Read the Official Description

BSc w informatyce Projektowanie: Szeroka Programy Baza

&nbsp

Studenci na tym programie rozwijać umiejętności do wykonywania szerokiego zakresu zadań, takich jak przystosowanie i zakup systemów korporacyjnych i rozwój zaawansowanych programów, aby pasowały do ​​rozwijającego się przemysłu. Większość firm dzisiaj korzystać z niektórych form systemów informatycznych. Aplikacji, rozwój i integracja z nich, często skomplikowane, systemy wymagają pomocy specjalisty IT-Design. Informatycy programy projektowe oferują elastyczne możliwości studiowania. Program ten oferuje szeroką bazę programów nauczania dla wszystkich uczniów, zanim wybrać jeden z trzech kierunków: Systemy Enterprise i gospodarki, Projektowanie Oprogramowania lub Information Systems Design. Jeśli wybierzesz ścieżkę bazową szeroki program nauczania, można wybrać swój obszar specjalizacji później. Celem programu jest stworzenie platformy i użytecznej wiedzy o branży IT i zatrudnienia, która jest zarówno pobudzenie i wyzwaniem.IT-Design Program oferuje duże możliwości do nawiązania kontaktów z lokalnymi firmami. Przygotowuje do przyszłości w branży IT.

&nbsp

&nbsp

Edukacja

Edukacja w IT-Projekt programu zaczyna się z szeroką bazą w IT i działań przygotowujących się do dalszych badań w jednym z trzech kierunków. Żadnej wiedzy jest to konieczne. Wystarczy, że jesteś zainteresowany w IT i chętnie dowiedzieć się więcej o IT możliwości. Karlstad University dlatego oferuje szeroki program nauczania, programu informatycznego bazową odpowiednią zarówno dla tych, którzy są zaznajomieni z branży informatycznej i tych, którzy nie są. Wybór szeroką bazę programów nauczania daje szansę nauczenia się więcej o różnych rolach i perspektywach przed wyborem specjalizacji.

&nbsp

&nbsp

Forma Instrukcji

Instrukcja jest w formie wykładów, prace laboratoryjne, seminaria i projekty.Na średniej, istnieją trzy do pięciu dni od zaplanowanych zajęć w tygodniu w Karlstad Universit y. Studenci będą także uczestniczyć w różnych projektach. Aktywny udział w kursach jest wymagane i uczniowie powinni uczyć się intensywnie i stopniowo coraz bardziej samodzielnie, na własną rękę. Jest to w pełnym wymiarze godzin programu studiów. Internetowa platforma komunikacji jest wykorzystywany w niektórych kursach jako uzupełnienie.

&nbsp

&nbsp

Badanie

Formaty egzaminacyjne różnią się oczywiście do kursu i może zawierać pisemne egzaminy, egzaminy ustne, ręcznie w przekazach lub pracach domowych egzaminów. Badanie odbywa się zwykle pod koniec każdego kursu, modułu lub jednostki.

&nbsp


Profesjonalne Kontakt

Nauczania na kursach jest mocno związany z przemysłem, a uczniowie będą mieli możliwość połączenia z lokalnych firm, na przykład w pisaniu swoich projektów studiów. Studenci będą także spotkać się z wykładowcami i gości uczestniczą w badaniach terenowych.

&nbsp


Przebieg studiów

Badania obejmują w pełnym wymiarze czasu pracy, przy średniej 20 godzin zaplanowanych zajęć w tygodniu. Studenci spędzić resztę swojego czasu pracy na projektach grupowych. Aktywny udział jest wymagany w kursach i uczniowie powinni uczyć się intensywnie na własną rękę. Badania terenowe i sesje laboratoryjne są częste i zwykle obowiązkowe.

&nbsp

&nbsp

Rynek pracy

IT-design szeroka baza programów nauczania przygotowuje się do jednej z trzech kierunków: Systemy Enterprise i Gospodarki, projektowanie oprogramowania i systemów informatycznych projektowania. Więcej informacji na temat ofert pracy można znaleźć w dziale odpowiednich specjalności.

&nbsp

&nbsp

Stopień

Po zakończeniu programu, uczniowie otrzymują tytuł licencjata nauki lub sztuki.

&nbsp

&nbsp

Dalsze badania

Po zakończeniu programu możesz zdecydować się kontynuować w kierunku Mistrza "I stopnia w, na przykład, Project Management. Możesz również kontynuować naukę na poziomie mistrza " s, a na poziomie doktoranckim w Science, Computer Business Administration lub systemów informatycznych . Temat, w którym wasz Magister "I stopnia zostaną przyznane zależy od twoich poprzednich badaniach.

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019