykę i fizykę

BTEC

Poziom 3 Dyplom Rozszerzony w Inżynierii Elektrycznej / Elektronicznej w MMM

Rok 2

BTEC

Poziom 3 Dyplom Rozszerzony w Inżynierii Elektrycznej / Elektronicznej w DDM

Rok 3

HND

HND Electronics / Electrical Engineering i musi uwzględniać matematykę dla jednostek inżynierskich część 1, 2 i 3 lub Matematyka inżynierska 1, 2, 3, 4 i 5 z B w jednostkach ocenionych

język angielski

Uczniowie, których pierwszym językiem nie jest angielski, zwykle będą musieli posiadać ekwiwalent testu akademickiego IELTS 6,0 bez elementu mniejszego niż 5,5.

Uwaga: jeśli jesteś z większoœci kraju anglojęzycznego, możesz nie być zobowiązany do dostarczenia dodatkowego dowodu znajomości języka angielskiego.

Dodatkowe informacje

Inne kwalifikacje akademickie i zawodowe

Każda aplikacja do GCU jest rozpatrywana indywidualnie. Jeśli nie posiadasz typowych kwalifikacji akademickich, ale możesz wykazać się odpowiednim doświadczeniem zawodowym i / lub zasługami uznanych organizacji zawodowych, możesz kwalifikować się do uczestnictwa w tym kursie za pośrednictwem systemu uznawania szkół wyższych.

Międzynarodowe Pathways

Jeśli nie spełniasz wymagań języka angielskiego, możesz kwalifikować się do programu English for University Study.

Opłaty i finansowanie

Opłaty za studia są w większości zależne od statusu opłaty. Jaki jest mój status opłaty studenckiej?

Czesne 2018/19

  • Strona główna: 1820 £
  • RUK: 9250 GBP *
  • UE: 1820 GBP
  • Międzynarodowe: 11 500 £

* Całkowite czesne dla studentów RUK, którzy ukończyli trzy- lub czteroletnie studia, jest ograniczone do 27.750 £. Konkretne opłaty podlegają zatwierdzeniu przez rząd szkocki i mogą ulec zmianie po potwierdzeniu.

Jeśli rozpoczniesz studia we wrześniu 2018 lub w styczniu 2019 roku, są to opłaty roczne lub modułowe, które odnoszą się do czasu trwania kursu; jednak opłaty mogą ulec zmianie. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat sposobu zmiany opłat, przeczytaj nasze zasady dotyczące opłat i refundacji.

Dodatkowe koszty

Oprócz opłat za studia, możesz również ponosić dodatkowe koszty w czasie pobytu na uniwersytecie.

Stypendia

Zapewniamy wysokiej jakości edukację za uczciwą cenę; jako uniwersytet ds. dobra wspólnego zobowiązujemy się do oferowania dostępnego szkolnictwa wyższego dla utalentowanych studentów, utrzymując niskie czesne za naukę i zapewniając hojny pakiet stypendialny w wysokości ponad 2,5 miliona funtów rocznie.

Jeśli masz pytania lub pytania dotyczące stypendiów dostępnych w 2018/19, proszę skontaktować się z zespołem zadawania pytań przez studentów.

Międzynarodowe daty rozpoczęcia studentów

Dla nowych studentów zagranicznych wydarzenia orientacyjne rozpoczynają się 14 września 2018 roku . Ten dodatkowy czas jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc nowym studentom zagranicznym w osiedleniu się w Wielkiej Brytanii i GCU przed rozpoczęciem ogólnej induction studentów i nauczania.

W tym czasie odbędzie się wiele zabawnych i pouczających zajęć, w tym wycieczki po kampusach i miastach, a także imprezy powitalne, w których można spotkać innych zagranicznych studentów.

Lokowanie i wymiana międzynarodowa

Aby uzupełnić i rozszerzyć techniczne aspekty kursu, istnieją możliwości rocznego stażu przemysłowego i międzynarodowych programów wymiany.

Akredytacja

Stopień elektryczny i elektroniczny na GCU jest akredytowany przez Instytucję Inżynierii i Technologii (IET)

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 28 więcej kursów w Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment »

Ostatnia aktualizacja July 31, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,820 GBP
Dom / studenci z UE; 9250 £ studenci RUK; 11 500 £ studentów zagranicznych
Wg lokalizacji
Wg daty