Przeczytaj oficjalny opis

BSc (IT) specjalizująca się w technologii Multimedia

Interaktywne Multimedia Narzędzia, technologie i wzory do gier Animacja jest w samym sercu tego kursu rok (2 semestry). Jeśli badali Dyplom Technik Informacyjnych SLIIT, będzie uprawniony do bezpośredniego wejścia na ostatnim roku w celu uzyskania pełnego stopnia kwalifikacji. Na naszym kursie będziesz doskonalić umiejętności w zakresie wykorzystania technologii multimedialnych i zasad w stanie zaprojektować i zbudować gry komputerowe, multimedialne bogate stron internetowych i tworzyć własne animacje, wideo i graficznych.

Dla Kogo

Dla tych, którzy aspirują do dyrektorzy mediów, wideo i / lub audio, inżynierów projektantów układ graficzny, interaktywne projektantów, architektów, programistów WWW interfejs 3D, programiści multimedialne, edytory multimedialne, analityków systemów multimedialnych, projektantów stron internetowych.

Treść kursu

Rok 3 - semestr 1

  • Narzędzia i Metrics Inżynieria oprogramowania
  • Komputery Projektowanie i wdrażanie sieci
  • Design & IT Zarządzanie projektami
  • Kompleksowe projektowanie / Analiza Projekt I

Rok 3 - Semestr 2

  • Distributed Component oparte Software Development
  • Marketing & Business Law
  • Software Quality Assurance
  • Kompleksowe projektowanie / Analiza Projekt II

Wymagania kwalifikacyjne

SLIIT Diploma in Information Technology (2 lata - ogólne lub Honors)

Jak aplikować

Zainteresowani kandydaci, albo studenci z programu National Diploma lub przenieść studentów z programu BCI powinien zarejestrować się za pomocą "3 rok - 1 semestr" formularz rejestracyjny (formularz kolor różowy). Jeśli jesteś studentem, który następnie w DIT - Systemy komputerowe i sieci, dodatkowe moduły muszą być wypełnione w ramach BSC w specjalizacji IT w programie Interactive Multimedia Technologicznego. Opłata za kurs może być wypłacona w gotówce w dowolnym oddziale Banku Cejlonie za SLIIT Computing (Pvt) Ltd. Bank of Ceylon Kollupitiya prądu oddziału nr konta: 1630619.There jest również oddział Bank of Ceylon na 1 piętrze Wieży Handlowej BOC (tym samym budynku, w którym znajduje się ten Institute) Po dokonaniu płatności, prosimy użyć SLIIT Computing (Pvt) Ltd. Płacenie W Slip dostępne w bankach, jeśli nie płaci w poślizg normalne może być używany. Proszę produkować kopię tego poślizgu przy rejestracji na 15 piętrze.

Ręka w wypełnionych wniosków do

Senior Manager / Sprawy naukowe. Sri Lanka Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Level 15, BOC Kupiec Tower, nr 28, St Michael Road, Colombo 03.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w SLIIT COMPUTING »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
700,000
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Stycz. 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Stycz. 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa