Szczegóły kursu

Rozpocznij ścieżkę, aby zostać inżynierem dyplomowanym i wpłynąć na projektowanie, budowę i konserwację otaczającego Cię świata. Matematyka będzie wspierać wszystko, co robisz w inżynierii, więc będzie odgrywać kluczową rolę w nauce. Będziemy również budować twoje zrozumienie struktur, hydrauliki, inżynierii geotechnicznej, zarządzania, zdrowia, bezpieczeństwa i dobrobytu, geodezji, materiałoznawstwa i zrównoważonego rozwoju.

Będziemy pielęgnować Twoją umiejętność zarządzania, pracy w środowiskach zespołowych i odgrywania wiodącej roli w tej branży. Rozwiniesz spryt do komunikacji, rozwiązywania problemów i zarządzania projektami, wiedząc, co jest potrzebne do zbadania i oceny różnych sytuacji inżynierskich.

Będziesz również spojrzał na wykorzystanie materiałów na nowe sposoby, zasady eksperymentalnego projektowania i inżynierii za drogami, mostami i innymi ważnymi strukturami. Zrozumiesz, jak działa inżynieria lądowa i umiesz wykorzystać tę wiedzę do rozwiązywania problemów strukturalnych.

Research Excellence Framework 2014

Research Excellence Framework 2014: wyniki naszego uniwersytetu w zakresie architektury, środowiska architektonicznego i planowania, które zostały wprowadzone po raz pierwszy, były imponujące - 37% badań zostało ocenionych na całym świecie lub na poziomie międzynarodowym.

Korzyści kursu

Nasze nowoczesne, dobrze wyposażone laboratoria dają szansę na zaangażowanie się w standardowe narzędzia i testy przemysłowe. Pokażemy Ci, jak zbadać wytrzymałość materiałów na konstrukcje i zrozumieć najnowsze pakiety oprogramowania do analizy geotechnicznej i strukturalnej.

Możemy zaoferować doskonałe połączenia z przemysłem, w dużej mierze dzięki naszemu zespołowi nauczycielskiemu - w skład którego wchodzi pięciu Czarterowanych inżynierów - którzy mają duże doświadczenie w różnych dziedzinach inżynierii. Wykłady gościnne, wykłady na temat projektów inżynieryjnych i wycieczki na budowle zapewnią ogromne możliwości nawiązania kontaktów z profesjonalnymi inżynierami i zobaczą, jak to, czego się uczysz, można zastosować w rzeczywistych sytuacjach.

Oferujemy również ten kurs w trybie kanapkowym, dzięki czemu możesz poświęcić 12-miesięczną przerwę w nauce, aby spędzić rok, zdobywając cenne doświadczenie inżynierskie w branży.

Wymagania wstępne

Punkty taryfowe UCAS: 112 punktów wymaganych. (Minimum 72 z dwóch poziomów A lub równoważnych, z matematyki i nauk ścisłych, co najmniej 40 z matematyki.) Jeśli studiujesz biologię, chemię lub fizykę, aby spełnić ten wymóg, musisz również uzyskać "zaliczenie" w praktycznej ocenie, gdzie ocena praktyczna jest oddzielona (od 2017 r.).

Dodatkowe wymagania:

GCSE:

Język angielski GCSE Grade C i GCSE Grade B z matematyki (wymagany jest odpowiednio stopień 4 lub stopień 6, dla osób, które organizują GCSE od 2017 roku). Key Skills Level 2, Functional Skills Level 2 i Certificate in Adult Literacy są przyjmowane zamiast GCSE Grade C English Language. Key Skills / Functional Skills Level 3 są przyjmowane zamiast GCSE Grade B Maths.

DOSTĘP DO DYPLOMA:

Zdać ogólnie z minimum 112 punktami taryfowymi UCAS. Musi zawierać minimum 15 zasług z matematyki lub numerate przedmiotu i 15 zasług w temacie naukowym.

SCOTTISH AWARDS:

Minimum 5 przedmiotów w klasie B na wyższym poziomie.

ŚWIADECTWO ODWOŁANIA IRLANDZKIEGO:

Minimum 5 przedmiotów w klasie C1 lub wyższej na wyższym poziomie, z których co najmniej 3 musi być na poziomie B2.

POZIOM 5 POSTAW

Poziom 5 Wpis: Wnioskodawcy powinni posiadać HND w dyscyplinie inżynierii lądowej, z minimum 60% ogólnej liczby w drugim roku studiów.

KRYTERIA WYBORU:

Możemy używać kryteriów wyboru w oparciu o twoje osobiste cechy; doświadczenie i / lub zaangażowanie w dziedzinie nauki. Informacje te będą pochodzić z osobistego oświadczenia i odniesienia i będą wykorzystywane tylko wtedy, gdy spełnione ogólne wymagania wejścia.

International Baccalaureate: 25 punktów

IELTS:

IELTS 6.0 bez umiejętności poniżej 5.5 lub równoważne kwalifikacje. Uniwersytet zapewnia doskonałe wsparcie dla każdego kandydata, który może być zobowiązany do podjęcia dodatkowych kursów języka angielskiego.

DOSKONAŁE WNIOSKODAWCY

Nasz Uniwersytet przyjmuje wnioski od dojrzałych kandydatów, którzy wykazują potencjał akademicki. Zwykle wymagamy pewnych dowodów na ostatnie badania akademickie, na przykład ukończenie kursu dostępu, jednak można również wziąć pod uwagę niedawne odpowiednie doświadczenie zawodowe. Należy pamiętać, że w przypadku niektórych naszych kursów zawodowych wszyscy kandydaci będą musieli spełnić określone kryteria wstępne i w takich przypadkach nie można uznać doświadczenia zawodowego.

Jeśli chcesz złożyć podanie za pośrednictwem tej trasy, zapoznaj się z naszymi zasadami uznawania szkół wyższych.

Należy pamiętać, że wszyscy kandydaci na naszą Uczelnię są zobowiązani do spełnienia naszego standardowego wymogu znajomości języka angielskiego na poziomie GCSE klasy C lub równoważnego, warianty tego zostaną wymienione na indywidualnych warunkach wejścia kursu.

Perspektywy pracy

Możesz przejść do uzyskania tytułu magistra, zanim zdobędziesz praktyczne doświadczenie i uzyskasz dyplom inżyniera. Możesz zdecydować się na studia magisterskie w niepełnym wymiarze godzin, zdobywając doświadczenie w pracy w tej dziedzinie, lub może wolisz spędzić cały rok w branży, a następnie wrócić do nauki. Po uzyskaniu statusu czarterowego będziesz mógł prowadzić zespoły projektowe pracujące nad innowacyjnymi projektami inżynieryjnymi w dowolnym miejscu na świecie.

 • Inżynier lądowy
 • Inspektor
 • Inspektor budowlany

Doradztwo zawodowe

Nasz dedykowany zespół ds. Zatrudnienia i pracy oferuje porady ekspertów i wiele zasobów, które pomogą Ci wybrać i uzyskać zatrudnienie. Niezależnie od tego, czy jesteś w pierwszym, czy ostatnim roku, możesz porozmawiać z członkami personelu z naszego Biura Karier, który może udzielić Ci porady, pisząc CV, szukając pracy.

Moduły

Moduły podstawowe z pierwszego roku

 • Pomiary A
 • Mechanika inżynierska
 • Applied Mechanics
 • Zaawansowana matematyka
 • Zarządzanie inżynierią lądową
 • Inżynieria materiałowa

Moduły podstawowe 2 roku

 • Chemia materiałów inżynieryjnych
 • Inżynieria lądowa B
 • Mechanika płynów 1
 • Projektowanie strukturalne
 • Techniki analizy strukturalnej
 • Inżynieria geotechniczna: zastosowanie

3 podstawowe moduły

 • Inżynieria geotechniczna: projekt
 • Inżynieria infrastruktury
 • Niezależny projekt
 • Techniki inżynierii strukturalnej
 • Techniki zarządzania numerycznego
 • Mechanika płynów 2

Opłaty

Wielka Brytania

Wysokość czesnego za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 9250 £. Kwota, jaką zapłacisz, może wzrastać każdego roku, aby uwzględnić skutki inflacji.

Międzynarodowe 2018/19

Wysokość czesnego za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 12000 £. Kwota, którą zapłacisz, jest ustalana na tym poziomie na każdy rok kursu.

Udogodnienia

Północny taras

Opierając się na naszym kampusie miejskim, w odległości krótkiego spaceru od centrum Leeds, Northern Terrace jest siedzibą naszej Szkoły Budownictwa

Biblioteka i zasoby online

Nasza biblioteka jest otwarta 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, każdego dnia w roku, zapewniając dostęp do specjalistycznych książek i czasopism, przestrzeni edukacyjnych, komputerów, urządzeń multimedialnych i wypożyczalni sprzętu medialnego. Dziesiątki tysięcy zasobów cyfrowych naszej Biblioteki, w tym e-booki, e-czasopisma i bazy danych, są dostępne online w czasie i miejscu, w zależności od potrzeb.

Siłownia i obiekty sportowe

Utrzymywanie kondycji jest łatwe w Leeds Beckett - nasze sale fitness są łatwe do nabycia, wyposażone w najnowszą technologię i dostępne dla wszystkich członków sportu.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Leeds Beckett University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
Wielka Brytania
Wg lokalizacji
Wg daty