Przeczytaj oficjalny opis

BFA w Filmie

EICAR, jedyna szkoła filmowa w Europie kontynentalnej z języka angielskiego programu nauczania, oferuje trzyletnią Bachelor of Fine Arts program w filmowej z 5 specjalizacji - reżyseria, scenarzystów, Zdjęcia, produkcji i edycji.

Szkoła zapewnia stopni i programów, z naciskiem na praktyczne doświadczenia filmowego i pracy zespołowej. Preferujemy bezpośredni pracownia lekcje i ćwiczenia, gdzie można zatopić w.

Programy również skoncentrować się na właściwym zarządzaniu planów filmowych, więc uczniowie mogą zrozumieć, jak rzeczy są zrobione w profesjonalnym świecie i rozwijać swoje umiejętności i talenty odpowiednio. Dlatego skupiamy nasz program i filozofię na uzyskanie prawa procesowego.

Studia w Paryżu z międzynarodową sieć profesjonalistów

EICAR stanowi międzynarodowe środowisko z ponad 60 narodowości żyjących w obrębie społeczności studentów i pracowników szkoły. Nasz międzynarodowy wydział pracy profesjonalistów filmowych i telewizyjnych ma jedną nogą w branży w każdej chwili.

Ponieważ nie są instruktorzy Eicar akademicy, ale aktywne przedsiębiorstwa, które są w stanie zaoferować prawdziwym świecie, nowatorskie podejście do edukacji filmowej, gdzie uczniowie są przygotowani do konfrontacji i opanować najnowsze tendencje zmian technicznych i artystycznych w szybko rozwijającej się branży audiowizualnej.

Oprócz wydziału EICAR filmu i pracowników mediów, rygorystyczny program zaprojektowany, aby naśladować rzeczywistość i wyzwania, z profesjonalnego świata jest zwornikiem programu BFA.

Europejski Bachelor of Fine Arts jest dyplomem stopień poziomu

który jest akredytowany przez EABHES, Europejska Rada ds Akredytacja szkolnictwie wyższym. Licencjat jest ujmowana w uniwersytetach powiązanymi oraz szkolnictwie wyższym na całym świecie i daje studentom wysoki poziom mobilności geograficznej, zarówno pod względem ich badań i ich działalności zawodowej. Są prawdziwego europejskiego paszportu dla świata pracy.

Wymagane jest minimum 180 punktów ECTS na stopień BFA. Kredyty te mogą być uzyskane w zajęciach, osobistego badania i staże.

Obowiązkowy test język obcy jest również wymagane do kwalifikacji stopni.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa