Przeczytaj oficjalny opis

Inżynierskie Forensic Science

Na naszej Forensic Science, będziesz rozwijać swoją wiedzę naukową, jak również zaawansowane analizy, rozwiązywania problemów i uniwersalnych umiejętności. Kurs jest idealny, jeśli jesteś zainteresowany zastosowanie nauki w ramach systemu wymiaru sprawiedliwości.

Konspekt szkolenia

Kurs - akredytowane przez Chartered Society of Forensic Sciences - przygotować się do kariery w badaniu zbrodni laboratoriach kryminalistycznych,, obsługę techniczną, doradztwo, badania i rozwój czy mediów i administracji publicznej.

Oczywiście jest bardzo praktycznie zorientowana, więc będziesz mieć szansę na teorię w praktyce. Otrzymasz praktyczne wykorzystanie szerokiej gamy instrumentów i technik obejmujących wszystkie dziedziny kryminalistyki. Mogą one obejmować:

  • Automatyczny System Identyfikacji odcisków palców (AFIS)
  • Profilowania DNA
  • Chemia analityczna
  • Analiza Bloodspatter
  • Skaningowej mikroskopii elektronowej (SEM)

W roku 1, dowiecie się o zawiłościach Kryminalne i znaczenie zabezpieczenia dowodów. Będziesz pokrycie odpowiednich zasad biologicznych i chemicznych, jak i techniki fotografii i innych dokumentujących miejscu zbrodni.

W roku 2, będzie koncentrować się na analizy i wyceny. Musisz również rozszerzyć na zasadach metod kryminalistycznych, chemii, biologii, medycyny sądowej i kryminalistyki profilowania DNA. Będziesz rozwijać swoje umiejętności badawczych i komunikacyjnych oraz w wielu swoich ćwiczeń praktycznych, będzie to praca w małych zespołach.

W swoim ostatnim roku, dostaniesz się umieścić swoją wiedzę w praktyce sądowej pracując w zespołach na symulowanych scen w naszym domu zbrodni. Będziesz także przeprowadzenie niezależnego projektu badawczego dogłębną w bieżącym polu medycyny sądowej.

Musisz być oceniana poprzez widzialnych i niewidzialnych egzaminów, portfeli, raportów laboratoryjnych, grupy oraz indywidualnych prezentacji, odgrywania ról i prezentacji plakatowych.

Jeśli chcesz studiować ten stopień, ale bieżące kwalifikacje nie spełniają nasze wymagania dla badania poziomu stopnia, Forensic Science naszej Fundacji Roku z jest dostępna.

Absolwent destynacji

Absolwenci naszej Forensic Science zabezpieczyli role takie jak kryminalistycznych naukowców z dostawców krajowych, takich jak Key Forensics i LGC, sceny funkcjonariuszy kryminalnych dla różnych służb policyjnych, techników kryminalistycznych i analityków odcisków palców. Niektórzy absolwenci przeszli do studiów podyplomowych.

Wymagania wstępne

Typowe UCAS oferty: 280 punktów do klasy C obejmują z biologii, chemii poziomu; BTEC: DMM, musi być oczywiście nauka oparta. Wszyscy wnioskodawcy są oceniane indywidualnie.

Akredytacja

Podejmując ten kurs będzie ukończenia kursu, który jest w pełni akredytowany przez Chartered Society of Forensic Sciences.

Chartered Society of Forensic Sciences jest organem zawodowym w dziedzinie medycyny sądowej, więcej szczegółów na temat społeczeństwa i członkostwa, można znaleźć na Chartered Society of Forensic Sciences stronie internetowej.

Staffordshire University był jednym z czterech pierwszych instytucji w celu uzyskania akredytacji. System akredytacji został opracowany przez Chartered Society of Forensic Sciences, aby pomóc w tworzeniu i utrzymaniu standardów kształcenia w kryminalistyce. Rozwój udział głównych pracodawców i zainteresowań zawodowych. Jest on oparty na serii norm komponentów, które dotyczyły konkretnych obszarów praktyki sądowej. Istnieje wymóg dla wszystkich akredytowanych kursów spełniających Crime Scene Investigation, analiz laboratoryjnych i interpretacji, oceny i prezentacji elementów dowodowych.

Nauczanie i uczenie się

W uznaniu różnych sposobów uczniowie uczą się, w ciągu swojej stopniu będziesz uczył przy użyciu różnych strategii uczenia się i nauczania, które obejmują wykłady, pokazy, nadzór nad projektami, tutoriale, zajęcia praktyczne i warsztaty. Podczas kursu, gdzie to możliwe, będziesz miał okazję zastosować w praktyce to, czego uczą się w teorii. Na poziomie 4 i 5 można podejmować pracę i praktyczne pokazy obok swoich klas teorii. To z kolei naraża się do różnych procesów i rodzajów urządzeń mogą Państwo skorzystać w przyszłej pracy zawodowej. Poziom 4 koncentruje się na realizacji zasad i pojęć dotyczących pierwiastków chemicznych, biologicznych i medycyny sądowej. Wykłady i zajęcia praktyczne są często obsługiwane przez małe tutoriale grupowych. Średnia klasa będzie kontakt 12-14 godzin dydaktycznych w tygodniu na tym poziomie. Poziom 5 rozwija swoje umiejętności i wiedzę zdobytą na poziomie 4, wprowadzając kolejne urządzenia / technologii koncentruje się zajęcia laboratoryjne i warsztaty. Osiąga się to poprzez zastosowanie sesji praktycznych Podział grup. Poziom 5 będzie także zmianę nauki skupić się na bardziej na studenta, niezależnego stylu z średniej klasy kontaktu 10- 13 godziny na nauczanie tygodnia. Nie ma jeszcze większe przesunięcie punktu ciężkości na studencie, niezależnego badania w ostatnim roku. W związku z tym poziom 6 nie zawiera oparte grup Ćwiczenia laboratoryjne, ale trzeba będzie organizować sesje laboratoryjne, aby pomyślnie zakończyć swój niezależny projekt. Będziesz także rozwijać swoje zarządzanie czasem, pracy zespołowej i umiejętności rozwiązywania problemów poprzez przetwarzanie mock zbrodni i późniejszej analizy dowodów.

Poziom ten pozwala również wybrać kombinacje opcji modułów do rozwoju potencjalnych ścieżek kariery. Średnia liczba godzin (w tym czasie kontakt projektu) będzie 10-12 godzin dydaktycznych w tygodniu. W połączeniu z opiekunem prowadził sesje, w reżyserii badania wspiera i opiera się na wiedzy i umiejętności zdobytych w klasie, aby zapewnić pełniejsze zrozumienie tematu. Osobiste i moduł wykładowcy są pod ręką, aby zapewnić wsparcie dla studentów w celu omówienia zapytania. Program nauczania jest skonstruowany tak, że wiedza i umiejętności opracowane w podstawowych modułów może być przeniesione, stosowane ponownie i dalej rozwijać pomiędzy poziomami. Regularne spotkania są wbudowane w systemie kursu i osobiste planowanie rozwoju osobistego, aby upewnić się, że studenci nieustannie zastanawiać się nad, dostosować i poprawić ich naukę.

Oszacowanie

Departament Forensic Science zatrudnia i Przestępczości innowacyjną gamę ocen w tym esejów, egzaminów, prezentacji plakatowych, sprawozdań, notatek laboratoryjnych, arkusze danych, prezentacje ustne i ćwiczeń Role Play. Ma to na celu: zapewnienie, że wyniki nauczania są testowane w najbardziej odpowiedni sposób odzwierciedlać rodzaje zadań może zostać poproszony o podjęcie w przyszłej kariery, i uznać, że uczniowie mają różne zdolności. Mimo, że jest praktyczny i umiejętności w oparciu charakter kryminalistyki i jego dostawy na Staffordshire University oznacza, że ​​niektóre nacisk kładzie się na zajęciach, formalne badania i testy klasy są również używane do oceny elementów opartych na wiedzy i umiejętności rozwiązywania problemów na wszystkich poziomach. Proszę zobaczyć deskryptory modułów dla pełnego podziału obowiązku oceny dla każdego z podstawowych modułów będzie można podjąć w trakcie - deskryptory modułów mogą być wyszukiwane przez adresem internetowym, przy użyciu kodów modułów wymienionych w opisie programu: http: / /www.staffs.ac.uk/current/student/modules/

Możliwości zatrudnienia

Kurs ten został zaprojektowany we współpracy z praktykami i specjalistami w ramach sądowej arenie, aby dać Ci wiedzę i umiejętności potrzebne do poszukiwania pracy w dziedzinie medycyny sądowej. Będziesz rozwinęły umiejętności w zastosowaniach biologicznych i chemicznych do Forensic Science obok metod i kryminalistycznych przetwarzania zbrodni. To, oprócz Towarzystwa Medycyny Sądowej akredytacji Nauka, daje solidne podstawy do kontynuowania kariery w wielu dziedzinach kryminalistyki. Mamy absolwentów, którzy przeszli na znalezienie zatrudnienia w wielu aspektów medycyny sądowej z kulisami funkcjonariuszy kryminalnych analityków DNA do eksponatów oficerów do naukowców w zagranicznych laboratoriach kryminalistycznych do firmy ubezpieczeniowej likwidatorów. Wiedza i umiejętności, opracowane w ciągu nie tylko wyposażyć można znaleźć zatrudnienie w kontekście medycyny sądowej, ale także w tradycyjnych środowiskach naukowych, jak również. Mamy absolwentów, którzy zabezpieczone zatrudnienia jako: chemików jakości wody, patologii techników laboratoryjnych, szpital, apteka, apteka farmaceutycznego polimeru, higienistki, koordynatora pracy laboratoryjnej, a także dzieje się z nauką nauczania i studiów podyplomowych, zarówno na poziomie studiów doktoranckich i magisterskich. Oprócz pracy w zespole, rozwiązywania problemów, umiejętności komunikacyjne i zarządzania czasem rozwijać również oznacza, że ​​są w stanie szukać zatrudnienia w obszarach poza nauki, takich jak zasoby ludzkie i rekrutacja.

Najważniejsze cechy

  • Akredytowane przez Chartered Society of Forensic Science.
  • Na terenie kampusu dom zbrodni zakończyć z monitoringu CCTV.
  • Ucz się od profesjonalnych naukowców i badaczy sądowych miejsca zbrodni.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Staffordshire University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 - 8 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,000 GBP
Dom i studentów z UE: £ 9000 za rok studiów
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa