Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat z Międzynarodowymi sztuka cyfrowa i Rozrywka

DAE to program licencjat 180 ECTS w pełnym wymiarze czasu zaprojektowany przez i opracowany dla kreatywny, ambitny, namiętny i
wyjątkowe osoby, gotowe do wyjścia poza granicy interaktywnej 3D.


Spektakularny wzrost wysoko technologicznych 3D sektor i szybko rozwijającej się branży gier, stworzyliśmy
wzrasta zapotrzebowanie na wybitnych specjalistów. To jest to, co sztuka cyfrowa i Rozrywka jest o!


W DAE'er, świat jest twój plac zabaw dla dzieci. Już od pierwszego semestru studenci są zanurzone w kontekście międzynarodowym,
jako kandydatów pochodzą z całego świata. Nasza branża zatwierdzony, Nagradzane belki i wspierany na arenie międzynarodowej program nauczania jest prowadzone przez ekspertów z wykorzystaniem state-of-the-art sprzętu i praktyk w branży.


Studenci kompletne i prawdziwego życia, przemysł oceniać projekty zespołowych. Uczestniczą wykłady i praktyki w znakomicie
wyposażone laboratoria, cieszyć gościnne wykłady przez prelegentów z branży, doświadczenia praktycznego szkolenia, wprowadzić światowe konkursy i pokazać swoje prace w najbardziej znanych publikacji na temat sztuki cyfrowej.


Jest rzeczą oczywistą, że badanie wiodących na świecie
przedsiębiorstwa w dziedzinie sztuki cyfrowej i rozrywki, jest częścią programu nauczania. Wyjazdy studyjne w Europie i Stanach Zjednoczonych są koniecznością. W szóstym semestrze, odbycia stażu zawodowego w firmie o międzynarodowej renomie, który pomaga uczniom stać się poszukiwane, top-of-the-listy twórczego geniuszu, że zawsze chciał być. 

Przemysł gier jest dynamicznie rozwijającym działalność na całym świecie. Wyjątkowa dynamika tego konkretnego i wysoko technologicznej sektora zachęciły proporcjonalny wzrost zapotrzebowania na wykwalifikowanych i wyszkolonych geniuszy. Nasza opcja w Digital Arts and Entertainment zapewnia odpowiedzi na ten trend. Sam program opiera się na pięciu filarach: Sztuka umiejętności, 3D Komputery Arts, programowanie, Nauki Gry i integracji.

Umysł! To coś więcej niż tylko gry! Pomyśl, wycieczki wirtualne spacery w historycznym krajobrazie. Stanowisk archeologicznych, które już nie istnieją, powołana do życia w silniku gry, które można wykorzystać w muzeach. Reklama też, im dłużej tym większe jest za pomocą aplikacji 3D i tak są TV, Online Media i druku. 3D-kreacje mogą różnić się od fotorealistyczne do fikcji i spowodować potworów, kreskówek, a nawet klipów wideo ... by wymienić tylko kilka.

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa