Read the Official Description

Przegląd University of Bedfordshire University of Bedfordshire to nowoczesna, innowacyjna uczelnia z dziedzictwem najwyższej jakości edukacji wraca ponad 100 Program nadawany jest przez years.This University of Bedfordshire - w Wielkiej Brytanii, we współpracy z SLIIT Computing.

Informatyki i inżynierii oprogramowania są kluczowe dla sukcesu wielu dzisiejszych działań handlowych i przemysłowych, a jako program doładować ten oferuje możliwość specjalistycznego badania w trzecim etapie. Szczególny nacisk położony jest na poznanie całego cyklu życia rozwoju oprogramowania i produkcji wysokiej jakości systemów z zastosowaniem metod obiektowych.

Instytut SLIIT Computing (Private) Ltd, spółka zależna SLIIT powstała dać szans edukacyjnych dla szerszego grona studentów, którzy chcą, aby przejść do ich szkolnictwa wyższego z przemysłowej zorientowanej nauki. SLIIT Computing oferuje licencjat z programu studiów technologii informacyjnych w połączeniu z SLIIT która otwiera drogę dla studentów, aby ich wiedza się na bieżąco w tej szybko zmieniającej się dziedzinie technologii informatycznych. Połączenie teorii i praktyce daje przewagę tym, którzy chcą wejść na rynek pracy z dźwiękiem wykształcenia i daje przewagę konkurencyjną wśród innych.

Wstęp Wymagania

Edexcel Higher National Diploma in Computing i Rozwoju Systemów lub równoważny SLIIT lub SLIIT Computing Diploma in Information Technology

CZAS TRWANIA

One Year Top - Up. Program dostawy zależy od preferencji większości uczniów w związku z tym może to być dni powszednie, weekendy.

Struktura programu Można zdobyć dokładną wiedzę o obszarach, takich jak internet, programowania aplikacji bazodanowych, sztucznej inteligencji i sieci, a po zakończeniu ostatecznego projektu scenę, którą może mieć okazję do podjęcia dalszych zaawansowanych badań.

  • Zarządzanie projektami społecznej i zawodowej
  • Projekt licencjackie
  • Metody badań i nowych technologii
  • Zintegrowane systemy porównawcze

Dalsze badania: Magister Inżynieria oprogramowania pokrewnego tematu; MPhil / PhD. Studenci Opłata za kurs Sri Lanki

  • SLIIT Computing Opłata: 115 000,00 zł na LKR kadencji
  • Uniwersytet Royalty Opłata: GBP 700 (2016 spożycie)

** Terminy płatności zostaną określone przez Wydział Spraw akademickie. Studenci zagraniczni

  • SLIIT Computing cena: 1750,00 zł za semestr
  • Uniwersytet Royalty Opłata: GBP 700 (2016 spożycie)

Co dalej - ścieżki pracy kariera: można zidentyfikować kilka różnych ról, które oczekiwane są absolwenci studiów wspólnego szlaku właściwy do spełnienia - technika, inżynieria oprogramowania komputerowego trainee developer programista / oprogramowania, - i wyniki te zawodowe stworzyły podstawę Program ten strategicznie planowane. Początkowo studenci mogą zdobyć pracę jako stażysta specjalisty z perspektywą do późniejszego rozwoju prowadzącego do stanowisk kierowniczych nadzorujących pracy w rozwój zespołu i na bazie ustawień wsparcia w znacznie duże, jak również niewielką skalę, ustawienia przemysłowych i handlowych. Celem jest przede wszystkim szlakiem widać wyposażenie absolwentów rozwijać intelektualne i praktyczne umiejętności potrzebne do rozwoju artefakty oprogramowania jakości, które nie tylko funkcja, i spełniają wymagania klientów, ale również mieścić się w pragmatycznych ograniczeń. Rola norm zewnętrznych i wewnętrznych podkreśla również za kluczowe. Podobnie, takie tematy wyposaży absolwenta, aby przejść do wyższego stopnia i czy skutecznie uczestniczyć w badaniach lub akademickim środowisku. Ważną cechą wspólną jest to, że droga produkcja oprogramowania całego cyklu życia jest w pełni pokryte ze środowisk akademickich, a także perspektywy zawodowe. Absolwenci uzyskali różne stanowiska Absolwent aplikantów zarówno w przemyśle i sektorze publicznym, z dobrymi perspektywami dalszej promocji na konkurencyjnym rynku pracy.

Program taught in:
Język angielski

See 7 more programs offered by SLIIT COMPUTING »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
700,000 LKR
LKR 500 000,00 zł i powyżej
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Stycz. 2020