BMus (Hons) Muzyka Wydajność

Nasze BMus Hons Degree w muzyce Performance i produkcja dadzą ci pełny wgląd we wszystkie aspekty nowoczesnej kariery muzycznej. Niezależnie od tego, czy chcesz zostać ekspertem w swoim instrumencie, czy mistrzowskim asortymentem, nasz BMus jest praktyczny, wciągający i współpracujący. Twoje życie w muzyce zaczyna się tutaj.

Stopień BMus w LCCM jest zaprojektowany i nauczany przez doświadczonych muzyków. Każdy z naszych nauczycieli pracuje zawodowo w branży. To pozwala im wprowadzać do klasy rzeczywiste doświadczenia. Studiowanie w LCCM nie ograniczy Cię do konkretnego stylu muzyki, ponieważ obejmuje wszystkie gatunki z ostatnich 100 lat. Oprócz podstawowych modułów, możesz dostosować to, co chcesz studiować, do własnych zainteresowań. Czego uczysz się jako uczeń, zależy częściowo od ciebie.

Kurs jest bardzo praktyczny, nawet tematy, takie jak harmonia, opierają się na analizie piosenek i praktycznym aranżowaniu. Kurs oferuje opcjonalne warsztaty i zajęcia pomocnicze. Pozwalają one uczniom ćwiczyć techniki i koncepcje bez presji oceny.

111487_111427_LCCM_086.jpgWymagania dotyczące kursu

  • Kurs dostępu do szkolnictwa wyższego lub rozszerzony dyplom BTEC będzie uważany za równoważny dwóm pełnym kwalifikacjom na poziomie 3.
  • GCSE klasa C / 4 lub wyższa w matematyce i języku angielskim lub równoważnik poziomu 2 (np. Umiejętności funkcjonalne).
  • Przyjmujemy również zgłoszenia od dojrzałych studentów (21 lat) i osób bez formalnych kwalifikacji, ale z wyraźną pasją i praktycznym doświadczeniem w muzyce.
  • Co najmniej 104 punkty UCAS uzyskane z co najmniej dwóch pełnych kwalifikacji poziomu 3 (np. Poziom, dyplom BTEC), w dowolnym obszarze tematycznym.
  • Kurs dostępu do szkolnictwa wyższego lub rozszerzony dyplom BTEC będzie uważany za równoważny dwóm pełnym kwalifikacjom na poziomie 3.

111496_111440_LCCM_033.jpgOsobiste oświadczenie:

Osobiste oświadczenie jest ważną częścią twojej aplikacji i jest twoją szansą, aby opowiedzieć nam o twoich celach w muzyce i dlaczego cię interesuje. Twoja zdolność do skutecznego komunikowania się jest ważna, dlatego jakość Twojego pisania jest czynnikiem decydującym o tym, w jaki sposób podejmujemy decyzję. W szczególności będziemy poszukiwać prawdziwego zainteresowania muzyką, o czym świadczy jedno lub więcej z poniższych:

  • uczenie się instrumentu nauczanego lub samouka
  • pozalekcyjne zajęcia muzyczne w szkole, na uczelni lub w społeczności
  • wykonuje muzykę jako solista, członek zespołu lub tworzy zespół
  • pisanie lub wytwarzanie muzyki

Informacje o przesłuchaniu

Oprócz zgłoszenia do programu zostaniesz również zdany na przesłuchanie i rozmowę kwalifikacyjną. Wszyscy kandydaci spełniający minimalne wymagania wstępne i których zgłoszenie demonstruje możliwość ukończenia tego programu, zostaną przesłuchani.

Zostaniesz zapytany o teorię muzyki, notację i poproszony o określenie odstępów i cech akordów przez ucho. Celem tego procesu jest umożliwienie nam oceny tego, co już wiesz i jak szybko myślimy, że możesz się uczyć.

111491_111432_LCCM_077.jpgGitarzyści, pianiści, basiści i śpiewacy

Przygotuj dwa utwory według własnego wyboru, zazwyczaj do wykonania bez podkładu. Piosenki muszą być w kontrastujących stylach, aby pokazać szerokość twoich umiejętności. Jedna melodia może być oryginalna, ale nie jedna i druga. Będziesz również zobowiązany do zademonstrowania zakresu umiejętności technicznych związanych z twoimi instrumentami, takich jak skale, arpeggia, dźwięki akordów i czytanie z wzroku.

Perkusiści

Zostaniesz poproszony o granie w szereg typowych rytmów, stylów i odczuć, takich jak rock, funk, jazz i Afro-Cuban, straight, swing i shuffle. Będziesz musiał liczyć, grać czas i wykonywać różne wypełnienia. Na koniec zostaniesz poproszony o pokazanie tego, co lubisz grać, czas na twoje kotlety!

Saxes, flet i mosiądz

Przygotuj dwie piosenki do wyboru z podkładem. Piosenki muszą być w kontrastujących stylach, aby pokazać szerokość twoich umiejętności. Jedna melodia może być oryginalna, ale nie jedna i druga. Możesz przynieść akompaniatora do spektaklu, jeśli nie chcesz grać na podkład. Będziesz również zobowiązany do zademonstrowania szeregu umiejętności technicznych związanych z twoimi narzędziami, takich jak skale, arpeggia i czytanie wzroku.

Producenci, autorzy piosenek i kompozytorzy mediów

Zostaniesz poproszony o przyniesienie dwóch piosenek, które napisałeś lub wyprodukowałeś. Autorzy piosenek będą pytani o teksty, harmonię i formę; producenci i kompozytorzy medialni zostaną zapytani o sprzęt, oprogramowanie i instrumenty, z których korzystali Państwo podczas produkcji swojej pracy. Możesz zostać poproszony o wykonanie jednej z twoich piosenek, jeśli grasz na instrumencie. Zostanie również dokonana ocena twojej wiedzy o teorii muzyki.

111489_111433_LCCM_050.jpg

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w London College of Creative Media »

Ostatnia aktualizacja May 8, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
Wielka Brytania / EOG: 9250 £, międzynarodowa: 15000 £
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa