BS w Business Administration

University Of North Carolina at Pembroke

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BS w Business Administration

University Of North Carolina at Pembroke

Szkoła Biznesu oferuje tytuł Bachelor of Science z kierunkiem w rachunkowości lub Business Administration. Specjalizacje w zakresie administracji biznesowej muszą wybrać ścieżkę w zakresie ekonomii, przedsiębiorczości, finansów, międzynarodowego biznesu, zarządzania lub marketingu. Studenci, którzy chcą uczyć się więcej niż jednego utworu, muszą pomyślnie ukończyć wszystkie wymagania dla każdego plus dodatkowo co najmniej 12 dodatkowych nieskomplikowanych godzin dla drugiego utworu. Co najmniej 50% godzin semestru w biznesie głównym musi zostać podjętych w UNCP.

Podstawowy rdzeń studiów biznesowych podkreśla szerokie tło potrzebne do udanej konkurencji w dynamicznym świecie pracy, a także przygotowania do dalszych studiów w programach dla absolwentów. Kolejnym celem jest świadczenie usług poza Uniwersytetem i otaczającą go społecznością biznesową.

Dzięki wieczornym i online programom studiów z zakresu ekonomii, finansów i zarządzania, Szkoła Biznesu służy studentom, którzy nie mogą uczęszczać na zajęcia w ciągu dnia. Dalsza pomoc świadczona jest w ramach usług pośrednictwa pracy i specjalnych konsultacji dla ogółu przedsiębiorstw. Programy BSBA i MBA są również oferowane poprzez połączenie kursów on-site i online na kampusach satelitarnych w Sandhills Community College, Richmond Community College i Fort Bragg.

Przyszli studenci są zachęcani do jak najszybszego skonsultowania się z członkiem wydziału. Aby podążać za kursami w niezbędnej kolejności, najlepiej rozpocząć planowanie wcześniej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 30, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Pembroke
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Pembroke
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą