Read the Official Description

BSc w inżynierii przemysłowej

&nbsp

Badanie: Od semestru zimowego 2012/13 w Campus Study czas trwania: 7 semestrów Cleve regularny czas na naukę w pełnym wymiarze godzin Stopień studiów: Bachelor of Science, licencjat Język wykładowy: angielski podstawowy kurs: 8 tygodni do końca 3. semestru studiów semestr za granicą lub stażu w 6 Thesis Semestr: w drugiej połowie 7. semestr.

&nbsp

Inżynieria przemysłowa / przemysłowe inżynierowie są "pośrednik między światami. " Przez jej intensywnego szkolenia w obu dyscyplin inżynieryjnych i naukowych, a także w ekonomii obszary tematyczne są one zdolne do złożonych problemów interdyscyplinarnych w interakcji między wykonalności technicznej i ekonomicznej Sukces rozwiązać.

&nbsp

Pierwotnie zaprojektowany do inżynieria przemysłowa bada dokładne szkolenie młodych przedsiębiorców.I nawet dzisiaj są przemysłowe inżynierowie / Wirschaftsingenieurinnen dla międzynarodowych medycyny ogólnej w punktach przełączania przedsiębiorstw zorientowanych na technologię.

&nbsp

Bachelor of Industrial Engineering na University of Ren-Waal nadaje ton i wykracza daleko poza zwykłe połączenie ekonomii i przedmiotów technicznych fundamentowych. 

See 12 more programs offered by Rhine-Waal University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
7 semestry
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019