Read the Official Description

Licencjat w dziedzinie chemii

&nbsp

Specjalizacja w dziedzinie chemii jest wymagane w wielu laboratoriach analitycznych i kontroli jakości związanej z przemysłu, medycyny, agencje ochrony środowiska oraz wszelkich innych dziedzin.

&nbsp

&nbsp

Opis badania


Wiedza i umiejętności w dziedzinie chemii analitycznej, nieorganicznej, organicznej, fizycznej, chemii i biochemii, technologia chemiczna).

&nbsp

&nbsp

Cele Programu

  • Aby przygotować specjalistów w dziedzinie chemii.
  • W celu zapewnienia zgodności tego programu lokalnego z europejskimi normami jakości unijnych dotyczących absolwentów chemii;
  • Aby przygotować chemików w stanie stać się potencjalnymi naukowcy i nauczyciele w placówkach edukacyjnych.

&nbsp

Kształcenia Praktycznego


W trakcie kursu studenci są zobowiązani do podjęcia szkolenia praktycznego w Babes-Bolyai University, zakładach przemysłowych, laboratoriach analizy chemicznej.

&nbsp

&nbsp

Pośrednictwo pracy, potencjalny zakres Aktywności Zawodowej


Absolwenci w chemii mogą zajmować stanowisko chemika w laboratoriach analitycznych i kontroli jakości z chemicznego, farmaceutycznego, przemysłu spożywczego, w materiałach marketingowych i usług konsultingowych specjalistyczny sprzęt do laboratoriów chemicznych, ale również w każdej firmie prowadzenie działalności, które wymagają chemicznej procesów. Na stan promowanie program badań psychologiczno-pedagogiczna Ist poziom, posiadacz tego certyfikatu może pracować jako nauczyciel i n obowiązkowego pre-universitary systemu edukacyjnego. 

Program taught in:
Język angielski

See 8 more programs offered by University Babes-Bolyai »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
6 semestry
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019