Przeczytaj oficjalny opis

Licencjata w dziedzinie mobilności i Logistyki

&nbsp

Logistyka jest jednym z wiodących sektorów przemysłowych w Niemczech i nadal rośnie. Zmiany społeczne i skoki technologiczne określić i pozwalają na innowacyjne podejście. Zmiany te są coraz bardziej podbija wszystkie segmenty rynku i tematy. Sprzedaż, transport i ruch, opieki zdrowotnej - procesów, które występują tam są kontrolowane i organizowane przez ludzi dla ludzi.

&nbsp

Analiza i optymalizacja procesów proces w bardzo skomplikowanych systemach wykorzystujących najnowocześniejsze technologie (np. RFID) są kluczowe obszary logistyki. Wybór dostawcy, kontroli zapasów, planowania produkcji, planowania transportu, również wybór oprogramowania lub wyboru lokalizacji są typowe zadania. W branży logistycznej, pracownicy z uzasadnionej wiedzy ekspertów, którzy mogą ocenić trendy technologiczne i nowe rynki jest popyt.Projekt zorientowane pracy, także w kontekście międzynarodowym oraz rozwój prezentacji, komunikacji i umiejętności społeczne stanowią dalszy wkład do studiów.

&nbsp

Prace absolwentów projektu lub logistyka menedżerów, konsultantów, analityków lub nabywców, lub jako asystenci w marketingu i logistyki.

Zobacz 12 więcej kursów w Rhine-Waal University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paźdz. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa