BS w projektowaniu i tworzeniu gier

Informacje ogólne

Opis programu

Przygotuj się na ekscytującą karierę twórczą z dyplomem z projektowania gier

Gry zostały zintegrowane ze sposobem uczenia się, nawiązywania kontaktów towarzyskich, interakcji i gromadzenia informacji. Program studiów licencjackich z zakresu projektowania gier Wilmington University łączy umiejętności interaktywnego projektowania, produkcji wideo, projektowania graficznego, modelowania 3D i programowania, aby zapewnić wiedzę w zakresie tworzenia gier wideo i symulacji dla głównych platform, konsol, urządzeń mobilnych i symulacji.

Jeden z jedynych programów studiów związanych z tworzeniem gier w regionie

Dyplom z projektowania i tworzenia gier na Uniwersytecie Wilmington jest jednym z nielicznych akredytowanych czteroletnich studiów projektantów gier wideo w regionie. Studenci korzystają z elastyczności zajęć dziennych, wieczorowych lub weekendowych w 15-tygodniowych semestrach lub 7-tygodniowych blokach, a także z zaskakująco przystępnych cenowo kursów WilmU.

Przenieś swoje pomysły na gry wideo od początku do końca

Program studiów w zakresie projektowania i rozwoju gier przygotowuje Cię z „Zestawem umiejętności do gier”, który równoważy kursy programowania i kursy projektowania potrzebne do zrozumienia procesu tworzenia produktu, a także zrozumienia technik wideo i audio, interfejsów projektowych i doświadczeń użytkowników. Na zapleczu dowiesz się o zarządzaniu projektami i jak sprzedawać gotowy produkt.

Naucz się tworzenia gier wideo w praktycznym środowisku

Uczęszczanie na zajęcia w środowisku laboratoryjnym, które zapewnia dostęp do standardowego, stale aktualizowanego oprogramowania do gier, pozwala zanurzyć się w najnowocześniejszych technologiach niezbędnych do odniesienia sukcesu. Dzięki praktycznej pracy nad projektem możesz stworzyć portfolio deweloperów gier, aby zaprezentować swoje dzieła i zaimponować potencjalnym pracodawcom.

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Mission The mission of the College of Technology is to provide an experiential learning environment that fosters collaboration, engagement, innovation and personal growth. Our programs blend real-worl ... Czytaj więcej

Mission The mission of the College of Technology is to provide an experiential learning environment that fosters collaboration, engagement, innovation and personal growth. Our programs blend real-world experiences with practical application preparing students for premier career opportunities and advancement within the information technology field. Pokaż mniej
Wilmington Manor