Read the Official Description

BSc w Elektroniczne

&nbsp

Temat ten obszar oferuje interdyscyplinarnego nauczania w dziedzinie elektroniki we wszystkich jego aspektach, jak i jej zastosowań. Nauczanie stanowi podstawę w analogowych i cyfrowych elektroniki, co jest niezbędne dla zrozumienia badań różnych systemów elektronicznych. To pozwala studentom zdobyć istotną wiedzę w dziedzinie informatyki, matematyki i fizyki, która jest komplementarna do nauczania w elektronice.

&nbsp

&nbsp

Szanse


Dalsze badania

Uprawnienia do naukowego magistra inżyniera z elementem elektronicznym w UPMC ale także inne wyspecjalizowane magistra elektroniki, informatyki, fizyki i inżynierii stosowanej we Francji, w ​​całej Unii Europejskiej i Szwajcarii.Obszaru tematycznego elektroniki umożliwia również jeden wejść, na podstawie wcześniejszych kwalifikacji, niektóre szkoły inżynierii.


Integracji zawodowej

Poprzez szkolenia zawodowego.

&nbsp

Organizacja

Obszaru tematycznego elektroniki zorganizowana jest wokół wspólnego rdzenia kursów ukończonych przez jednostki dydaktyczne (TU) dla swojego programu studiów, wolny TUS i język TUS.

- Wspólny rdzeń TU: 81 ECTS w elektronice, ale również informatyki, matematyki i fizyki dla kompletnego programu naukowego zorientowanej w kierunku elektroniki.

&nbsp

- Program studiów TU: 24 ECTS do bezpośrednich badań w kierunku z dziedzin zastosowań elektroniki w zależności od gustów i planów każdego ucznia.

- Free TUS: 9 ECTS wybrane dowolnie zgodnie z tym co mogą być zakwaterowane w swoim harmonogramie.

- Język TU: 6 ECTS w języku angielskim lub innym języku. Trzy wzorcowe programy studiów, zapewniając spójny zestaw graficzną, są oferowane.

Program elektroniki i fizyki oferuje specjalizację w dziedzinach telekomunikacji, oprzyrządowanie i mikroelektronice.

Elektronika i program mechanika jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą skupić się na kontroli automatyki, robotyki i proces.

Elektronika i program informatyki jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą śledzić mieszany program studiów prowadzącym do badania koncentrowały się na przemyśle przetwarzania danych, architektury i projektowania układów scalonych. Podczas L2, nauczanie jest przede wszystkim oparta na podstawach i pojęć podstawowych i wprowadzenie do jednego z programów studiów jest oferowany.Podczas L3, uczniowie rozwijają swoją wiedzę w dziedzinie elektroniki i specjalizuje się w programie studiów.

Poziom L2

Nauczanie jest przede wszystkim opierać się na podstawach i pojęć podstawowych i wprowadzenie do jednego z programów studiów jest oferowane.

Poziom L3

Pogłębienie wiedzy w dziedzinie elektroniki i specjalizacji w programie studiów.

&nbsp


Dobrze ukierunkowane publiczne

- Wejście w L2 jest otwarty dla studentów, którzy zrobili program studiów w dziedzinie matematyki, informatyki, mechaniki, elektroniki (MIME) i fizyka, chemia, mechanika, elektronika (PCME) w cyklu integracji w UPMC, lub którzy zrobili równoważny program studiów w innym zakładzie.

- Wejście na poziomie L3 zakłada nabycie poziomu L2, czy w UPMC lub innych uczelniach.Studenci, którzy prowadzili jeden lub dwa lata kursy przygotowawcze do grandes écoles, posiadacze DUT i BTS i studentów, którzy wykonali interdyscyplinarne naukową program studiów po baccalauréat może wejść na poziomie L2 lub L3 po ich wniosek został zbadane. 

See 13 more programs offered by Université Pierre et Marie Curie (UPMC) »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019