60 lat doświadczenia

Czy wiesz, że ponad połowa absolwentów pracujących w branży inżynierii budowlanej w Wielkiej Brytanii została wykształcona w LSBU? Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie, nasz kurs ma na celu wyposażenie Cię w wiedzę techniczną oraz umiejętności komunikacyjne i zarządzania, aby być skutecznym liderem w tym specjalistycznym sektorze.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Inżynieria usług budowlanych obejmuje projektowanie, instalację, obsługę i konserwację wszystkich elementów, dzięki którym budynek jest bezpieczny, wygodny, energooszczędny i funkcjonalny. Zawsze jest zapotrzebowanie i rośnie, gdy projekty budynków ewoluują, aby stać się bardziej zrównoważonym.

BEng (Hons) Inżynieria Usług Budowlanych została zaprojektowana, aby wyposażyć Cię w umiejętności techniczne, zarządcze i komunikacyjne potrzebne, aby być skutecznym liderem zespołów zajmujących się projektowaniem usług budowlanych i oszczędzaniem energii w budynkach. Ten kurs jest akredytowany przez Chartered Institution of Building Services Engineers (CIBSE) i Energy Institute jako spełniający wymagania dla statusu Incorporated Engineer.

Dlaczego warto studiować Inżynieria Usług Budowlanych w LSBU?

Akredytacje

Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb

Moduły

Najpierw nauczymy Cię podstawowych zasad naukowych, które wspierają mechaniczne i elektryczne usługi budowlane. Następnie przejdziemy do dokładniejszego poznawania sposobu obsługi i sterowania ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją. W ostatnim roku koncentrujemy się na zrównoważonym rozwoju: dynamicznych właściwościach termicznych budynków, zasobach energii, skojarzonej produkcji ciepła i energii, wytwarzaniu i oświetleniu energii wiatrowej, systemach elektrycznych i dystrybucji.

Stawiamy wiele projektów projektowych, aby symulować środowisko pracy i można się spodziewać użycia technik modelowania komputerowego, aby zoptymalizować i udoskonalić swoje propozycje projektowe.

Dla studentów studiów stacjonarnych, miejsce trzeciego roku daje ci szansę na dalsze doskonalenie swoich umiejętności poprzez rozwijanie systemów rzeczywistych w profesjonalnych środowiskach.

Metody oceny ogólnego kursu: 43% zajęć.

1 rok

 • Inżynieria matematyki
 • Zasady inżynierii usług budowlanych
 • Praktyka budowlana
 • Wprowadzenie do usług budowlanych
 • Środowisko wewnętrzne i komfort
 • Systemy ogrzewania i wentylacji

Rok 2

 • Zaawansowana matematyka inżynierska
 • Inżynieria termofluidów
 • Inżynieria chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła
 • Zintegrowany projekt budynku
 • Zarządzanie projektem i biznesem
 • Usługi elektryczne w budynkach

Rok 3

 • Opcjonalny rok umieszczenia

Rok 4

 • Zarządzanie energią i kontrole
 • Pasywny projekt budynku
 • Duży projekt


Plus dwa moduły z trasy elektrycznej lub mechanicznej:

Trasa elektryczna

 • Systemy elektroenergetyczne i dystrybucja
 • Oświetlenie i instalacje elektryczne

Droga mechaniczna

 • Zastosowania transferu ciepła i masy
 • Systemy energii cieplnej

Możliwość zatrudnienia

Inżynierowie serwisu budowlanego pomagają budynkom w realizacji ich potencjału. Współpracują z architektami i inżynierami budowlanymi, aby produkować budynki oferujące funkcjonalność i komfort, których oczekujemy, przy minimalnym wpływie na nasze środowisko. Projektują oświetlenie odpowiednie do przestrzeni, ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i wszystkich systemów zapewniających komfort, zdrowie i bezpieczeństwo we wszystkich rodzajach budynków, mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych.

Przyjrzyj się potencjalnym karierom, w tym inżynierowi usług budowlanych, na temat perspektyw.

Ten kurs przygotuje Cię do kariery w branży inżynierii budowlanej w obszarach takich jak projektowanie i budowa, kontraktowanie, doradztwo, zarządzanie energią i zarządzanie obiektami.

Stopnie BEng obejmują dodatkową naukę i matematykę; wielu rekruterów z tego powodu wygląda korzystnie na absolwentów z Wielkiej Brytanii. Jeśli połączysz swoją Inżynierię Usług Budowlanych BEng (Hons) z akredytowanym Masterem, uzyskasz status Chartered Engineer.

Służba na rzecz zatrudnienia

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Nauczać i uczyć

Wartość programu BEng

Jako program BEng, kurs ten zapewnia środowisko i wskazówki pozwalające uzyskać głębsze zrozumienie podstawowych faktów, koncepcji, teorii i zasad inżynierii mechanicznej oraz jej podstaw naukowych i matematycznych. Te podstawowe umiejętności matematyczne, naukowe i zarządcze są potrzebne, aby spełnić wymagania statusu inżyniera dyplomowanego. Wielu rekruterów będzie z tego powodu korzystało pozytywnie z absolwentów szkół wyższych.

Rok na korepetycje

Jako student w dziedzinie architektury i środowiska zbudujesz w ciągu pierwszych trzech tygodni w LSBU tytułowego nauczyciela. Rolą Twojego nauczyciela jest być twoim głównym kontaktem do akademickiego i zawodowego wsparcia rozwoju.

Twój opiekun pomoże Ci w pełni wykorzystać swój czas w LSBU, udzielając porad i wskazówek dla innych źródeł wsparcia na uniwersytecie.

Twój nauczyciel powinien być pierwszą osobą na uniwersytecie, z którą rozmawiasz, jeśli masz trudności, które mają wpływ na twoją pracę. Mogą to być problemy akademickie, finansowe, zdrowotne lub innego rodzaju.

Będziesz mieć spotkania z twoim rocznym nauczycielem w małych grupach co tydzień w trakcie kursu. Spotkania jeden na jeden można zorganizować na życzenie. Możesz skontaktować się ze swoim nauczycielem, aby uzyskać dodatkowe wsparcie przez e-mail lub osobiście

Wymagania wstępne

 • Poziom BBC lub;
 • BTEC National Diploma DDM lub;
 • Dostęp do kwalifikacji inżynierskich z 15 wyróżnieniami i 30 zasługami lub;
 • Ekwiwalent poziomu 3 kwalifikacji o wartości 128 punktów UCAS
 • Kwalifikacje na poziomie 3 muszą obejmować matematykę i fizykę
 • Kandydaci muszą posiadać 5 egzaminów GCSE, w tym matematyki i języka angielskiego lub równoważnego (zreformowanego GCSE na ocenę 4 lub wyższą).
 • Witamy kwalifikacje z całego świata. Kwalifikacje językowe dla studentów zagranicznych: ocena IELTS 6.0 lub Cambridge Proficiency lub Advanced Grade C.
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 40 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja Luty 24, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 23, 2019
Duration
36 - 54 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
Opłata za 1 rok w pełnym wymiarze godzin w Wielkiej Brytanii / UE: 9250 GBP; Opłata międzynarodowa: 13125 £. Rok 1 W niepełnym wymiarze Opłata brytyjska / unijna: 5550 £; Opłata międzynarodowa: 7875 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 23, 2019
Data końcowa
Sty 24, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 23, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Sty 24, 2022