Read the Official Description

BSc w Środowiska i Energii

Przyszłość społeczeństwa przemysłowego polega na zrównoważonym korzystaniu z jego zasobów.

&nbsp

6,9 miliarda ludzi żyje na ziemi, dziś, w roku 2050 nie może być dziesięć miliardów. Co skutkuje potrzeba zasobów i uświadomienia sobie, że są one unlasting pokazują nam, że oni też podlegają elementarnych zasad ekologicznych. To zostało powiedziane, konieczność rządów, gospodarki i gospodarstw domowych prywatnych przemyśleć staje się oczywiste. W uzasadnieniu, organ ustawodawczy pojawia się nowych systemów, takich jak prawo do odnawialnych źródeł energii.

&nbsp

W tej niezwykle dynamicznej, istnieje zapotrzebowanie na ekspertów z szeroką bazą wiedzy, który pojąć skomplikowanych naukowych i prawnych faktów środowiska i energii, a jednocześnie są w stanie zintegrować wymagania klientów z gospodarki i przemysłu.Celem nauczania w toku studiów "Środowiska i Energii" jest praktycznym zamówień niezbędnej wiedzy o uzasadnionej wyroku ekologicznie możliwe, a co jest ekologicznie i społecznie niezbędne.

&nbsp

Aby oddać sprawiedliwość celem kształcenia, kurs jest wszechogarniający. W ciągu pierwszych trzech semestrów, koncentruje się na nabywaniu treści nauk przyrodniczych i inżynierii uzupełnione prezentacji podstawowych informacji o ekonomii i informatyki. W semestrze czwartym i piątym, istnieje możliwość wyboru z dwóch głównych tematów: naukowych / technicznych i ekonomicznych Nauka / administracja. Równolegle do koncentrując się na tych kursach, we współpracy z psychologii kierunków studiów i studentów administracji biznesu uczy się przeprowadzić projekt badawczy na własną rękę.W szóstym semestrze, staż lub semestr za granicą zostaną zakończone, kurs stopień zostaną wykończone kompaktowej oczywiście tezy kawalerskim i kolokwium w siódmym semestrze.

See 12 more programs offered by Rhine-Waal University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019