Read the Official Description

Inżynierskie w Departament Energii Inżynierii Systemów

&nbsp

Energia to jeden z głównych problemów świata i naszego kraju, gdyż zasoby energii są ograniczone i kopalnych zasobów, które są powszechnie używane powodować zanieczyszczenie powietrza i tak są one uważane za główny czynnik globalnego ocieplenia i zmian klimatycznych. Problem energii w naszym kraju jest o wiele bardziej ważne, ponieważ są zależne od zagranicznych źródeł energii pierwotnej i ta zależność wzrasta w sposób ciągły. Z tych powodów nasza uczelnia otworzyła program studiów na energetyki w ramach Wydziału Inżynierii w 2009 roku.

&nbsp

Celem programu jest edukacja uczniów w zakresie odpowiedniego wykorzystania własnych zasobów energetycznych, badania dotyczące nowych zasobów i zużycia energii, poprawa nowych systemów i procesów, aplikacji, efektywności energetycznej oraz wszystkich innych dziedzin pokrewnych.


Język programu jest język angielski. Mamy przygotowawczy do szkoły jednego roku dla studentów, którzy nie mają wystarczającej edukacji językowej. Pierwszy rok w programie nauczania jest zarezerwowana dla Uczenie nauk podstawowych (chemia, fizyka i matematyka) i komputerowych kierunki pokrewne razem z kursów języka angielskiego, których celem jest poprawa ucznia zrozumienia i umiejętności komunikacyjne. W drugim roku studenta wprowadzane są do kursów technicznych, które dają wiedzę niezbędną do inżynierii energii, a także kursy tureckich. W trzecim i czwartym roku kursy są dobrze zaprojektowane, tak aby uczniowie będą spełniać wymogi energetyki, a także zdobyć doświadczenie w dziedzinie energetyki, zgodnie z ich pragnieniami przez obieralnych technicznych oferowanych.Program oferuje także kursy w sprawie zasad Atatürka i historia tureckiej rewolucji w trzecim roku.

&nbsp

Program wzbogacony jest przez nietechnicznych obieralnych, które zapewniają studentom z elastycznością na wykonywanie różnych interesów w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Projekt projekt, który obejmuje cały ostatni rok, obejmuje studentów do samodzielnej pracy badawczej obejmującej przegląd literatury, sformułowanie problemu, projektowanie i rozwój systemu, przygotowanie raportu i prezentacji ich działalności. Większość kursów mają tę zaletę stosowania w laboratoriach.
Energetyka to interdyscyplinarna gałąź inżynierii.

&nbsp

Oferty pracy

&nbsp

Absolwenci będą spełniać wymagania w różnych sektorach, takich jak termicznej, hydrauliczny, jądrowej, promieniowania słonecznego, wiatru, biomasy, produkcja wodoru, utylizacja, planowanie produkcja system, rozwój technologii, projektowania działalności usługowej, kontrolujących, utylizacji odpadów, badania ośrodki i uczelnie, Ministerstwo energetyki, ochrony środowiska, organizacja planowanie stan, eksploracja instytutów.
 
 

See 12 more programs offered by Atilim University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa