Read the Official Description

BSc w Inżynierii Oprogramowania i Zarządzania

Projektując elegancki i wydajny IT rozwiązania możemy mieć wpływ na losy ludzkie życie. Ludzie, którzy - przy pomocy technologii i zarządzania - tworzymy innowacyjne produkty są poszukiwane na całym świecie.

Inżynieria oprogramowania jest o metodach tworzenia aplikacji komputerowych, zadając odpowiednie pytania do klienta, tłumacząc odpowiedzi klientów do projektowania i zarządzania projektami, organizacji i pracowników w tej pracy. Wymaga to, że masz dobre umiejętności techniczne, zdolność do analizy problemów, które można oszacować czas i koszty dla większego projektu rozwoju i że można komunikować się i współpracować z klientami i innymi partnerami w duży projekt rozwoju oprogramowania.

Inżynieria oprogramowania i zarządzania nimi jest międzynarodowym programem, który jest otwarty dla studentów z całego świata. Wydział posiada międzynarodowy profil a wszystkie kursy są w języku angielskim. Dzisiaj mamy studentów z USA, Indii, Bułgarii, Chinach, Kanadzie, Francji, Grecji, Islandii, Nowej Zelandii, na Łotwie iw wielu innych krajach. Daje to unikalne środowisko, w którym uczą się pracować w kulturowo grupach mieszanych - jak można robić w przyszłej karierze zawodowej jako inżynier oprogramowania.

Kluczowym elementem programu jest nacisk na nauki opartego na projektach i problem bazie. Każdego semestru studenci wyrwać się na grupy do pracy nad projektem, który rozwija i stosuje ją do znacznego problemu społecznego lub organizacyjnych.Takie podejście pozwala na pracę przy dużych projektach, które zapewniają użytkownikowi możliwość stworzenia realistycznego i zespół zorientowany środowisko pracy, w której dowiedzieć się różne role, takie jak kierownik projektu, architekta oprogramowania, kierownika jakości i deweloper systemu.

&nbsp


Każdy termin ma określony temat, który wpływa zarówno kursy i termin projektu. Obecnie tematy są następujące:

  • Termin 1: Programowanie
  • Termin 2: Rozwój systemów i zmiany organizacyjne
  • 3 Termin: Architektura oprogramowania do rozproszonego wytwarzania oprogramowania
  • Termin 4: Industrial IT i systemów wbudowanych
  • Termin 5: Zmiana oprogramowania procesy
  • Termin 6: Inżynieria teza Software kawaler
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019