Przeczytaj oficjalny opis

BSc w inżynierii mechanicznej

Nowoczesny inżynier mechanik jest podstawowa jak. Jego szeroka wiedza ekspercka w związku z umiejętności społecznych i zarządzanie pozwala mu przejąć rolę problemu-solver w interdyscyplinarnych zespołach. On jest w stanie w kompleksie, szybko zmieniającej się sytuacji rekwirować, aby dokładnie ocenić, nowych rozwiązań technicznych i trendów oraz w obrębie zespołu opracowania i wprowadzenia na rynek nowych produktów i usług. On działa komunikatywnie całym kulturalnym, jak i przez profesjonalnych granic.

&nbsp

Nowoczesny inżynier mechanik jest podstawowa jak. Jego szeroka wiedza ekspercka w związku z umiejętności społecznych i zarządzanie pozwala mu przejąć rolę problemu-solver w interdyscyplinarnych zespołach.On jest w stanie w złożonych sytuacjach szybko zmieniających pozaprzetargowych do dokładnego oszacowania nowych rozwiązań technicznych i trendów oraz w zespole do opracowania i wprowadzenia na rynek innowacyjne produkty i usługi. On działa komunikatywnie całym kulturalnym, jak i przez profesjonalnych granic.

&nbsp

&nbsp

Wiele możliwości rozwoju zawodowego są dostępne dla inżynierów mechaników.

  • Opracowanie (projektowanie, obliczenia, budowa i testowanie urządzeń technicznych i systemów)
  • Produkcji (projektowanie, produkcja, obsługa i monitorowanie urządzeń technicznych i systemów, testowanie produktów i procedur, kontroli jakości)
  • Marketing i sprzedaż urządzeń technicznych i produktów
  • Działania w zakresie zarządzania w branży, firmy prywatne i publiczne organy administracyjne


Branże to między innymi technologii produkcji energii i środowiska, ogólnie maszynowego i budowy elektrowni, motoryzacji i przemysłu dostawca, technika medyczna, przemysł farmaceutyczny, a także usługi i małych przedsiębiorstw.

Zobacz 12 więcej kursów w Rhine-Waal University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paźdz. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa