BSBA - Zarządzanie

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Dlaczego warto studiować zarządzanie?

Program zarządzania zapewni szeroką wiedzę na temat różnych systematycznych praktyk biznesowych, technik i filozofii. Program podkreśla opanowanie kluczowych koncepcji menedżerskich z punktu widzenia ich wpływu na zachowanie, wydajność i satysfakcję poszczególnych osób oraz na to, jak indywidualne wyniki i zadowolenie przyczyniają się do wydajności i skuteczności organizacji. Szczególną uwagę poświęcono konieczności dostosowania do warunków środowiskowych. Ze względu na zaprojektowaną elastyczność programu studenci mają możliwość dostosowania ogólnego programu studiów, który najlepiej pasuje do ich indywidualnych zainteresowań zawodowych.

Dlaczego warto studiować zarządzanie w SHIP?

Absolwenci programu Shippensburg University Management są przygotowani do pracy zarówno w prywatnych, jak i publicznych organizacjach. Nasi studenci nie są ograniczeni wąską perspektywą funkcjonalną; mają znaczny stopień elastyczności dzięki szerokiemu zakresowi badań. Podczas gdy typowy absolwent szuka pozycji wyjściowej, osoby z doświadczeniem zawodowym mogą oczekiwać rozpoczęcia pracy i wynagrodzenia na poziomie współmiernym do ich doświadczenia. Na statku rozwiniesz silną komunikację i umiejętności interpersonalne, a także solidną podstawę analityczną. Jeśli lubisz rywalizację lub proces poszerzania granic twojego zrozumienia, jesteś dobrze przygotowany do programu zarządzania w John L. Grove College of Business.

Studenci biorący udział w programie zarządzania mają wyjątkową możliwość skupienia się na wyspecjalizowanych obszarach studiów zarządzania, w tym na przedsiębiorczości, zarządzaniu zasobami ludzkimi i zarządzaniu międzynarodowym. Dodatkowo możesz rozwinąć uzupełniające się obszary kompetencji w wielu obszarach funkcjonalnych, w tym: marketingu, finansach, systemach informacji zarządczej i zarządzaniu łańcuchem dostaw.

Kariera w zarządzaniu

Statek ma dobrze ugruntowany program praktyk biznesowych, który zapewnia możliwość zdobycia doświadczenia w miejscu pracy, jednocześnie zdobywając punkty na uczelni. Staże często zmieniają się w oferty pracy, zgodnie z badaniami podyplomowymi studentów biznesu statków.

Średnia pensja na stanowiska kierownicze w PA wynosi 53 000 USD.

Główne i mniejsze wymagania

Licencjat w dziedzinie Business Administration in Management wymaga ukończenia co najmniej 120 godzin kredytowych w następujących obszarach:

  • Kursy edukacji ogólnej: Wszyscy studenci są zobowiązani do ukończenia ogólnego programu edukacyjnego uniwersytetu, który zapewnia zrównoważoną podstawę sztuki liberalnej.
  • Podstawowy program biznesowy: kierunki księgowości opierają się na tym samym podstawowym programie nauczania, co inne kierunki biznesowe. Ten rdzeń obejmuje ekonomię, finanse, systemy informacyjne, marketing, zachowanie organizacji i prawo gospodarcze, a także inne podmioty biznesowe. Zobacz pełną listę kursów w witrynie College of Business.
  • Kursy zarządzania: Istnieją cztery możliwe koncentracje w zarządzaniu: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Zarządzanie międzynarodowe i Zarządzanie.

Stężenia

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Zarządzanie międzynarodowe
  • Zarządzanie

Akredytacje

John L. Grove College of Business, założona w 1971 roku, jest jedną z wiodących szkół biznesu w regionie środkowoatlantyckim. Od 1981 roku nasza uczelnia ma międzynarodową akredytację najbardziej prestiżowej agencji akredytacyjnej AACSB International.

Grupy studenckie

John L. Grove College of Business ma wiele klubów, w których uczniowie mogą uczestniczyć i uczyć się więcej o swojej dziedzinie nauki poza klasą. Studenckie organizacje zawodowe zapewniają studentom szerokie możliwości rozwijania profesjonalnych kontaktów, udoskonalania studiów z praktyczną aplikacją i budowania trwałych przyjaźni w środowisku biznesowym. Human Resources Management Club (SHRM) promuje idee i zasady zarządzania zasobami ludzkimi. Prelegenci z firm są zapraszani na spotkania w celu omówienia bieżących trendów i problemów w zakresie zasobów ludzkich. Członkostwo w SHRM jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych studentów studiów licencjackich.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The John L. Grove College of Business, established in 1971, is one of the premier business schools in the Mid-Atlantic Region. Since 1981, our college has been internationally accredited by the most p ... Czytaj więcej

The John L. Grove College of Business, established in 1971, is one of the premier business schools in the Mid-Atlantic Region. Since 1981, our college has been internationally accredited by the most prestigious business-accrediting agency, AACSB International. Pokaż mniej
Shippensburg , Harrisburg + 1 Więcej Mniej