Przeczytaj oficjalny opis

Program jest uznawany przez ponad 90 krajowych i międzynarodowych firm, w tym Accenture, BA, BBC, CA, Capgemini, Deloitte, Cisco, Ford, Fujitsu, HP / EDS, IBM, ITV, Logica, Micro Focus, Morgan Stanley, Network Rail, Proctor Gamble, Sainsbury, SAS i Unilever. Studenci korzystają z możliwości ubiegania się o jednej z wielu możliwości, jakie daje Forum Program ITMB Pracodawca podjąć krótki (8-12 umieszczenie letni lub dłuższy tygodnie) umieszczenie (9 miesięcy) w celu zdobycia doświadczenia w przemyśle i praktyczną z danego środowiska , możliwości zdobycia wiedzy w gospodarce cyfrowej obszarów tematycznych, takich jak IT i e-commerce w szczególności w odniesieniu do zastosowań w marketingu cyfrowego.

Kim jest ten kurs?

Stopień ten został zaprojektowany wokół kryteriów ustalonych przez e-umiejętności Wielkiej Brytanii, Rady umiejętności sektora IT i telekomunikacji, i jest obsługiwany przez niektóre z wiodących firm w tym kraju. Stanowi mieszankę IT, biznesu i rozwoju osobistego, który sprawia, że ​​połączenie tradycyjnej stopnia, a także programu kształcenia absolwent. Unikalne korzyści z tego programu studentów z udziałem ekspertów, stosowane badania, lepsze perspektywy na zatrudnienie, linki i interakcji w branży social media.

Modułowa budowa

Rok 1 zawiera Wprowadzenie do Biznesu i Zarządzania, Business Projekt 1 (Konteksty i ram), myślenia systemowego, Informatyki, Zarządzania Projektami. Rok 2 zawiera danych, informacji i wiedzy, ludzi i organizacje, firmy Projekt 2 (łańcucha wartości), symulacji procesu i projektowania, operacji i technologii informacyjnych. Opcjonalnie Sandwich Rok (Work Placement) Rok 3 zawiera projekt / praca dyplomowa, E-Business Innovation Evolution, Analiza strategiczna i zarządzanie strategiczne, Architektury i Enterprise Information Leadership.

Umiejętności i doświadczenie zdobyte

Uczelnia zapewnia dostęp do książek, czasopism i sprzętu komputerowego z oprogramowaniem ogólnego poprzez bibliotek we wszystkich trzech kampusów. Studenci mają dostęp do te bez względu na miejsce ich program studiów znajduje. Poprzez portal i Virtual Learning Environment (VLE), studenci mają dostęp do rozkładu jazdy, materiałów dydaktycznych, czasopism elektronicznych, e-maile, a także ogólnego wsparcia i porady. Zasoby te, wraz z doświadczeniem kadry pedagogicznej, są podstawą materiału trzeba będzie zaangażować się rozwijać jako student w Wyższej Szkole Inżynierii. Program studiów udadzą się przeniesie Cię od ucznia do profesjonalnego, z szerokim wachlarzem umiejętności, wiedzę i doświadczenie w tworzeniu rozwiązań. Będzie rozwijać jako niezależny ucznia, z szeroką gamą uniwersalnych umiejętności, ze zrozumieniem, jak korzystać z wiedzy i umiejętności w alternatywnej sytuacji. Nauki jest podzielony na cztery szeroko nawet kwartyle, z których każdy stanowi obszar tematyczny badania i uczenia się w tym technologii informatycznych, zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania projektami i wreszcie, umiejętności interpersonalnych i zbywalne

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 58 więcej kursów w University of Greenwich »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Sie 2019
Duration
3 - 6 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- UK / UE; £ 11200 dla studentów
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa