BSC kryminalistyczne (z wyróżnieniem)

University of Greenwich

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSC kryminalistyczne (z wyróżnieniem)

University of Greenwich

BSC Forensic Science (z wyróżnieniem)

kryminalistyki jest zastosowanie technik naukowych, aby pomóc odpowiedzieć na pytania postawione w sądzie oraz w odniesieniu do zarówno spraw cywilnych lub karnych. A kryminalistycznych naukowiec zbada elementy potencjalnej wartości dowodowej, a następnie ostatecznie przedstawić swoje wnioski w sądzie. Będą wykorzystywać szeroki wachlarz technik analitycznych, aby pomóc im interpretować próbki i odkryć prawdę.

Na Uniwersytecie w Greenwich, studenci uczą zróżnicowanych modułów podstawowych naukowych przez pracowników ze Szkoły Nauk, są to: Human biologii molekularnej, Forensic geologicznych i umiejętności w Crime Scene Evidence egzaminie, odzyskiwania i Prawa. Regularne sesje laboratoryjne, praktyczne symulacje (w tym przestępczości pokoju sceny) i seminaria zewnętrzne obsługiwane przez doświadczonych praktyków medycyny sądowej, którzy zapewniają wgląd w świat dzisiejszej medycyny sądowej są kluczowym elementem stopnia. Jeden z naszej wyjątkowej oferty jest to, że wszyscy nasi studenci otrzymują przynależność do Towarzystwa Naukowego Sądowej zapłaconej przez uniwersytet.

Z sądowej stopnia naukowego otrzymasz wysokiej jakości, szkolenia naukowe szeroko zakrojonego, że nie ogranicza Cię w wyborze kariery. Zarówno nauczanie teoretyczne i praktyczne podane poszerza żywotnych zbywalne umiejętności, które są potrzebne do udanej kariery, nie tylko w branży nauki, medycyny sądowej, ale także branży farmaceutycznej, chemii i biologicznych sektorach przemysłu.

Celem stopnia są:

  • Aby rozwijać swoją bazę wiedzy i praktycznych umiejętności, dzięki czemu można stać się kompetentnym i skutecznym naukowiec
  • Aby zapewnić Ci pewności siebie i umiejętności zastosowania podstawowych zasad naukowych do różnych sytuacjach praktycznych nauk sądowych, w szczególności w obrębie ram prawnych
  • Aby dać Ci umiejętności, aby identyfikować i rozwiązywać problemy. Będziesz mógł korzystać z technik ilościowych do analizy i interpretacji danych, w celu oceny i obecnego dowodów.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 - 4 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
- UK / UE; £ 11200 dla studentów
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą