Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd University of Bedfordshire University of Bedfordshire to nowoczesna, innowacyjna uczelnia z dziedzictwem najwyższej jakości edukacji wraca ponad 100 Program nadawany jest przez years.This University of Bedfordshire - w Wielkiej Brytanii, we współpracy z SLIIT Computing.

University of Bedfordshire Business School ma specjalny, charakterystyczny sposób, aby przynieść ze sobą prawdziwe praktyki biznesowe, badania naukowe i innowacyjne podejście do nauki. W sercu swoim doświadczeniem uczenia tutaj jest rygorystyczne podejście do praktyki. To oznacza, że ​​będzie doświadczenie, jak informuje kształcenia akademickiego i poprawia wydajność firmy menedżera, a jak doświadczenie praktyczne informuje i rozwija zrozumienie teorii.

Instytut SLIIT Computing (Private) Ltd, spółka zależna SLIIT powstała dać szans edukacyjnych dla szerszego grona studentów, którzy chcą, aby przejść do ich szkolnictwa wyższego z przemysłowej zorientowanej nauki. SLIIT Computing oferuje licencjat z programu studiów technologii informacyjnych w połączeniu z SLIIT która otwiera drogę dla studentów, aby ich wiedza się na bieżąco w tej szybko zmieniającej się dziedzinie technologii informatycznych. Połączenie teorii i praktyce daje przewagę tym, którzy chcą wejść na rynek pracy z dźwiękiem wykształcenia i daje przewagę konkurencyjną wśród innych.

Wstęp Wymagania

 • Edexcel Higher National Diploma in Business Management
 • SLIIT Diploma in Business Administration

Czas trwania One Year Top - Up. Program dostawy zależy od preferencji większości uczniów w związku z tym może to być dni powszednie, weekendy.

Struktura programu Jednostki dla tego programu, koncentrując się na jak teoria działalności stosuje się w nowoczesnej i współczesnej miejscu pracy. Program jednostek ma do zaoferowania najlepsze możliwości rozwoju, zarówno naukowo i zawodowo.

 • Ludzie Resourcing i Rozwoju
 • Stosunków pracy, Nagroda i Prawo
 • Strategiczny kontekst zarządzania zasobami ludzkimi
 • Strategiczne i kreatywność
 • Profesjonalne HRM & rozwijających HRD
 • Rozprawa w HRM
 • Tygodnie praktyki: Future się

Dalsze badania: Studenci, którzy ukończyli licencjat (z wyróżnieniem) Human Resource Managemen może przystąpić do programu podyplomowego jeden rok, Magister Zarządzania Projektami przez Keele University - UK, przeprowadzonego przez SLIIT Computing lub może podjąć decyzję, że was chcesz kontynuować swoje studia w HRM przez przechodzenia do mgr Human Resource Management lub innych powiązanych stopni biznesowych.

Studenci Opłata za kurs Sri Lanki

 • SLIIT Computing Opłata: LKR za semestr 115 000,00
 • Uniwersytet Royalty Opłata: GBP 650 (2015/2016 spożycie)

** Terminy płatności zostaną określone przez Wydział Spraw akademickie. Studenci zagraniczni

 • SLIIT Computing Opłata: US 1.750,00 dolarów za semestr
 • Uniwersytet Royalty Opłata: GBP 650 (2015/2016 spożycie)

Co dalej - Oferty Pracy Będziesz przygotowany do rozpoczęcia kariery zawodowej jako HR z całą wiedzę i doświadczenie, aby uderzyć w ziemię działa w roli praktykującego HR w różnych kontekstach organizacyjnych. Podobnie, twoje umiejętności nie pozwalają doskonalić w zakresie zarządzania rolami ogólni więcej ludzi.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w SLIIT COMPUTING »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
500,000 LKR
LKR 500 000,00 zł i powyżej
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Stycz. 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Stycz. 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa