zagrożenie cyberprzestępczością. W GCU zyskujesz dostęp do najnowszych osiągnięć inżynierii sieci i bezpieczeństwa w naszej technologii laboratoryjnej Netlabs. Stopień jest akredytowany przez Chartered Institute for IT (BCS) oraz Institution of Engineering and Technology (IET).

Umiejętności i doświadczenie, które zdobędziesz tutaj, pozwolą Ci zostać certyfikowanym specjalistą Cisco i dołączyć do liderów branży IT, technologii i systemów.

Wybierz inżynierię systemów sieciowych na GCU, jeśli:

  • chcesz wejść w świat sieci komputerowych i inżynierii systemowej na poziomie absolwenta
  • chcesz nauczyć się najnowszych zabezpieczeń sieciowych, bezpieczeństwa cybernetycznego, sieci komórkowych i bezprzewodowych
  • chcesz mieć możliwość odbywania stażu lub studiowania za granicą podczas studiów
  • dążysz do studiowania na poziomie magisterskim, zdawania egzaminów certyfikacyjnych CISCO lub zdobywania kwalifikacji zawodowych

Co będziesz studiować

GCU opracowało pakiet programów, które stawiają studentów na czele bezpiecznej inżynierii systemów i chronią cyberprzestrzeń przed obecnymi wyrafinowanymi złośliwymi atakami. Dysponujemy najlepszymi laboratoriami sieciowymi w Szkocji i nauczamy tego przedmiotu na temat profesjonalnych standardów sieci CISCO.

Inżynieria systemów sieciowych BEng (Hons) bazuje na doświadczeniu GCU w zakresie systemów sieciowych. Zapewnia studentom dogłębną wiedzę na temat infrastruktury sieci IT potrzebnej do uruchamiania dużych wdrożeń w sieciach korporacyjnych i rozległych. Koncentruje się na specyfikacji, projektowaniu, wdrażaniu i rozwiązywaniu problemów złożonych topologii sieci.

Rok 3

Metody ilościowe i kryptografia, zaawansowane wyznaczanie tras, zarządzanie projektami IT 1, zaawansowane przełączanie, zintegrowany projekt 3, umiejętności badawcze i problemy zawodowe.

Rok 4

Zarządzanie projektami IT 2, Bezpieczeństwo w Internecie, Symulacja sieci, Sieci zdefiniowane przez program, Projekt Honours.

Wymagania wstępne

Wszystkie wymienione tutaj wymagania dotyczące wpisu powinny być traktowane jako wskazówka i stanowią minimum wymagane do wzięcia pod uwagę przy zgłaszaniu. Wnioskodawcy, którzy złożą warunkową ofertę danego miejsca, mogą zostać poproszeni o osiągnięcie więcej niż podano.

Rok 3

HND

Odpowiednie kwalifikacje HND lub Unclassified mogą być brane pod uwagę przy zaawansowanym wchodzeniu do trzeciego roku, w zależności od treści i wyników nauczania.

język angielski

Uwaga: jeśli jesteś z większoœci kraju anglojęzycznego, możesz nie być zobowiązany do dostarczenia dodatkowego dowodu znajomości języka angielskiego.

Dodatkowe informacje

Inne kwalifikacje akademickie i zawodowe

Każda aplikacja do GCU jest rozpatrywana indywidualnie. Jeśli nie posiadasz typowych kwalifikacji akademickich, ale możesz wykazać się odpowiednim doświadczeniem zawodowym i / lub zasługami uznanych organizacji zawodowych, możesz kwalifikować się do uczestnictwa w tym kursie za pośrednictwem systemu uznawania szkół wyższych.

Międzynarodowe Pathways

Jeśli nie spełniasz wymagań języka angielskiego, możesz kwalifikować się do programu English for University Study.

Opłaty i finansowanie

Opłaty za studia są w większości zależne od statusu opłaty. Jaki jest mój status opłaty studenckiej?

Czesne 2018/19

  • Strona główna: 1820 £
  • RUK: 9250 GBP *
  • UE: 1820 GBP
  • Międzynarodowe: 11 500 £

* Całkowite czesne dla studentów RUK, którzy ukończyli trzy- lub czteroletnie studia, jest ograniczone do 27.750 £. Konkretne opłaty podlegają zatwierdzeniu przez rząd szkocki i mogą ulec zmianie po potwierdzeniu.

Jeśli rozpoczniesz studia we wrześniu 2018 lub w styczniu 2019 roku, są to opłaty roczne lub modułowe, które odnoszą się do czasu trwania kursu; jednak opłaty mogą ulec zmianie. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat sposobu zmiany opłat, przeczytaj nasze zasady dotyczące opłat i refundacji.

Dodatkowe koszty

Oprócz opłat za studia, możesz również ponosić dodatkowe koszty w czasie pobytu na uniwersytecie.

Stypendia

Zapewniamy wysokiej jakości edukację za uczciwą cenę; jako uniwersytet ds. dobra wspólnego zobowiązujemy się do oferowania dostępnego szkolnictwa wyższego dla utalentowanych studentów, utrzymując niskie czesne za naukę i zapewniając hojny pakiet stypendialny w wysokości ponad 2,5 miliona funtów rocznie.

Jeśli masz pytania lub pytania dotyczące stypendiów dostępnych w 2018/19, proszę skontaktować się z zespołem zadawania pytań przez studentów.

Międzynarodowe daty rozpoczęcia studentów

Dla nowych studentów zagranicznych wydarzenia orientacyjne rozpoczynają się 14 września 2018 roku . Ten dodatkowy czas jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc nowym studentom zagranicznym w osiedleniu się w Wielkiej Brytanii i GCU przed rozpoczęciem ogólnej induction studentów i nauczania.

W tym czasie odbędzie się wiele zabawnych i pouczających zajęć, w tym wycieczki po kampusach i miastach, a także imprezy powitalne, w których można spotkać innych zagranicznych studentów.

Miejsce pracy w przemyśle

Opcjonalne roczne praktyki w przemyśle można podjąć po zakończeniu roku 3.

Wyposażenie laboratorium

Posiadamy pełne laboratoryjne laboratoria CISCO, w których sieci mogą być analizowane i badane pod kątem słabych punktów. Umożliwiają one uczniom planowanie, projektowanie, wdrażanie, zabezpieczanie i rozwiązywanie problemów w złożonych sieciach klasy korporacyjnej. Te laboratoria są największe w Szkocji obsługiwane przez ponad 200 urządzeń. Spore inwestycje w naszą wirtualną platformę nauczania na odległość umożliwiają uczniom kontynuowanie nauki poza kampusem, w tym nasz innowacyjny internetowy system laboratoryjnyNetlab obsługujący zarówno sieciowe, jak i cyfrowe moduły bezpieczeństwa.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 28 więcej kursów w Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment »

Ostatnia aktualizacja July 31, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,820 GBP
Dom / studenci z UE; 9250 £ studenci RUK; 11 500 £ studentów zagranicznych
Wg lokalizacji
Wg daty