Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Witamy w programie aranżacji wnętrz na High Point University . Mieści się w School of Art and Design, równy nacisk kładzie się na projektowanie komercyjne i mieszkaniowe, biorąc pod uwagę nasze długotrwałe relacje z High Point Market i uznanymi w kraju liderami wzornictwa. Program kładzie nacisk na umiejętności krytycznego i kreatywnego myślenia, integrację modułów kursu oraz możliwości odbycia staży i studiów za granicą.

Warunki przyjęcia (od jesieni 2018)

High Point University zdaje sobie sprawę z tego, że wielu studentów z różnych powodów decyduje się nie realizować kursów z zakresu sztuki / wzornictwa lub nie ma dostępu do kursów sztuki / projektowania w liceum. W związku z tym Wydział Wyposażenia Domu i Projektowania Wnętrz utworzył trzy kursy diagnostyczne dla swoich dwóch profesjonalnych programów, które wprowadzają studentów w podstawową historię i teorię (np. Elementy i zasady projektowania), proces projektowania oraz możliwość zastosowania tych informacji w studio typu entry-level, które koncentruje się na kreatywnym trójwymiarowym rozwiązywaniu problemów. Po ukończeniu tych trzech kursów (INT 1100, 1220, 1280), studenci muszą przedłożyć portfolio swoich prac, zanim zostaną oficjalnie przyjęci do obu kierunków. Przed zakończeniem powodzenia przeglądu portfela, uczniowie zainteresowani ID i VMD są umieszczani w statusie warunkowym, jak zauważyli desygnowani przez rejestratora określenia pre-ID i pre-VMD.

W ramach przeglądu portfolio uczniowie przesyłają portfolio prac składające się z wybranych projektów z kursów podstawowych dla początkujących. Wydział oceni jakość portfela pracy wraz z profesjonalnym zachowaniem studenta (frekwencja, etyka pracy, umiejętność zaakceptowania konstruktywnej krytyki) i ogólny GPA. Program nie ma limitu i może przyjąć wszystkich studentów spełniających standardy departamentu. Jest jednak mało prawdopodobne, że uczniowie przejdą Przegląd Portfolio, jeśli wnioskodawca ma poniżej skumulowany GPA 2,5 lub stopień C- lub niższy jest otrzymany w jednym z trzech kursów podstawowych. Student, który nie zaliczy jednego z trzech kursów podstawowych, nie może ubiegać się o przyjęcie do szkoły wyższej. Uczniowie mogą powtórzyć kurs i ponownie dołączyć do następnej wiosny na przyjęcie jesienne; jednakże uczniowie mogą nie ubiegać się o program więcej niż dwukrotnie.

Po oficjalnej akceptacji na studia główne, uczniowie muszą uzyskać ocenę "C" lub wyższą we wszystkich wymaganych kursach specjalistycznych, aby awansować w programie. Aby ukończyć studia licencjackie z zakresu projektowania wnętrz lub licencjobiorca w zakresie Visual Merchandising Design, studenci muszą posiadać ogólny standard GPA na poziomie 2,0 lub wyższym zgodnie z wymaganiami uniwersytetu.

Projektowanie wnętrz jest jedną z głównych firm HPU

 • Studenci mają wyłączny dostęp i długotrwałe relacje z High Point International Home Furnishings Market
 • Ekspozycja na wszystkie aspekty projektowania zapewnia studentom zbywalność pracodawców i elastyczność w miejscu pracy, dzięki czemu są idealnymi kandydatami do promocji i ruchów bocznych
 • Studenci mają możliwość uzyskania dyplomu z certyfikatem projektu od Lorenzo de 'Medici Institute we Florencji we Włoszech
 • Studenci mają dostęp do najlepszych liderów wzornictwa, dając im możliwość interakcji z profesjonalistami z branży
 • Program składa się z czterech części: zawodu projektowania wnętrz, komunikacji projektowej, eksploracji społecznej i kulturalnej oraz technologii i pracowni budowlanych
 • Studenci kończą studia z kawalerami nauki
 • Program do projektowania wnętrz posiada akredytację CIDA i spełnia wymagania edukacyjne dla praktykujących projektantów ubiegających się o zdanie egzaminu NCIDQ

Kompleksowy wynik

W uznaniu potrzeb branży, kluczowych kompetencji HPU i naszego regionalnego organu akredytującego, Południowego Stowarzyszenia Szkół i Szkół, wydział zidentyfikował jeden, kompleksowy wynik.

Absolwenci programu Bachelor of Science in Interior Design posiadają umiejętności i wiedzę niezbędną do pomyślnego spełnienia wymagań dotyczących stanowisk na poziomie podstawowym w zakresie aranżacji wnętrz.

Wydział określił 6 celów programowych niezbędnych uczniom do osiągnięcia wyżej wymienionego wyniku. Wykażą one zdolność do:

 1. Określ problem związany z dziedziną projektowania wnętrz.
 2. Zaangażuj się w badania przedprojektowe, które wykazują zdolność gromadzenia i analizowania istotnych informacji, oceny problemów i ustalania priorytetów.
 3. Przeglądaj i twórz kreatywne rozwiązania dzięki systematycznemu i skoordynowanemu procesowi projektowania, który łączy aspekty funkcjonalne i estetyczne.
 4. Uzasadnij i chroń rozwiązania projektowe, ponieważ odnoszą się do odpowiednich kryteriów wynikających z problemu / programu lub większych koncepcji, które uznają najlepsze praktyki lub innowacje (np. Socjoekonomiczne, zrównoważony rozwój, kwestie globalne).
 5. Przekazuj (pisemnie, graficznie, ustnie) intencję w profesjonalny sposób, stosownie do potrzeb odbiorców.
 6. Wykorzystaj umiejętności życiowe, aby zwiększyć produktywność, elastyczność, zdolności adaptacyjne i kolegialność (prezentacja, przywództwo, zarządzanie czasem, zaangażowanie, uczący się przez całe życie, zaciekawione umysły).

Niezrównany dostęp do rynku mebli High Point

Położony w jednym z największych obszarów metropolitalnych w Północnej Karolinie, High Point University ma bezpośrednie powiązania ze społecznością i wieloma firmami w okolicy, które oferują możliwości stażu w aranżacji wnętrz. Studenci mają również dostęp do High Point Furniture Market, najważniejszej wystawy mebli i wzornictwa na świecie, która odbywa się dwa razy w roku podczas jesiennego i wiosennego semestru. Rynek mebli High Point daje uczniom wyjątkową okazję do nawiązania kontaktu, pracy i nauki z czołowymi profesjonalistami z branży z całego świata.

Co mogę zrobić z dyplomem z projektowania wnętrz?

Absolwenci HPU ze stopniami w projektowaniu wnętrz mają obecnie karierę w:

 • Projektowanie wspomagane komputerowo
 • Komercyjne projektowanie wnętrz
 • Projektowanie placówek opieki zdrowotnej
 • Projektowanie obiektów hotelowych i rozrywkowych
 • Zarządzanie merchandisingiem
 • Projekt wnętrz mieszkalnych
 • Projekt detaliczny
 • Zarządzanie sklepem detalicznym

Wymagania dotyczące kursu

Szkoła sztuki

BS w architekturze wnętrz
Główne wymagania
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w High Point University »

Ostatnia aktualizacja July 30, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
Cena
35,118 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019