BSC - licencjat z inżynierii mechanicznej

Université Pierre et Marie Curie (UPMC)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSC - licencjat z inżynierii mechanicznej

Université Pierre et Marie Curie (UPMC)

BSc - Bachelor of Inżynierii Mechanicznej

&nbsp

Temat zakresie mechaniki zapewnia nauczanie w nauk technicznych, aw szczególności, w dziedzinie mechaniki płynów i energetyka, w inżynierii konstrukcji i materiałów, akustyki, robotyka, automatyki przemysłowej i inżynierii lądowej.

W drugim roku prawa jazdy, naukowych nauka jest wzmocniona w czterech podstawowych dziedzin - matematyki, fizyki, informatyki i mechaniki. W czwartym semestrze, poprzez wybór opcji nauczania, uczniowie poznają różnych dziedzinach zastosowania mechaniki.

W trzecim roku, według upodobań uczniów, specjalizacja oferowany jest w jednej z czterech programów studiów w obrębie tematyki.Dwa z tych programów studiów doprowadzić do magistra w inżynierii Nauk SDI - Nauki de l'ingenieur):

  • Mechanika i modelowanie
  • Mechanika i technologie (zorganizowane we współpracy z ENS w Cachan)

Istnieją dwa inne profesjonalne programy szkoleniowe, obejmujące na przemian występują okresy wykładów uniwersyteckich oraz staże pracy i nauki:

  • Silnik miotający grupa i jej otoczenie (GMPE - Groupe motopropulseur environnement syn et)
  • Industrial Engineering (GI - Genie industriel) z dwoma opcjami: innowacja i rozwój przemysłowy (IDI - innowacje et développement industriel) i międzynarodowych chargé d'affaires (CAI - chargé d'affaires międzynarodowy) <./ Li>

&nbsp

Szanse

Dalsze badania

Magister nauk technicznych (SDI) w jednej lub drugiej z dwóch jej mechanika specjalności: mechanika płynów, energetyki i Środowisko MFE) i mechaniki oraz materiałów i konstrukcji (MIS). Badania te mogą również studenci mogli przyłączyć się do Szkoły Inżynierskiej.


Integracji zawodowej

Obszary zatrudnienia obejmuje branże mechaniki, metalurgii, inżynierii procesowej, centra obliczeniowe, w laboratoriach przemysłowych rozwojowe oraz polityce z zakresu
transportu, samochodów i samolotów przemysłowa czy także produkcję energii.

&nbsp

&nbsp

Organizacja

Uzyskanie poziomu L2 wymaga nabycia 7 godzin lekcyjnych (TU) w mechanice (18 ECTS), matematyka (12 ECTS), fizyki (6 ECTS), informatyka (6 ECTS) i 4 opcjonalnych jednostek dydaktycznych (15 ECTS) oraz 1 wydziału w języku (3 ECTS).

Mechanika i program do modelowania

Poziom L3 składa się z 9 TU w mechanice (33 ECTS), matematyki (6 ECTS) i cyfrowych metod (12 ECTS), 1 opcjonalnym modułem (6 ECTS) i 1 język i profesjonalny zespół integracja (3 ECTS).

&nbsp

Mechanika i program technologie

Poziom L3 składa się z 7 TUS w mechanice ust 21 ECTS), technologie pkt 15 ECTS), matematyki (6 ECTS) i cyfrowych metod (6 ECTS), 3 opcjonalne jednostek (9 ECTS) i 1 językowe i zawodowe jednostki integracja (3 ECTS) .

&nbsp


Dobrze ukierunkowane publiczne

- Wejście do poziomu L2 jest otwarty dla studentów, którzy zrobili program studiów w dziedzinie matematyki, informatyki, mechaniki, elektroniki (MIME) i fizyka, chemia, mechanika, elektronika (PCME) w cyklu integracji UPMC lub studentów, którzy zrobili program studiów, który jest oceniany jako odpowiednik w innym zakładzie.

- Wejście do poziomu L3 zakłada nabycie poziomu L2 w UPMC lub innych uczelniach.

- Studenci, którzy prowadzili jeden lub dwa lata kursy przygotowawcze do grandes écoles, posiadacze DUT i BTS i studentów, którzy wykonali interdyscyplinarne naukową program studiów po baccalauréat może wejść na poziomie L2 lub L3 po ich zastosowaniu ma zostały zbadane. 

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Locations
Francja - Paris, Île-de-France
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Francja - Paris, Île-de-France
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą