Przeczytaj oficjalny opis

BS w dziedzinie informatyki

Informatyka nie jest nauką komputerową - jest to nauka rozwiązywania problemów przy użyciu komputera. Jeśli jesteś magistrem komputerowym, zobaczysz to w wielu formach - badaniu algorytmów, sprzętu komputerowego, języków programowania, systemów operacyjnych, projektowania baz danych i innych. Możliwości kariery są równie różnorodne - inżynier oprogramowania, menedżer bazy danych, administrator sieci, menedżer projektu i wiele innych. Amerykańskie Biuro Statystyki Pracy (US Bureau of Labour Statistics), część amerykańskiego Departamentu Pracy, przewiduje, że w latach 2006-2016 trzy z sześciu zawodów, które należą do najszybciej rozwijających się i rejestrujących największy wzrost liczbowy, będą dotyczyć związanych z nimi zawodów.

Ponieważ komputery są tak wszechobecne, stopień informatyki daje możliwość oddziaływania w świat nauki, biznesu, opieki zdrowotnej, edukacji, prawa, sztuki, rozrywki lub prawie wszystkiego, co Cię interesuje. Nawet jeśli nie jesteś magistrem komputerowym, kursy komputerowe zwiększą Twoje myślenie logiczne i rozwiązywanie problemów.

Misja

Misją Departamentu Informatyki jest:

 • Wykształcenie głównych kierunków informatyki w rygorystycznym programie studiów licencjackich, aby absolwenci byli przygotowani do wejścia na wysokiej jakości techniczne stanowiska zawodowe lub ukończyć studia
 • Zapewnienie edukacji komputerowej, która zaspokaja potrzeby różnych elementów ucznia

Cele uczenia się studentów w kierunku magistra

Licencjat nauk ścisłych w dziedzinie informatyki ma na celu przygotowanie studentów do sukcesu jako informatyków. Studenci ukończyli ten program powinni mieć możliwość korzystania ze swojej wiedzy w konkretnym problemie z projektem, w tym szczegółach specyfikacji, analizowania problemu i zapewniania projektu i wdrożenia, który funkcjonuje zgodnie z oczekiwaniami, przy jednoczesnym spełnieniu kryteriów dotyczących wydajności, niezawodności, utrzymania i kosztów . Szerokie tło nauk humanistycznych i społecznych, wraz z kursem podkreślającym etykę zawodową, stanowi podstawę do zrozumienia społecznych implikacji pracy wykonywanej w wybranym przez nich zawodzie.

Studenci kończący ten program powinni też być przygotowani na studia magisterskie z zakresu informatyki.

Cechy szczególne programu informatyki

Informatyka w UH Hilo oferuje niewielką liczbę klas, bardzo dobrą kadrę, która bardzo interesuje się sukcesem uczniów, możliwościami doświadczeń zespołu i silnym poczuciem wspólnoty wśród studentów wyższej kadry. Studenci tego programu przeważnie osiągają średnią krajową w ramach Major Field Achievement Test w dziedzinie informatyki, a absolwenci są zatrudnieni przez duże firmy na Hawajach i na kontynencie kontynentalnym.

Długoletnia sekwencja inżynierii oprogramowania, CS 460-461 Inżynieria oprogramowania I (3), Inżynieria oprogramowania II (3), dostarcza opartych na projektach doświadczeń związanych z kapitałem, wykorzystujących wiedzę i umiejętności dostępne z poprzednich kursów i podkreśla potrzebę pracy zespołowej Do rozwiązywania rzeczywistych problemów.

Departament oferuje również szereg kursów przeznaczonych dla nie-komputerowych studiów magisterskich: CS 100 Prin for Computer Sci (3), CS 101 Cyfrowe narzędzia dla świata informacji (3), CS 102 MS Office Tools for Math & Sci (3) / MATH 111 Microsoft Office Tools for Math & Sci (3), CS 130 Pierwsze programy graficzne, program do gier (3), CS 135 Programowanie animacyjne (3), CS 137 Media cyfrowe z obsługą Flash (3), CS 200-201 Technologia WWW I (3), Web Technology II (3) i CS 300 (3). Kursy te są w dużym stopniu zorientowane na laboratoria, dając studentom duże doświadczenie. Aby pomóc studentom w opanowaniu technologii, z którymi spotykają się w tych kursach, Departament opracował wiele pomocy w nauce, w tym specjalistyczne podręczniki laboratoryjne, specjalistyczne oprogramowanie, pliki instruktażowe dotyczące audiowizualnych oraz starannie zaplanowane ćwiczenia laboratoryjne.

Dział Informatyki UH Hilo zajmuje trzy laboratoria, dwie sale lekcyjne, biuro administracji sieciowej oraz kilka biur w pobliżu uczelni. Wszystkie stacje robocze laboratoryjne i biurowe są częścią sieci lokalnej, a także mają szybkie połączenia z Internetem. Wszystkie stacje robocze są skonfigurowane z połączeniami zarówno z serwerami Windows, jak i serwerami z systemem Windows, ponieważ wymagają tego instrukcje i potrzeby badawcze.

BS w zakresie informatyki

Grupa 1. Ogólne wymagania dotyczące podstawowego, obszaru i integracji

Studenci mogą zdecydować się na studia w ramach ogólnego kształcenia podstawowego, Przestrzeni, a wymagania integracyjne i wymagania ukończeniu studiów w życie w momencie weszli do systemu uh, gdy weszli UH Hilo, lub po skończeniu studiów, o ile nie ma przerwy w rejestracji.

Uczniowie powinni spotkać się z doradcą naukowym w celu zapewnienia, że ​​zapisać się na kursy, które pozwolą im spełnić te wymagania, a także wymagania dla dużych i dla studiów. Niektóre kursy mogą spełniać zarówno wymogi kształcenia ogólnego i większych wymagań.

Nowe GE podstawowe, Core i integracyjne wymagania i wykazy certyfikowanych kursów są zamieszczone na stronie internetowej kształcenia ogólnego.

Grupa 2. Główne wymagania (76 kredytów)

1.Related Requirements for Major (21):

 • MATEMATYKA 205 Rachunek I (4)
 • MATEMATYKA 206 Rachunek II (4)
 • MATH 311 Wprowadzenie algebry liniowej (3)
 • PHYS 170-170L Gen Fizyka I: Mechanika (4), Gen Fizyka I Lab (1)
 • PHYS 171-171L Gen Fizyka II: Elec i magnetyzm (4), Gen Phys II Lab (1)

2. Wymagane podstawowe kursy komputerowe (43):

 • CS 141 Dyskretny Matematyka dla Fizyka I (3)
 • CS 150 Wstęp do Informatyki I (3)
 • CS 151 Wprowadzenie do komputerów Sci II (3)
 • CS 241 Dyskretny Matematyka dla Comp Sci II (3)
 • CS 266 Comp Org & Assembly Lang (3)
 • CS 321 Struktury danych (3)
 • CS 407 Wprowadzenie do analizy numerycznej I (3)
 • CS 410 Elemts Architec Komputerowy (3)
 • CS 420 bazy danych wewnętrznych (3)
 • Systemy operacyjne CS 430 (3)
 • CS 450 Org Programming Lang (3)
 • CS 460 Inżynieria oprogramowania I (3)
 • CS 461 Inżynieria Oprogramowania II (3)
 • CS 470 Teoria komputerów (3)
 • CS 495 CS Seminarium Profesjonalne (1)

3. Cztery nauki komputerowe Wymagane Przedmioty Obieralne (12)

 • Jeden kurs z następujących (3):
  • CS 340 Graficzne interfejsy użytkownika (3)
  • Programowanie systemów CS 350 (3)
 • Dwa kursy z następujących (6):
  • Projektowanie systemów baz danych CS 421 (3)
  • CS 431 Sieci i łączność danych (3)
  • CS 440 Sztuczna inteligencja (3)
  • CS 451 Teoria kompilatorów (3)
 • Inny 400-poziomowy kurs CS, który nie był poprzednio brany pod uwagę (3)

Godziny całkowite dla semestrów wymagane w BS w dziedzinie informatyki

Wymagane 120 kredytów.

Uwagi

 1. Wymagana jest co najmniej 2,0 GPA.
 2. Stopień "C" lub lepszy w każdym kursie CS, wymaganym dla stopnia i w MATH 311 Wprowadzenie algebry liniowej (3).
 3. Wymagane jest 45 punktów w kursach na poziomie 300 lub 400.
 4. Aby uzyskać stopień licencjata w dziedzinie informatyki, studenci muszą spełniać wymagania dla osób starszych i spełniać wszystkie inne wymagania uniwersytetu dotyczące stopnia licencjackiego.
 5. Studenci powinni zawsze sprawdzić wymagania wstępne i częstotliwość kursów.
 6. Aby zapewnić postęp w ukończeniu studiów, zachęcamy uczniów do spotkania się z doradcą w każdym semestrze przed rejestracją i skorzystania z pomocy pomocniczych planistycznych dostarczonych przez Dział.
 7. Dla ogółu wymagane są trzy kursy intensywnego pisania. Zachęcamy uczniów do wzięcia intensywnego kursu w języku angielskim.
Program prowadzony przez:
Język angielski
University of Hawaii, Hilo

Zobacz 6 więcej kursów w University of Hawaii, Hilo »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 26, 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Deadline
Czerwiec 1, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 26, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 1, 2019

Sie 26, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 1, 2019
Data końcowa