Przeczytaj oficjalny opis

BSc w informatyce i systemów informatycznych

&nbsp

Co wyróżnia ten kurs od siebie jest jego elastyczność. Jest idealny, jeśli chcesz uzyskać szeroki zakres umiejętności informatycznych od projektowania stron internetowych i sieci do zarządzania bazami danych i / lub są nadal niepewne, który obszar Znajdujesz się najlepiej nadaje się do.

&nbsp

Kurs zawiera szereg modułów mających na celu zachęcić rozwoju zawodowego i rozwoju osobistego, np. z Learning and Skills dla HE i pracować w pierwszym półroczu do kolejnych modułów sieciowych gdzie treść ma na celu ułatwienie możliwości zdobywania dodatkowych kwalifikacji Cisco.

&nbsp

Podczas studiów będzie zachęcać do nabywania podstawowych umiejętności praktycznych, które pomogą Ci stworzyć szeroko zakrojoną wiedzę na temat komputerów, z których do podejmowania świadomych wyborów jesteś rozwijanie specjalisty pogłębionej wiedzy w wybranym obszarach.

&nbsp

W tym kontekście, to stopień ma dwa główne cele. Pierwszym jest zapewnienie Państwu dobrego zrozumienia pojęć informatyki i informacji. Drugim jest wyposażyć umiejętności stosowania tej wiedzy w analizie, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań w zakresie domen aplikacji.

&nbsp

&nbsp

Jeśli absolwent będzie mógł:

  • wykazać dogłębną wiedzę na temat zasad, teorii i praktyki rozwoju systemów informatycznych i aplikacji komputerowych
  • Aplikacje projektowania w celu spełnienia określonych wymagań
  • wybierz odpowiednie narzędzia potrzebne do rozwoju zawodowego w dziedzinach specjalistycznych systemów informatycznych
  • rozwijać zakres analitycznych, umiejętności praktycznych i prezentacyjna, demonstrując zaufanie i kreatywność.

Zobacz 15 więcej kursów w University Centre Peterborough »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sierp. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa