Read the Official Description

Program licencjacki w muzyce, Symphony Orchestra Instrument ma na celu kształcenie muzyków, którzy posiadają wysoki poziom umiejętności artystycznych i zawodowych. Po ukończeniu programu student będzie miał odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby móc wygodnie pracować z różnymi formami muzycznymi: jako solista, członek ugruntowanego zespołu i / lub niezależnych projektów. Uczeń będzie również rozwinął umiejętności niezbędne do kontynuowania lub pogłębionych badań, które są w dużym stopniu autonomiczne. Ponadto po ukończeniu programu student nabywa podstawowe umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, które zwiększają jego zawodową wszechstronność w ciągle zmieniającym się życiu kulturalnym. Wstęp jest możliwy na następujące instrumenty: flet , obój , klarnet , fagot , waltornia , trąbka , puzon , tuba , skrzypce , altówka , wiolonczela , kontrabas , perkusja i harfa .

Dowiedz się więcej o tym programie na stronie www.lunduniversity.lu.se/bachelor-music

Dlaczego Lund University ?

Lund University został założony w 1666 roku i jest jedną z najstarszych, najbogatszych i najlepszych uczelni w Europie Północnej. Uniwersytet znajduje się na liście 100 najlepszych uniwersytetów w rankingu QS World University 2019 i jest numerem 1 wśród studentów zagranicznych przyjeżdżających do Szwecji - jednego z najbardziej innowacyjnych, zrównoważonych i demokratycznych krajów na świecie.

Jeśli chcesz zacząć budować swoją międzynarodową sieć w globalnej klasie, Lund University jest świetnym rozwiązaniem. Poznaj inny sposób uczenia się w kraju uznawanym za jeden z najlepszych na świecie w zapewnianiu wyższego wykształcenia. Praca grupowa i nieformalne relacje nauczyciel-uczeń ułatwiają dogłębne uczenie się.

Uniwersytet znajduje się w Lund, uroczym i zwartym mieście uniwersyteckim w południowej Szwecji, zaledwie 35 minut drogi od lotniska w Kopenhadze. Miasto słynie z tętniącego życia studenckiego, a także jest siedzibą wielu światowych ośrodków badawczych i międzynarodowych firm.

Dowiedz się więcej o Lund University w Lund University pod adresem www.lunduniversity.lu.se

Program taught in:
Język angielski

See 7 more programs offered by Lund University »

Last updated February 9, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019