BEng Civil

Botswana International University Of Science And Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BEng Civil

Botswana International University Of Science And Technology

Wydział Inżynierii Lądowej i Ochrony Środowiska oferuje pięcioletni dyplom z inżynierii lądowej i środowiskowej, który ma na celu zapewnienie studentom szczegółowych kursów w zakresie struktur, materiałów budowlanych, geotechniki, wody, inżynierii środowiska i transportu. Aby ukończyć studia kandydat uzyska minimum 660 punktów i przestrzega innych zalecanych wymagań programowych, które mogą przekroczyć 660 punktów. Program ten jest zapewniany przez Urząd Kwalifikacji Botswany i przez Wydziałową Radę Doradczą wykonaną przez specjalistów z branży inżynieryjnej w branży.

Celem programu jest stworzenie wysokiej jakości inżynierów dla przemysłu inżynierii lądowej i środowiska poprzez doskonałe wykształcenie, badania i partnerstwo z przemysłem. Po ukończeniu programu absolwent powinien posiadać niezbędną wiedzę, zrozumienie, umiejętności i umiejętności potrzebne do dalszej nauki w kierunku uzyskania statusu zawodowego inżyniera zawodowego z krajowymi i międzynarodowymi organizacjami zawodowymi.

Inżynieria lądowa jest prawdopodobnie najstarszą dziedziną inżynierii i nadal zapewnia największe zatrudnienie na całym świecie ze względu na wysokie zapotrzebowanie na bardzo potrzebną branżę budowlaną. Inżynierowie budowlani dosłownie budują narody poprzez budowę i utrzymanie dużej i najistotniejszej infrastruktury, takiej jak drogi, mosty, linie kolejowe, budynki, zapory, systemy oczyszczania wody i ścieków oraz systemy zasilania. Podstawowymi dziedzinami inżynierii lądowej są budowle, materiały budowlane, geotechnika, transport, inżynieria wody i środowiska.

Ten program da ci teorię i praktyczną część tych dyscyplin, które są dobrze wspierane przez podstawowe podstawy nauki i inżynierii, takie jak matematyka, chemia, fizyka i mechanika materiałów. Otrzymasz również miękkie umiejętności, które pozwolą ci wykonywać w branży takie jak etyka zawodowa, zarządzanie budową i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości. Nie ma ustalonej lub standardowej ścieżki kariery dla inżyniera budowlanego.

W Botswanie możesz dołączyć do rozległej branży budowlanej, branży konsultingowej, departamentów rządowych, paragrafów i przemysłu wydobywczego. Możesz również zdecydować się na dalsze kształcenie, przystępując do programu studiów podyplomowych BIUST, który da ci możliwość wejścia do świata akademickiego i otwarcia swojej ścieżki kariery jeszcze szerszej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 19, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Botswana - Palapye, Central District
Data rozpoczęcia : Luty 2019, Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019, Wrześ. 2019
Botswana - Palapye, Central District
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą