BSC i MSC w informatyce

SUNY Polytechnic Institute

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSC i MSC w informatyce

SUNY Polytechnic Institute

Inżynierskie i Magister Informatyki

Wspólne BS / program MS jest dobrze zintegrowany program, który pozwala dobrze przygotowany i dobrze zmotywowani dwuletni studiach wypełnić zarówno stopień licencjata i magistra w dziedzinie informatyki i informacji w trzech latach nauki w pełnym wymiarze czasu poza stowarzyszonej stopnia. Dla takich studentów, wstęp do programu absolwent jest zapewniona na początku trzeciego roku studiów lub wkrótce potem.

Wymagania


Zakończenie wspólnego programu BS / MS wymaga minimum 145 godzin w semestrze, w tym co najmniej 33 godzin semestr studiów podyplomowych. Wszystkie szczególne wymagania dla obu stopni BS i MS muszą być spełnione. Studenci w ramach wspólnego programu mogą ubiegać się do dwunastu punktów z absolwentów zajęć zarówno na studiach licencjackich i stopni naukowych jednocześnie. Studenci w ramach wspólnego programu muszą zarejestrować się do CSC 500 - Dyskretne Structures - która zaspokoi wymagania ograniczonej lub licencjackich Math i dyskretna jednocześnie być stosowane jako ogólne absolwenta planowym. Dwa podyplomowe kursy mogą być stosowane do licencjackich Zaawansowane obieralnych informatyki i jeden kurs Absolwent może być stosowana jako licencjackich nieograniczony elekcyjny. Kursy most podyplomowe nie mogą być stosowane jednocześnie z obu stopni.

Status


Studentów uczestniczących w ramach wspólnego programu będą rozpatrywane pozostać w stanie do momentu ukończenia studiów 124 godzin semestr, a następnie czesnego i opłaty będą pobierane na poziomie magisterskim. Stopień BS zostaną przyznane w takim czasie, wszystkie wymagania dotyczące tego stopnia zaspokaja w sposób zadowalający. Studenci powinni zakończyć swoje wymagania programu BS przed prowadzenia stopnia MS wyjątkiem sytuacji, gdy te dwa programy zachodzą.

Stały akademicki


Ciąg dalszy maturalny w ramach wspólnego programu wymaga utrzymanie GPA 3,0 do kursów pobranych w SUNYIT w każdej z następujących kategorii: (a) wszystkie kursy mające zastosowanie do studiów licencjackich; (B) kursy informatyczne stosowane do licencjat; (C) wszystkie kursy podyplomowe. Studenci z GPA mniejszej niż 3,0 w żadnej z tych kategorii będzie umieszczony na stażu naukowym w programie. Studenci, którzy są w zawieszeniu akademickiego dla wszelkich dwa semestry lub którzy GPA poniżej 2,50 w żadnej z tych kategorii zostanie odwołany z akademicko wspólnego programu. Studenci, którzy są zwolnieni akademickiej, ale jeszcze nie ukończyli program licencjata, ale którego wydajność stanowi satysfakcjonującego działania programu studiów zostaną automatycznie umieszczone w tym programie.

Wstęp


Aplikacje są zaproszeni studenci z dobrze przygotowanych programu ukończyły niższej dywizji i od studentów, którzy obecnie studiują w programie studiów. Wstęp do wspólnego programu BS / MS wymaga minimum 48, a maksymalnie 94 godzin semestr kredytu przy ogólnej GPA co najmniej 3,0 i 3,20 w głównym. Ponadto, następujące kursy lub ich odpowiedniki muszą być wypełnione z klas B lub lepiej przed immatrykulacji:

Podstawy obliczeniowe

Algorytmy i struktury danych

Programowanie obiektowe

• Matematyka wyborcza (Analiza matematyczna, Algebra liniowa, albo Statystyka)

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Utica, New York
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Utica, New York
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą