Zaprojektowany sukces

Akredytowany przez Instytucję Inżynieryjną i Technologiczną, ten kurs inżynierii elektrycznej i elektronicznej oferuje szybką ścieżkę do statusu dyplomowanego inżyniera. Wszystko polega na projektowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu elektrycznych systemów sterowania. Inżynierowie w tym sektorze dbają o to, aby nasze urządzenia elektryczne były bezpieczne i mogły spełniać wysokie standardy jakości, a także opracowywać nowe technologie na przyszłość.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.


Dlaczego inżynieria elektryczna i elektroniczna w LSBU?

 • Nr 1 Nowoczesna uczelnia London dla Elektrotechniki i Elektroniki, Tabela Ligii Strażniczej 2018.

 • Akredytowane przez Instytucję Inżynieryjną i Technologiczną (wcześniej IEE) na podstawie licencji Rady Inżynieryjnej i oferują szybki postęp do statusu Chartered Engineer.

 • Posiadamy zespół doradców z branży, aby zapewnić, że zakres naszych kursów jest aktualny i odpowiada potrzebom w zakresie zatrudnienia.

 • Wiele możliwości kariery: jest kilka części naszego życia, które nie są winne przynajmniej pracy inżynierów elektryków i elektroników.

 • Możesz wybrać spędzić swój trzeci rok nauki w jednej z naszych instytucji partnerskich.

 • Możliwość ukończenia trzeciego roku w płatnym profesjonalnym stażu.

Akredytacje

Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb

Moduły

Inżynierowie elektryczni i elektroniczni zapewniają oświetlenie, ogrzewanie i wentylację budynków, zapewniają, że nasze sieci transportowe działają sprawnie i bezpiecznie, pomagają zasilać przemysł wytwórczy i budowlany oraz odgrywają kluczową rolę w produkcji i dystrybucji energii. Kurs obejmuje:

 • systemy elektryczne
 • mikrokontrolery
 • systemy kontrolne
 • komunikacja
 • analiza
 • oprogramowanie
 • nauka inżynieryjna

Metody oceny ogólnego kursu: 37% zajęć.

1 rok

 • Projekt i praktyka
 • Zasady inżynierii
 • Inżynieria matematyki i modelowania
 • Inżynieria obliczeniowa
 • Wprowadzenie do inżynierii elektrycznej i elektronicznej
 • Wprowadzenie do elektroniki cyfrowej

Rok 2

 • Zaawansowana matematyka inżynierska
 • Obwody, sygnały i systemy
 • Zasady kontroli
 • Projekt zespołu projektowego
 • Maszyny elektryczne i energoelektronika
 • Projektowanie obwodów analogowych i cyfrowych

Rok 3

 • Opcjonalny rok umieszczenia

Rok 4

 • Innowacja i przedsiębiorczość
 • Inżynieria sterowania
 • Projekt
 • Zaawansowana elektronika analogowa i RF
 • Projektowanie systemów cyfrowych

Możliwość zatrudnienia

Ten kurs przygotuje Cię do kariery w wielu dziedzinach inżynierii elektrycznej i elektronicznej, w których stosowane są systemy elektroniczne, w szczególności w systemach sterowania wbudowanego, w których zintegrowane są wielkoskalowe układy scalone i wykorzystywane do automatyzacji typowych procesów.

Niedawni absolwenci tego kursu przeszli do ról w branży transportowej, rozrywkowej, medycznej, publicznej oraz usług publicznych i dostawczych.

Oparte na zatrudnieniu w sektorze

Obszary zatrudnienia w następujących branżach obejmują:

Transport

Oprzyrządowanie, sygnalizacja, dystrybucja mocy, utrzymanie torów, modernizacja / testowanie ECU i systemy krytyczne dla bezpieczeństwa

Zabawa

Projektowanie anten, miksowanie wizyjne, projektowanie studyjne, systemy satelitarne, zdalne sterowanie, sterowanie oświetleniem i konserwacja, kontrola i projektowanie robotyki, interfejsy komputerowe i wbudowane sterowanie

Medyczny

Projektowanie i konserwacja oprzyrządowania, projektowanie protez, systemy kontroli światła / ciepła / wilgotności, zdalne sterowanie (platforma zautomatyzowana) monitorowanie i konserwacja systemu bezpieczeństwa

Sektor publiczny

Systemy bezpieczeństwa, sygnalizacja drogowa, bezprzewodowe systemy sterowania, projekt GPS, autonomiczne projekty robotów (kopalnia i bomba) oraz system nadzoru

Usługi publiczne i branże zaopatrzeniowe

Woda, gaz, energia elektryczna, kanalizacja i wywóz śmieci - modernizacja i kontrola rozproszonych usług, testowanie i kontrola jakości oraz systemy bezpieczeństwa

Czego możesz oczekiwać od swojej kariery

Inżynierowie elektrycy i elektronicy mogą pracować we wszystkich środowiskach i sektorach. Możesz pracować w zakładzie produkcyjnym, warsztacie, biurze, laboratorium lub na miejscu u klienta.

Inżynierowie mogą być zaangażowani w projekt od samego początku i często angażują się również w programy obsługi technicznej. Czasem specjalizują się w określonej części procesu, a przy innych okazjach są zaangażowani na każdym etapie. Zwykle pracują w zespołach interdyscyplinarnych z inżynierami z innych dziedzin, a także architektami, marketerami, producentami, technikami i nie tylko.

Typowe zadania obejmują identyfikację potrzeb klientów i użytkowników, projektowanie systemów i komponentów, badanie rozwiązań i szacowanie kosztów i harmonogramów, tworzenie prototypów, projektowanie i przeprowadzanie testów, zapewnienie przestrzegania norm bezpieczeństwa oraz modyfikowanie i ulepszanie produktu po jego zakończeniu.

Czołowi inżynierowie mogą zarabiać od 40 000 funtów do 50 000 funtów rocznie, a niektórzy mogą zarobić jeszcze więcej.

Zdobycie kluczowych umiejętności w zakresie zatrudnienia

Nasze zawodowe podejście do nauczania będzie miało pozytywny wpływ na twoją zdolność do zatrudnienia. Jako absolwent będziesz miał szereg praktycznych umiejętności kluczowych, które uczynią cię atrakcyjną perspektywą dla pracodawców. Obejmują one zdolność do wykonywania analitycznych prac badawczych, znajomość systemów analogowych i cyfrowych, możliwość tworzenia modeli komputerowych do symulacji oraz możliwość zarządzania projektami przy użyciu standardów i specyfikacji branżowych. Wykorzystanie okazji do spędzenia wolnego czasu w branży przemysłowej jeszcze bardziej zwiększy twoje szanse na zatrudnienie jako nowego absolwenta.

Kontynuacja studiów podyplomowych

Absolwenci będą mogli ubiegać się o dalsze studia na studiach podyplomowych, w tym o miejsce w naszej stacjonarnej lub niestacjonarnej mgr inżynierii biomedycznej i oprzyrządowania lub MSc Embedded and Distributed Systems.

Służba na rzecz zatrudnienia

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Udogodnienia

Nauczysz się korzystać z najnowszych technologii interfejsu komputerowego w naszym laboratorium National Instruments. Laboratorium, sponsorowane przez National Instruments, zawiera wirtualne stanowiska pracy przy użyciu oprogramowania, w tym Multisim, Ultiboard i Labview.

Nauczać i uczyć

Nasza kadra nauczycielska ma ogromne doświadczenie. Niezależnie od tego, czy uczą, przeprowadzają badania, czy są zaangażowani w doradztwo, mają umiejętności, aby coś zmienić. Nauczysz się w nowoczesnym, dobrze wyposażonym środowisku, w połączeniu z zaawansowaną technologią.

Podejście do uczenia się

Dowiesz się poprzez wykłady, seminaria, samouczki i praktyczną pracę. Biorąc udział zarówno w projektach grupowych, jak i indywidualnych, oceniamy Twoją pracę poprzez połączenie zajęć i egzaminów, a prace projektowe i laboratoryjne liczą się do ostatecznej nagrody. Nauczymy Cię również umiejętności życiowych skutecznej komunikacji, rozwiązywania problemów, planowania projektu i pracy zespołowej, które wyróżnią cię i dadzą ci najlepszą szansę na zdobycie pracy, którą chcesz po skończeniu szkoły.

Ćwiczenia praktyczne

Ilość uczenia się opartego na projektach, które możesz wykonać na poziomie inżyniera, różni się w zależności od uniwersytetu. W LSBU proponujemy projekty "make-design-test" na całym kursie, zamiast koncentrować je wszystkie na ostatnim roku. Oznacza to, że na wczesnym etapie swojej kariery uniwersyteckiej dostosujesz zasady teoretyczne do rozwiązywania rzeczywistych problemów inżynierskich. To doświadczenie w dostarczaniu innowacji sprawia, że ​​jesteś atrakcyjny dla pracodawców. Innowacja jest podstawą tego, co inżynier robi na co dzień. Inżynierowie szukają praktycznych sposobów na ulepszenie, zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów, zwiększenie bezpieczeństwa, zwiększenie odporności, szybsze, bardziej zintegrowane i bardziej efektywne. Nasze kursy inżynierskie nauczą Cię z pierwszej ręki, jak rozwijać te kluczowe umiejętności i cechy.

Przygotowany do nowoczesnej praktyki inżynierskiej

W rzeczywistości większość inżynierów będzie pracowała ramię w ramię w interdyscyplinarnych zespołach projektowych. Jednym z największych profesjonalnych aktywów, jakie możesz mieć, jest umiejętność dobrego funkcjonowania w tym zespole. Właśnie dlatego niektóre z naszych modułów są udostępniane we wszystkich naszych kursach inżynierskich. Moduły te dotyczą zrozumienia komercyjnych priorytetów, które kształtują praktykę inżynierską i rozwiązywanie problemów. Prelegenci z renomowanych firm, takich jak Rolls-Royce, prowadzili wykłady na temat tych modułów.

Personal Tutoring

Jako student inżynierii, przydzielony zostanie wyznaczony opiekun podczas twoich pierwszych trzech tygodni w LSBU. Rolą Twojego nauczyciela jest być twoim głównym kontaktem do akademickiego i zawodowego wsparcia rozwoju.

Twój opiekun pomoże Ci w pełni wykorzystać swój czas w LSBU, udzielając porad i wskazówek dla innych źródeł wsparcia na uniwersytecie.

Powinni być pierwszą osobą na uniwersytecie, z którą rozmawiasz, jeśli masz jakiekolwiek trudności, które mają wpływ na twoją pracę. Mogą to być problemy akademickie, finansowe, zdrowotne lub innego rodzaju.

Będziesz mieć spotkania z osobistym opiekunem co najmniej dwa razy w semestrze. Niektóre spotkania będą indywidualne, a inne będą w małych grupach. Możesz skontaktować się ze swoim nauczycielem, aby uzyskać dodatkowe wsparcie przez e-mail lub osobiście.

Wymagania wstępne

 • Poziom BBB lub;
 • BTEC National Diploma DDM lub;
 • Dostęp do kwalifikacji HE z 24 Wyróżnieniami i 21 zasługami, w tym 3 Wyróżnienia z Matematyki i 3 zasługi w fizyce ;
 • Ekwiwalent poziomu 3 kwalifikacji o wartości 128 punktów UCAS
 • Kwalifikacje na poziomie 3 muszą obejmować matematykę lub fizykę
 • Kandydaci muszą posiadać 5 egzaminów GCSE, w tym matematyki i języka angielskiego lub równoważnego (zreformowanego GCSE na ocenę 4 lub wyższą).
 • Witamy kwalifikacje z całego świata. Kwalifikacje językowe dla studentów zagranicznych: ocena IELTS 6.0 lub Cambridge Proficiency lub Advanced Grade C.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 40 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja February 24, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 23, 2019
Duration
3 - 4 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
Opłata za 1 rok w pełnym wymiarze godzin w Wielkiej Brytanii / UE: 9250 GBP; Opłata międzynarodowa: 13125 £. Rok 1 W niepełnym wymiarze opłata brytyjska / unijna: 6935 £; Opłata międzynarodowa: 9843,75 £
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 23, 2019
Data końcowa
Sty 24, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 23, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Sty 24, 2022