Przeczytaj oficjalny opis

BSc - Bachelor of Computer Science

&nbsp

Informatyka jest sugerowali się na wielu poziomach naszego codziennego życia. Przejawia się ona w wielości form, począwszy od sfery prywatnej, do zastosowań przemysłowych: email, gry wideo, karty bankowe, systemy biurowe, zarządzanie bazami danych, internet i telekomunikacja, wbudowane systemy sterowania, awionika, itp. Kariera w zakresie odzwierciedlać tę różnorodność.

Jednakże różnorodność narzędzi informatycznych i narzędzia są po prostu wytworem kilku podstawowych zasad: struktury danych i algorytmy, języki programowania i modele, formaty reprezentacji i komunikacji protokoły, organizacja sprzętu i oprogramowania, systemów itp.Licencjat z informatyki ma na celu zapewnienie swoim studentom intelektualnych i technicznych umiejętności i wiedzy z narzędzi, które pozwolą im brać udział w rozwoju kompleksowej i wielowymiarowej dziedzinie informatyki.

Bachelor of Computer Science Department oferuje dania głównego i kilku specjalistyczne kursy.

Danie główne to klasyczny dwa-lata akademicki kurs;
konkretne kursy są podzielone na

- Dwa lata kurs zawodowy, drugi rok z których jest głównie w-firma szkoleniowa

- Bi-dyscyplinarne kurs komputerowy i Matematyki Stosowanej

- Międzynarodowy kurs we współpracy z Université de Montréal

&nbsp

&nbsp

Kompetencja

&nbsp

 • Opanowanie podstawowych modeli, koncepcji i pojęć informatyki
 • umiejętność analizy złożonych problemów i formułowania rozwiązań IT
 • manipulacja z narzędzi i środowisk na rzecz rozwoju i wdrażania aplikacji
  Biegłość w prognozowaniu technologii i samodzielnego szkolenia
  aptitude do pracy zespołowej
 • Biegłość w kontekście korporacyjnym lub administracyjnym
  biegłość w o.RAL i komunikacja pisemna
  Angielski

W zależności od kursu, będzie nabyć wszystkie te umiejętności w różnym stopniu, co pozwala zarówno na wejście na rynek pracy z twojego tytuł licencjata lub kontynuować studia.

&nbsp

&nbsp

Organizacja


Danie główne:

Program jest pokryta 4 semestry, podzielony na 2 poziomach (L1 i L2).
Aby uzyskać tytuł licencjata informatyki należy zdać w sumie 180 punktów ECTS, w tym 24 ECTS z Bachelor of Wydziale Matematyki i 6 językowych ECTS.

Kwestia stopnia przy użyciu komputera do nauki dur wymaga również walidację 15 IT Papers (6 ECTS każdy) ze średnią co najmniej 10 dla każdego z nich. Spośród 15 prac, co najmniej 7 musi być na poziomie L3.

Informatyka wydział oferuje bogaty katalog prac - 13 na poziomie L2 i 35 na poziomie L3 - z których można stanowić program według własnych planów kontynuowania studiów lub dopuszczenia do zatrudnienia.

Bachelor of Computer Science Department organizuje usługi doradztwa w okresie rekrutacji nauczania (rekrutacja na papierach), aby pomóc Państwu w wyborze.


Specjalne kursy:

 • Kształcenie kurs:

  Zawodowe Kurs trwa dwa lata (L2 i L3) i obejmuje tutored projektów, jak również klasycznych klas. Pierwszy rok kończy się długi staż w zakładzie. Druga zastępców roku od szkolenia w zakładzie i na uczelni, w ramach stażu lub stałej ramy edukacji.

&nbsp

 • Bi-dyscyplinarne kurs informatyki i matematyki stosowanej:

  Treść kursu jest dzielona równo między informatyki i matematyki. Dlatego też oferuje możliwość kontynuowania nauki w obu informatyki lub matematyki stosowanej.

&nbsp

 • Międzynarodowy kurs:

  Ten kurs jest oferowany we współpracy z Université de Montréal. Istnieje możliwość sprawdzenia ECTS wypełnionych przez jednego lub dwóch semestrów w zakładzie partnera do programu Bachelor of Computer Science.

Zobacz 13 więcej kursów w Université Pierre et Marie Curie (UPMC) »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 - 8 semestry
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa