BSC w inżynierii elektronicznej

Université Pierre et Marie Curie (UPMC)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSC w inżynierii elektronicznej

Université Pierre et Marie Curie (UPMC)

BSc w Elektroniczne

&nbsp

Temat ten obszar oferuje interdyscyplinarnego nauczania w dziedzinie elektroniki we wszystkich jego aspektach, jak i jej zastosowań. Nauczanie stanowi podstawę w analogowych i cyfrowych elektroniki, co jest niezbędne dla zrozumienia badań różnych systemów elektronicznych. To pozwala studentom zdobyć istotną wiedzę w dziedzinie informatyki, matematyki i fizyki, która jest komplementarna do nauczania w elektronice.

&nbsp

&nbsp

Szanse


Dalsze badania

Uprawnienia do naukowego magistra inżyniera z elementem elektronicznym w UPMC ale także inne wyspecjalizowane magistra elektroniki, informatyki, fizyki i inżynierii stosowanej we Francji, w ​​całej Unii Europejskiej i Szwajcarii.Obszaru tematycznego elektroniki umożliwia również jeden wejść, na podstawie wcześniejszych kwalifikacji, niektóre szkoły inżynierii.


Integracji zawodowej

Poprzez szkolenia zawodowego.

&nbsp

Organizacja

Obszaru tematycznego elektroniki zorganizowana jest wokół wspólnego rdzenia kursów ukończonych przez jednostki dydaktyczne (TU) dla swojego programu studiów, wolny TUS i język TUS.

- Wspólny rdzeń TU: 81 ECTS w elektronice, ale również informatyki, matematyki i fizyki dla kompletnego programu naukowego zorientowanej w kierunku elektroniki.

&nbsp

- Program studiów TU: 24 ECTS do bezpośrednich badań w kierunku z dziedzin zastosowań elektroniki w zależności od gustów i planów każdego ucznia.

- Free TUS: 9 ECTS wybrane dowolnie zgodnie z tym co mogą być zakwaterowane w swoim harmonogramie.

- Język TU: 6 ECTS w języku angielskim lub innym języku. Trzy wzorcowe programy studiów, zapewniając spójny zestaw graficzną, są oferowane.

Program elektroniki i fizyki oferuje specjalizację w dziedzinach telekomunikacji, oprzyrządowanie i mikroelektronice.

Elektronika i program mechanika jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą skupić się na kontroli automatyki, robotyki i proces.

Elektronika i program informatyki jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą śledzić mieszany program studiów prowadzącym do badania koncentrowały się na przemyśle przetwarzania danych, architektury i projektowania układów scalonych. Podczas L2, nauczanie jest przede wszystkim oparta na podstawach i pojęć podstawowych i wprowadzenie do jednego z programów studiów jest oferowany.Podczas L3, uczniowie rozwijają swoją wiedzę w dziedzinie elektroniki i specjalizuje się w programie studiów.

Poziom L2

Nauczanie jest przede wszystkim opierać się na podstawach i pojęć podstawowych i wprowadzenie do jednego z programów studiów jest oferowane.

Poziom L3

Pogłębienie wiedzy w dziedzinie elektroniki i specjalizacji w programie studiów.

&nbsp


Dobrze ukierunkowane publiczne

- Wejście w L2 jest otwarty dla studentów, którzy zrobili program studiów w dziedzinie matematyki, informatyki, mechaniki, elektroniki (MIME) i fizyka, chemia, mechanika, elektronika (PCME) w cyklu integracji w UPMC, lub którzy zrobili równoważny program studiów w innym zakładzie.

- Wejście na poziomie L3 zakłada nabycie poziomu L2, czy w UPMC lub innych uczelniach.Studenci, którzy prowadzili jeden lub dwa lata kursy przygotowawcze do grandes écoles, posiadacze DUT i BTS i studentów, którzy wykonali interdyscyplinarne naukową program studiów po baccalauréat może wejść na poziomie L2 lub L3 po ich wniosek został zbadane. 

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Locations
Francja - Paris, Île-de-France
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Francja - Paris, Île-de-France
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą