Read the Official Description

BSc w Elektronika

Dzisiaj społeczeństwo informacyjne 's opiera się na przetwarzaniu i przekazywaniu informacji. Bez elektroniki nie byłoby to możliwe.

&nbsp

Przez dziesięciolecia, wszystkie ważne innowacje techniczne zawierały znaczne ilości elektroniki. Bez tego, internet, telefony komórkowe, funkcje komfortu w samochodach, wydajnych urządzeń gospodarstwa domowego i taniego automatycznie wyroby ze wszelkiego rodzaju nie byłoby możliwe. 80% wszystkich innowacji w motoryzacji produkcji są obecnie na zatrudnienie nowoczesnej elektroniki. Elektronika pozwala na znalezienie całkowicie nowe początki na rozwiązanie wielu problemów do definicji. Elektronik jest w stanie zbadać również kompleksową ustawienie zadań z systematycznych metod i skompilować właściwe. On jest w stanie znaleźć w interdyscyplinarnych zespołach nowych rozwiązań poprzez wykorzystanie władzy technicznej i społecznej.

&nbsp

Począwszy od semestru zimowego 2011/2012 na Uniwersytecie Nadrenii Waal w Kleve lokalizacji angielskiej Electronics Bachelorstudiengang są oferowane. Interdyscyplinarny kierunek studiów rozwija się na fundamencie electro-technologii. Oprócz wnęce w specjalnych obszarach, takich jak cyfrowe przetwarzanie sygnałów, mobilnej elektroniki lub optoelektronika dodatkowe kwalifikacje uzyskane w właściwości materiału technologie produkcji, ponadto w dodatkowe ważnych kwalifikacji kluczowych z zarządzaniem zakresów i łagodnie umiejętności. Umiejętność pracy zespołowej jest promowany m.in. w trakcie studiów przez dwa zespołowych projektów, w których studiuje prace interdyscyplinarnych, projektów ekscytujących z praktyką. Doskonałe perspektywy zawodowe oczekują absolwentów szerokim zakresie zastosowania nowoczesnej elektroniki we wszystkich branżach przemysłowych. Spółdzielnia kierunki studiów Nauka i praca? Jest to możliwe z nami.W badaniu zawód-towarzyszącej można studiować w 4 pierwszych kategoriach na 2 dni w tygodniu na uniwersytecie. Pozostałe 3 dni służy działalność zawodową. Regularny program wykładów z dwóch pierwszych kategoriach zostanie zakończona w 4 kategoriach. Począwszy od 5ten kadencji zmniejsza liczbę spotkań i autodydakta wygrywa na znaczeniu. Zawodowe pola i Inżynierowie władz i inżynierów elektroniki są otwarte różne możliwości zawodowe. 

See 12 more programs offered by Rhine-Waal University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019