Read the Official Description

BSc - Bachelor of Inżynierii Mechanicznej

&nbsp

Temat zakresie mechaniki zapewnia nauczanie w nauk technicznych, aw szczególności, w dziedzinie mechaniki płynów i energetyka, w inżynierii konstrukcji i materiałów, akustyki, robotyka, automatyki przemysłowej i inżynierii lądowej.

W drugim roku prawa jazdy, naukowych nauka jest wzmocniona w czterech podstawowych dziedzin - matematyki, fizyki, informatyki i mechaniki. W czwartym semestrze, poprzez wybór opcji nauczania, uczniowie poznają różnych dziedzinach zastosowania mechaniki.

W trzecim roku, według upodobań uczniów, specjalizacja oferowany jest w jednej z czterech programów studiów w obrębie tematyki.Dwa z tych programów studiów doprowadzić do magistra w inżynierii Nauk SDI - Nauki de l'ingenieur):

  • Mechanika i modelowanie
  • Mechanika i technologie (zorganizowane we współpracy z ENS w Cachan)

Istnieją dwa inne profesjonalne programy szkoleniowe, obejmujące na przemian występują okresy wykładów uniwersyteckich oraz staże pracy i nauki:

  • Silnik miotający grupa i jej otoczenie (GMPE - Groupe motopropulseur environnement syn et)
  • Industrial Engineering (GI - Genie industriel) z dwoma opcjami: innowacja i rozwój przemysłowy (IDI - innowacje et développement industriel) i międzynarodowych chargé d'affaires (CAI - chargé d'affaires międzynarodowy) <./ Li>

&nbsp

Szanse

Dalsze badania

Magister nauk technicznych (SDI) w jednej lub drugiej z dwóch jej mechanika specjalności: mechanika płynów, energetyki i Środowisko MFE) i mechaniki oraz materiałów i konstrukcji (MIS). Badania te mogą również studenci mogli przyłączyć się do Szkoły Inżynierskiej.


Integracji zawodowej

Obszary zatrudnienia obejmuje branże mechaniki, metalurgii, inżynierii procesowej, centra obliczeniowe, w laboratoriach przemysłowych rozwojowe oraz polityce z zakresu
transportu, samochodów i samolotów przemysłowa czy także produkcję energii.

&nbsp

&nbsp

Organizacja

Uzyskanie poziomu L2 wymaga nabycia 7 godzin lekcyjnych (TU) w mechanice (18 ECTS), matematyka (12 ECTS), fizyki (6 ECTS), informatyka (6 ECTS) i 4 opcjonalnych jednostek dydaktycznych (15 ECTS) oraz 1 wydziału w języku (3 ECTS).

Mechanika i program do modelowania

Poziom L3 składa się z 9 TU w mechanice (33 ECTS), matematyki (6 ECTS) i cyfrowych metod (12 ECTS), 1 opcjonalnym modułem (6 ECTS) i 1 język i profesjonalny zespół integracja (3 ECTS).

&nbsp

Mechanika i program technologie

Poziom L3 składa się z 7 TUS w mechanice ust 21 ECTS), technologie pkt 15 ECTS), matematyki (6 ECTS) i cyfrowych metod (6 ECTS), 3 opcjonalne jednostek (9 ECTS) i 1 językowe i zawodowe jednostki integracja (3 ECTS) .

&nbsp


Dobrze ukierunkowane publiczne

- Wejście do poziomu L2 jest otwarty dla studentów, którzy zrobili program studiów w dziedzinie matematyki, informatyki, mechaniki, elektroniki (MIME) i fizyka, chemia, mechanika, elektronika (PCME) w cyklu integracji UPMC lub studentów, którzy zrobili program studiów, który jest oceniany jako odpowiednik w innym zakładzie.

- Wejście do poziomu L3 zakłada nabycie poziomu L2 w UPMC lub innych uczelniach.

- Studenci, którzy prowadzili jeden lub dwa lata kursy przygotowawcze do grandes écoles, posiadacze DUT i BTS i studentów, którzy wykonali interdyscyplinarne naukową program studiów po baccalauréat może wejść na poziomie L2 lub L3 po ich zastosowaniu ma zostały zbadane. 

See 13 more programs offered by Université Pierre et Marie Curie (UPMC) »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019