Program BFA w sztuce metalowej

Warsztat metalowy o powierzchni 1200 metrów kwadratowych znajduje się w wyjątkowym środowisku akademickim w Dals Långed, 170 kilometrów na północ od Göteborga, gdzie pracujesz zarówno przy desce kreślarskiej, jak i przy stole warsztatowym. To środowisko oferuje doskonałe warunki do wieloaspektowego, trójwymiarowego, eksperymentalnego artyzmu. Poznasz techniki produkcji, takie jak kucie na gorąco, wytwarzanie, spawanie i formowanie blach.

Wielkość, wyposażenie i dostępność warsztatu pozwalają na działanie we wszystkich formatach, często na rzeczywistych projektach związanych z zamawianiem klientów i wystawami. Podczas nauki będziesz miał również możliwość pokazania swojej pracy w różnych miejscach publicznych.

Jako student poznasz współczesne sztuki i rzemiosło metalowe w różnych kontekstach i będziesz mógł zagłębić się w swój artystyczny wyraz i rzemiosło.

117961_117956_HDK_FotografNatalieGreppi.jpg

O programie

Trzyletni program obejmuje kursy rzemiosła metalowego, przestrzeni publicznej i galerii, interpretacji wizualnej, komunikacji, teorii i historii. Będziesz pracować nad projektami artystycznymi, materiałami, rzemiosłem i stroną. Twoja inspiracja i teoria są przekazywane poprzez wycieczki terenowe, wizyty artystów, warsztaty i samouczki. Jako student zachęcamy do udziału w krajowych i międzynarodowych wymianach, konkursach i wystawach, które stanowią podstawę przyszłych sieci.

Kursy z interpretacji wizualnej i komunikacji, teorii i historii odbywają się wraz ze studentami innych programów licencjackich w Steneby.

Program jest częścią międzynarodowego środowiska w Steneby. Językiem wykładowym jest angielski. Szwedzki może być używany okazjonalnie dla studentów szwedzkojęzycznych.

Zadowolony

Pierwszy rok koncentruje się zasadniczo na zaawansowanej wiedzy w zakresie technologii, materiałów i wyrażeń. Dowiesz się o różnych właściwościach metali, takich jak stal, aluminium i brąz. Będziesz także mieć czas na stworzenie i ulepszenie swojego języka artystycznego oraz zbadanie, w jaki sposób twój pomysł artystyczny współgra z kontekstami społecznymi.

Drugi rok podkreśla świadomość relacji między artystą a otaczającym światem. Weźmiesz udział w trwających dyskusjach w dziedzinie sztuki, rzemiosła i projektowania oraz będziesz miał możliwość dołączenia do programu wymiany z innymi akademiami za pośrednictwem naszej międzynarodowej sieci.

Trzeci rok daje większe możliwości dla indywidualnie formułowanych projektów przez uczniów w porozumieniu z opiekunem. Nacisk kładziony jest na rozwój osobistej ekspresji artystycznej w sztuce metalowej. Pod koniec semestru wiosennego przedstawisz publiczności wynik swojego 10-tygodniowego projektu egzaminacyjnego.

Obszary pracy / studia kontynuowane

Program przygotowuje Cię do pracy nad zleceniami dla klientów prywatnych i publicznych, wystaw i własnych przedsięwzięć artystycznych. Program przygotowuje również do studiów magisterskich.

Stopień

Bachelor of Fine Arts in Arts and Crafts ze specjalizacją w sztuce metalu

Wymagania wstępne i zastosowanie

Wymagania wstępne:

Ogólne wymagania dotyczące wejścia

Wybór:

Wybór opiera się na ocenie przesłanych próbek pracy i osobistej rozmowie.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja July 5, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
816,846 SEK
Pełny koszt programu. Opłata za zgłoszenie: 900 SEK. Opłata za zgłoszenie i czesne nie dotyczy obywateli UE / EOG ani studentów wymiany.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019