BEng Inżynieria chemiczna

Botswana International University Of Science And Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BEng Inżynieria chemiczna

Botswana International University Of Science And Technology

Inżynierowie chemicy są głównie zaangażowani w produkcję szerokiej gamy substancji chemicznych, takich jak mydła, barwniki, polietylen, detergenty, nawozy, cement, cegły itp., Artykuły spożywcze, takie jak olej spożywczy, margaryna, napoje i farmaceutyki, a także produkty naftowe, ale są również zaangażowani w produkcję wody pitnej, masy celulozowej i papieru, samochodów, stali, przetwórstwa surowców mineralnych, produkcji energii, tekstyliów, napojów, przetwarzania i minimalizacji odpadów, rzeki, wody, gleby i zanieczyszczenia powietrza oraz oczyszczania. Inżynierowie chemicy projektują procesy, budują i zarządzają operacjami chemicznymi i zapewniają efektywność produkcji poprzez inteligentną kontrolę i optymalizację parametrów fizycznych, cieplnych i chemicznych.

Inżynierowie materiałowi są zasadniczo zaangażowani w projektowanie i dobór materiałów w oparciu o fizyczne i mechaniczne właściwości wymagane do zastosowań inżynierskich. W szczególnych warunkach wymagane są odpowiednie materiały. Materiały inżynierskie szeroko obejmują metale, polimery, ceramikę, w tym mieszaniny, takie jak stopy metali i kompozyty.

Specjaliści metalurgiczni specjalizują się przede wszystkim w metalach i ich stopach. Spektrum inżynierii metalurgicznej rozciąga się od przetwarzania minerałów, ekstrakcji metali i rafinacji, aż po stopowanie i formowanie w kształty do użytku.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 19, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Botswana - Palapye, Central District
Data rozpoczęcia : Luty 2019, Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019, Wrześ. 2019
Botswana - Palapye, Central District
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą