Read the Official Description

BSc w Sports Coaching i Wychowania Fizycznego

Trener jest odpowiedzialny za nauczanie, szkolenia i kierowanie sportowiec lub zespół. Ich celem jest rozwijanie umiejętności zawodników lub osiągnięcia określonego celu. Ale w jaki sposób trener wie, co metody w użyciu? W tej innowacyjnej stopniu będzie badać naukowego podejścia do coachingu. Dowiesz się, jakie obszary ludzkiej wiedzy, takie jak ruch, pedagogiki, rozwoju dziecka, fizjologii i psychologii, może przyczynić się do zwiększenia skuteczności metod coachingowych. Następnie możesz przejść do zbadania, jak te pomysły można najlepiej w praktyce.

Przeznaczony jest do zbadania podstaw naukowych coachingu uzupełnienie wiedzy zdobytej przez rzemiosło trenera. Istnieje wiele dziedzin nauki (patrz lista modułów), aby przyczynić się do rozwoju bardziej efektywną formę coachingu. W kolejnych latach na tym kursie będziesz wniknąć głębiej w tych kontekstach i zbadać, jak takie metody można zastosować w praktyce.

Stopień ten ma dwa główne cele:

  • Aby zapewnić Państwu firma zrozumienie teorii leżących u podstaw fizycznych procesów kształcenia i coachingu i jak takie teorie mogą być stosowane
  • Aby wyposażyć komunikacyjnych, organizacyjnych, praktycznych umiejętności analitycznych i naukowych niezbędnych do coachingu i nauczania sportu

To innowacyjne połączenie teorii i praktyki będą rozwijać cię w nowoczesnym autokarem naukowego, który jest w stanie trenować tablicę uczniów w każdej grupie wiekowej.

Program taught in:
Język angielski

See 15 more programs offered by University Centre Peterborough »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019