Read the Official Description

Program jest uznawany przez ponad 90 krajowych i międzynarodowych firm, w tym Accenture, BA, BBC, CA, Capgemini, Deloitte, Cisco, Ford, Fujitsu, HP / EDS, IBM, ITV, Logica, Micro Focus, Morgan Stanley, Network Rail, Proctor Gamble, Sainsbury, SAS i Unilever. Studenci korzystają z możliwości ubiegania się o jednej z wielu możliwości, jakie daje Forum Program ITMB Pracodawca podjąć krótki (8-12 umieszczenie letni lub dłuższy tygodnie) umieszczenie (9 miesięcy) w celu zdobycia doświadczenia w przemyśle i praktyczną z danego środowiska , możliwości zdobycia wiedzy w gospodarce cyfrowej obszarów tematycznych, takich jak IT i e-commerce w szczególności w odniesieniu do zastosowań w marketingu cyfrowego.

Kim jest ten kurs?

Stopień ten został zaprojektowany wokół kryteriów ustalonych przez e-umiejętności Wielkiej Brytanii, Rady umiejętności sektora IT i telekomunikacji, i jest obsługiwany przez niektóre z wiodących firm w tym kraju. Stanowi mieszankę IT, biznesu i rozwoju osobistego, który sprawia, że ​​połączenie tradycyjnej stopnia, a także programu kształcenia absolwent. Unikalne korzyści z tego programu studentów z udziałem ekspertów, stosowane badania, lepsze perspektywy na zatrudnienie, linki i interakcji w branży social media.

Modułowa budowa

Rok 1 zawiera Wprowadzenie do Biznesu i Zarządzania, Business Projekt 1 (Konteksty i ram), myślenia systemowego, Informatyki, Zarządzania Projektami. Rok 2 zawiera danych, informacji i wiedzy, ludzi i organizacje, firmy Projekt 2 (łańcucha wartości), symulacji procesu i projektowania, operacji i technologii informacyjnych. Opcjonalnie Sandwich Rok (Work Placement) Rok 3 zawiera projekt / praca dyplomowa, E-Business Innovation Evolution, Analiza strategiczna i zarządzanie strategiczne, Architektury i Enterprise Information Leadership.

Umiejętności i doświadczenie zdobyte

Uczelnia zapewnia dostęp do książek, czasopism i sprzętu komputerowego z oprogramowaniem ogólnego poprzez bibliotek we wszystkich trzech kampusów. Studenci mają dostęp do te bez względu na miejsce ich program studiów znajduje. Poprzez portal i Virtual Learning Environment (VLE), studenci mają dostęp do rozkładu jazdy, materiałów dydaktycznych, czasopism elektronicznych, e-maile, a także ogólnego wsparcia i porady. Zasoby te, wraz z doświadczeniem kadry pedagogicznej, są podstawą materiału trzeba będzie zaangażować się rozwijać jako student w Wyższej Szkole Inżynierii. Program studiów udadzą się przeniesie Cię od ucznia do profesjonalnego, z szerokim wachlarzem umiejętności, wiedzę i doświadczenie w tworzeniu rozwiązań. Będzie rozwijać jako niezależny ucznia, z szeroką gamą uniwersalnych umiejętności, ze zrozumieniem, jak korzystać z wiedzy i umiejętności w alternatywnej sytuacji. Nauki jest podzielony na cztery szeroko nawet kwartyle, z których każdy stanowi obszar tematyczny badania i uczenia się w tym technologii informatycznych, zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania projektami i wreszcie, umiejętności interpersonalnych i zbywalne

Program taught in:
Język angielski

See 58 more programs offered by University of Greenwich »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Wrześ. 2019
Duration
3 - 6 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- UK / UE; £ 11200 dla studentów
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Sierp. 2019

Wrześ. 2019