Read the Official Description

BMus (Hons) Muzyka Wydajność

Zmienił się przemysł muzyczny. Dzisiejsi odnoszący sukcesy muzycy to multiinstrumentaliści, którzy mogą produkować własną muzykę. Mogą zarządzać własnymi projektami i wykorzystywać swoje kanały online. Na naszym poziomie muzycznym w zakresie wydajności i produkcji stworzysz muzykę, którą chcesz stworzyć. Pomożemy Ci ustalić karierę, którą chcesz prowadzić.

Wymagania dotyczące kursu

Kurs dostępu do szkolnictwa wyższego lub rozszerzony dyplom BTEC będzie uważany za równoważny dwóm pełnym kwalifikacjom na poziomie 3.

GCSE klasa C / 4 lub wyższa w matematyce i języku angielskim lub równoważnik poziomu 2 (np. Umiejętności funkcjonalne).

Przyjmujemy również zgłoszenia od dojrzałych studentów (21 lat) i osób bez formalnych kwalifikacji, ale z wyraźną pasją i praktycznym doświadczeniem w muzyce.

Co najmniej 104 punkty UCAS uzyskane z co najmniej dwóch pełnych kwalifikacji poziomu 3 (np. Poziom, dyplom BTEC), w dowolnym obszarze tematycznym.

Kurs dostępu do szkolnictwa wyższego lub rozszerzony dyplom BTEC będzie uważany za równoważny dwóm pełnym kwalifikacjom na poziomie 3.

Osobiste oświadczenie:

Osobiste oświadczenie jest ważną częścią twojej aplikacji i jest twoją szansą, aby opowiedzieć nam o twoich celach w muzyce i dlaczego cię interesuje. Twoja zdolność do skutecznego komunikowania się jest ważna, dlatego jakość Twojego pisania jest czynnikiem decydującym o tym, w jaki sposób podejmujemy decyzję. W szczególności będziemy poszukiwać prawdziwego zainteresowania muzyką, o czym świadczy jedno lub więcej z poniższych:

  • uczenie się instrumentu nauczanego lub samouka
  • pozalekcyjne zajęcia muzyczne w szkole, na uczelni lub w społeczności
  • wykonuje muzykę jako solista, członek zespołu lub tworzy zespół
  • pisanie lub wytwarzanie muzyki

Informacje o przesłuchaniu

Oprócz zgłoszenia do programu zostaniesz również zdany na przesłuchanie i rozmowę kwalifikacyjną. Wszyscy kandydaci spełniający minimalne wymagania wstępne i których zgłoszenie demonstruje możliwość ukończenia tego programu, zostaną przesłuchani.

Zostaniesz zapytany o teorię muzyki, notację i poproszony o określenie odstępów i cech akordów przez ucho. Celem tego procesu jest umożliwienie nam oceny tego, co już wiesz i jak szybko myślimy, że możesz się uczyć.

Gitarzyści, pianiści, basiści i śpiewacy

Przygotuj dwa utwory według własnego wyboru, zazwyczaj do wykonania bez podkładu. Piosenki muszą być w kontrastujących stylach, aby pokazać szerokość twoich umiejętności. Jedna melodia może być oryginalna, ale nie jedna i druga. Będziesz również zobowiązany do zademonstrowania zakresu umiejętności technicznych związanych z twoimi instrumentami, takich jak skale, arpeggia, dźwięki akordów i czytanie z wzroku.

Perkusiści

Zostaniesz poproszony o granie w szereg typowych rytmów, stylów i odczuć, takich jak rock, funk, jazz i Afro-Cuban, straight, swing i shuffle. Będziesz musiał liczyć, grać czas i wykonywać różne wypełnienia. Na koniec zostaniesz poproszony o pokazanie tego, co lubisz grać, czas na twoje kotlety!

Saxes, flet i mosiądz

Przygotuj dwie piosenki do wyboru z podkładem. Piosenki muszą być w kontrastujących stylach, aby pokazać szerokość twoich umiejętności. Jedna melodia może być oryginalna, ale nie jedna i druga. Możesz przynieść akompaniatora do spektaklu, jeśli nie chcesz grać na podkład. Będziesz również zobowiązany do zademonstrowania szeregu umiejętności technicznych związanych z twoimi narzędziami, takich jak skale, arpeggia i czytanie wzroku.

Producenci, autorzy piosenek i kompozytorzy mediów

Zostaniesz poproszony o przyniesienie dwóch piosenek, które napisałeś lub wyprodukowałeś. Autorzy piosenek będą pytani o teksty, harmonię i formę; producenci i kompozytorzy medialni zostaną zapytani o sprzęt, oprogramowanie i instrumenty, z których korzystali Państwo podczas produkcji swojej pracy. Możesz zostać poproszony o wykonanie jednej z twoich piosenek, jeśli grasz na instrumencie. Zostanie również dokonana ocena twojej wiedzy o teorii muzyki.

Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by London College of Creative Media »

Last updated February 6, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
15,000 GBP
Wielka Brytania / EOG: 9250 £, międzynarodowa: 15000 £
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019