Dla kogo to jest?

Nasz stopień inżynierii lądowej jest ścieżką dla studentów, aby stać się liderem w złożonym świecie przyszłości. City , University of London dąży do tego, aby absolwenci budownictwa lądowego byli liderami w zakresie wiedzy technicznej, myślenia strategicznego, innowacji i komunikacji.

Cele

Inżynierowie budowlani rozwijają infrastrukturę i mają głęboki wpływ na sposób, w jaki ludzie żyją dzięki uwzględnieniu funkcji, estetyki, ekonomii i zrównoważonego rozwoju.

 • City , University of London kształci aspirujących inżynierów budowlanych od prawie 90 lat. Nasi absolwenci są wyposażeni w umiejętności wymagane przez profesję i jesteśmy dumni z sukcesu, jaki odnieśli na czele inżynierii lądowej w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.
 • Kurs obejmuje wspólny pierwszy rok w różnych dziedzinach inżynierii, aby dać studentom doskonałą podstawę w nauce i matematyce, która stanowi podstawę inżynierii lądowej. Specjalizując się w późniejszych latach, kurs zapewnia solidne zaplecze techniczne w zakresie kluczowych zagadnień z zakresu inżynierii strukturalnej, geotechnicznej i inżynierii hydraulicznej oraz zarządzania, kładąc szczególny nacisk na innowacyjny projekt techniczny.
 • City silna reprezentacja „s na wszystkich poziomach zawodu stanowi podstawę naszych bliskich powiązań z przemysłem oraz z organizacjami zawodowymi sektora. Nasza ścisła współpraca z przemysłem znajduje odzwierciedlenie w naszych badaniach, naszym podejściu do edukacji i naszym nacisku na doświadczenie zawodowe dla wszystkich uczniów.
 • Instytucje akredytujące wyraziły uznanie dla zaangażowania branży w projekty projektowe City , specjalistyczne wykłady i możliwości stażu. Nasz wyjątkowy program "Otwarte drzwi do branży" i wydarzenia związane z szybką karierą w sieci umożliwiają uczniom korzystanie z naszej centralnej lokalizacji w Londynie i pogłębienie wiedzy na temat zawodu, do którego zamierzają się przyłączyć.
 • Możesz zdecydować się na przeniesienie do MEng (Hons) Civil Engineering, jeśli Twój ogólny wynik na koniec drugiego roku wynosi 60% lub więcej.

Akredytacja

Nasze stopnie są akredytowane przez Wspólną Radę Moderatorów jako satysfakcjonująca baza edukacyjna zapewniająca ścieżkę dla dyplomowanego inżyniera (CEng). Utrzymujemy ten wysoki poziom osiągnięć, aby zapewnić studentom najlepsze możliwości dla ich przyszłej kariery.

Wymagania wstępne

 • Poziom "A": BBB (w tym matematyka).
 • Taryfa: 120 punktów taryfowych UCAS, w tym matematyka poziomu "A". Przeczytaj więcej o nowej taryfie UCAS od września 2017 r.
 • BTEC: D * DD w inżynierii z minimalną klasą B na poziomie "A" Matematyka lub fizyka.
 • IB: 33 punkty łącznie, w tym Mathematics i fizyka na poziomie wyższym w klasie 6.

Wymagane jest również:

 • GCSE: minimum stopnia 4 (C) w języku angielskim GCSE.
Inne odpowiednie kwalifikacje
 • Rozszerzona kwalifikacja projektu (EPQ): Witamy aplikacje zawierające EPQ. W stosownych przypadkach może to zostać uwzględnione w naszej ofercie, co powoduje, że oferta na poziomie "A" jest obniżona o jedną ocenę.

Jeśli nie kwalifikujesz się do bezpośredniego wjazdu, możesz najpierw wziąć program fundacyjny. Programy te mają na celu przygotowanie studentów do przystąpienia do studiów licencjackich w City .

Wymagania w języku angielskim

Jeśli Twój pierwszy język nie jest językiem angielskim, będziemy wymagać dowodu znajomości języka angielskiego. Minimalne wymagania to:

 • IELTS: 6.0 ogólnie z minimum 6,0 w każdym komponencie.
 • PTE Academic: 58 ogólnie z minimum 51 w każdym elemencie.
Programy w języku angielskim

Nie spełniasz wymagań języka angielskiego? INTO City University of London oferuje programy w języku angielskim, które pomogą przygotować się do nauki na uniwersytecie. Te intensywne i elastyczne kursy mają na celu poprawę znajomości języka angielskiego w zakresie wstępu na studia.

Miejsca docelowe

Szkoła ma własny, wyspecjalizowany zespół ds. Staży, który zapewnia wsparcie praktyczne i staż oraz wskazówki dla studentów podczas studiów.

Nasz zespół specjalistów ds. Praktyk, Professional Liaison Unit, ma bogate doświadczenie w pomaganiu uczniom w zdobywaniu doświadczenia zawodowego w różnych branżach. Zespół ma również długotrwałe relacje z imponującą i różnorodną ofertą firm zarówno dużych, jak i małych

Możesz wziąć udział w letnim stażu pod koniec każdego roku akademickiego lub zdecydować się spędzić rok na stażu w branży pod koniec trzeciego roku - jeśli jesteś na trasie MEng (Hons).

Miejsca docelowe są płatne i stanowią świetny sposób na zdobycie doświadczenia zawodowego w danej dziedzinie w ramach twojego dyplomu. Podjęcie roku praktyk może również liczyć się z wymogiem doświadczenia w zakresie profesjonalnej kwalifikacji inżynierskiej.

Praktyki są silnie wspierane na City ; studenci, którzy ukończyli rok praktyk, korzystają z doświadczenia zawodowego, pracując nad prawdziwymi projektami, a także częściej; osiągnąć wyższe stopnie, zabezpieczyć pracę na poziomie magisterskim i uzyskać wyższą pensję.

Program prowadzony przez:
Język angielski
City University of London

Zobacz 5 więcej kursów w City University of London »

Ostatnia aktualizacja October 16, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
3 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
rocznie, studenci z Wielkiej Brytanii / UE. Międzynarodowe 17 500 GBP - czesne podlega corocznej zmianie.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa