BSC w wydziale inżynierii lądowej

Atilim University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSC w wydziale inżynierii lądowej

Atilim University

Inżynierskie na Wydziale Inżynierii Lądowej

&nbsp

Misja

&nbsp

Naszą misją jest umożliwienie naszym studentom zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności w dziedzinach naukowych i technicznych związanych z praktyką Inżynierii Lądowej i zapewnić im środowiska edukacyjnego, który umożliwia ich przygotowanie jako pewnych siebie inżynierów z umiejętności krytycznego myślenia, który wykonywania zawodu na najwyższych standardów, z silnym poczuciem etyki.

&nbsp

&nbsp

Wizja

&nbsp

Streścić "w dziedzinie edukacji, produktywność w dziedzinie badań, konkurencyjności w dziedzinie przedsiębiorczości!"Naszą wizją jest stworzenie w kraju i zagranicą akredytowany program edukacyjny nie tylko do wzmocnienia pozycji lidera naszego działu wśród krajowych uczelni prywatnych, ale również zwiększyć naszą rangę w pierwszej piątce wśród wszystkich uczelni w Turcji. Poza ich Cywilnego wiedzy inżynierskiej i umiejętności, jest integralną częścią naszej wizji, że nasi absolwenci są postępowe osoby, które posiadają wiedzę i zainteresowania w naukach społecznych, humanistycznych i sztuki, poświęconego służyć swojej społeczności i zdolne do jakości badań i przedsiębiorczości twórczej.

&nbsp

&nbsp

Oferty Pracy

&nbsp

Inżynierowie są zatrudnieni w planowanie, projektowanie, budowę, zarządzanie, utrzymanie, naprawy i odnowienia elementów infrastruktury, takich jak budynek, transportu, energii i nawadniania systemów.

Dobrze wykształceni Civil Engineers są przedstawiane z szerokim spektrum możliwości zatrudnienia w sektorze publicznym i prywatnym. Rosnący udział tureckiej Inżynierii Lądowej i usług budowlanych na rynku budowlanym światowej zwiększa międzynarodowe możliwości pracy równolegle z globalnego wzrostu gospodarczego.

&nbsp

Labaratories

&nbsp

Laboratoria są najważniejszą częścią dla Wydziału Inżynierii Lądowej. Informacje uczy w klasach i laboratoria są wykorzystywane w celu uzyskania praktycznej wiedzy. Ponadto, te laboratoria są wykorzystywane dla celów badawczych. 

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
8 semestry
Locations
Turcja - Ankara, Ankara
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Turcja - Ankara, Ankara
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą