Przeczytaj oficjalny opis

BSC Forensic Science (z wyróżnieniem)

kryminalistyki jest zastosowanie technik naukowych, aby pomóc odpowiedzieć na pytania postawione w sądzie oraz w odniesieniu do zarówno spraw cywilnych lub karnych. A kryminalistycznych naukowiec zbada elementy potencjalnej wartości dowodowej, a następnie ostatecznie przedstawić swoje wnioski w sądzie. Będą wykorzystywać szeroki wachlarz technik analitycznych, aby pomóc im interpretować próbki i odkryć prawdę.

Na Uniwersytecie w Greenwich, studenci uczą zróżnicowanych modułów podstawowych naukowych przez pracowników ze Szkoły Nauk, są to: Human biologii molekularnej, Forensic geologicznych i umiejętności w Crime Scene Evidence egzaminie, odzyskiwania i Prawa. Regularne sesje laboratoryjne, praktyczne symulacje (w tym przestępczości pokoju sceny) i seminaria zewnętrzne obsługiwane przez doświadczonych praktyków medycyny sądowej, którzy zapewniają wgląd w świat dzisiejszej medycyny sądowej są kluczowym elementem stopnia. Jeden z naszej wyjątkowej oferty jest to, że wszyscy nasi studenci otrzymują przynależność do Towarzystwa Naukowego Sądowej zapłaconej przez uniwersytet.

Z sądowej stopnia naukowego otrzymasz wysokiej jakości, szkolenia naukowe szeroko zakrojonego, że nie ogranicza Cię w wyborze kariery. Zarówno nauczanie teoretyczne i praktyczne podane poszerza żywotnych zbywalne umiejętności, które są potrzebne do udanej kariery, nie tylko w branży nauki, medycyny sądowej, ale także branży farmaceutycznej, chemii i biologicznych sektorach przemysłu.

Celem stopnia są:

  • Aby rozwijać swoją bazę wiedzy i praktycznych umiejętności, dzięki czemu można stać się kompetentnym i skutecznym naukowiec
  • Aby zapewnić Ci pewności siebie i umiejętności zastosowania podstawowych zasad naukowych do różnych sytuacjach praktycznych nauk sądowych, w szczególności w obrębie ram prawnych
  • Aby dać Ci umiejętności, aby identyfikować i rozwiązywać problemy. Będziesz mógł korzystać z technik ilościowych do analizy i interpretacji danych, w celu oceny i obecnego dowodów.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 58 więcej kursów w University of Greenwich »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 - 4 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- UK / UE; £ 11200 dla studentów
Wg lokalizacji
Wg daty