Przeczytaj oficjalny opis

? Sport i Nauki Ćwiczenia stopnia zapewnia Państwu studiów wiedzę i umiejętności niezbędne, aby stać się akredytowanym Sport i Scientist ćwiczeń.

Kurs łączy trzy dziedziny nauk sportowych i ćwiczeń; psychologii, fizjologii i biomechaniki, oprócz badania i staże zawodowe. Możesz również studia interdyscyplinarne moduły nauki o sporcie, aby dodać do swojego programu, aby przyciągnąć do siebie trzy dyscypliny naukowe sportu.

W Poziom 4, Można podjąć staż w pełnym wymiarze czasu, która będzie zawierać umiejętności zdobyte w ciągu pierwszego roku akademickiego. W Poziom 5, Możesz wybrać między sześciu tygodni stażu w pełnym wymiarze czasu lub wolontariatu, z których oba są moduły 20-kredytowe rozwijać doświadczenie i zdolności do zatrudnienia.

Pracowników dydaktycznych na kursie są mocno zaangażowane w badania, co gwarantuje, że wiele modułów badania poinformowany, a niektóre badania są prowadzone. Istnieją możliwości, aby zakończyć projekt badawczy lub rozprawę w poziom 6, Które mogą wyrównać z zainteresowań i możliwości badawczych pracownicy zaprezentować pracę na zewnątrz. Ponadto, Trinity Wydajność jest przedsiębiorstwem nauki Sport i ćwiczenia prowadzone przez wydział edukacji trener oferta, doradczych i fitness ocen, gdzie uczniowie mogą wziąć udział zaoferować im doświadczenia z pierwszej ręki sportu i nauki ćwiczeń.

Korzyści Sport i ćwiczenia Nauk

  • Program został opracowany w celu uzyskania poparcia z Brytyjskiego Stowarzyszenia Sportu i Nauk treningowy (zasad). Wymagania dla baz licencjackich Programu Adnotacja (Bues).
  • Możliwości międzynarodowe poprzez badania za granicą, wolontariat i staże za granicą.
  • Profesjonalne staże.
  • Istnieją możliwości dla sportu prawdziwego życia i nauki ćwiczenia doświadczenie w pracy ze sportowcami.

Absolwent destynacji

Absolwenci mogą przejść do udanej kariery jako sportowych i wykonywania Scientist. Umiejętności do zatrudnienia opracowane w trakcie kursu pozwoli absolwentom możliwości wewnątrz i na zewnątrz sportu.

Kurs rozwija zakres umiejętności do zatrudnienia ze względu na zróżnicowany charakter poszczególnych dziedzin naukowych zawartych w toku. Umożliwi to również do postępu na akredytowane w bazach lub studiów podyplomowych akredytacji wcześniejszej nauki, jeśli chcesz podjąć kurs konwersji BPS i pociąg jako psycholog.

Wymagania wstępne

Zazwyczaj nasza oferta wejścia do tego stopnia wynosi 280 punktów UCAS taryfowe.

Zwykle trzeba mieć minimum pięciu kwalifikacje: co najmniej dwa z nich powinny być pełne poziomy A2 (lub równoważny poziom 3 zaakceptowane kwalifikacji); co najmniej jeden z nich powinien być GCSE Język angielski w stopniu C lub powyżej (lub równoważny poziom 2 kwalifikacji). Dodatkowo trzeba będzie GCSE z matematyki i nauki w klasie C lub powyżej.

Uważamy, że większość kwalifikacje w UCAS Taryfy.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Leeds Trinity University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,000 GBP
rocznie.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa