Read the Official Description

BSc w Zrównoważonego Rolnictwa

Od semestru zimowego 2010/2011 Ren-Waal University of Applied Sciences oferuje kurs języka angielskiego studiów Zrównoważonego Rolnictwa w ich lokalizacji kampusu w Kleve. W tej ścieżce studiów na rolnictwo i ogrodnictwo systemy produkcyjne są analizowane i oceniane w ramach łańcucha wartości w odniesieniu do ich zrównoważonego rozwoju. Jako strategie optymalizacji efektu końcowego wszystkie trzy główne obszary zrównoważonego rozwoju: zagadnień środowiskowych, ekonomicznych rentowność i odpowiedzialności społecznej.

&nbsp

Kluczowych kwestiach globalnych, w tym zmiany klimatu z zmienne warunki atmosferyczne, zwiększając degradacji gleby i utraty bioróżnorodności będą rozpatrywane jak również kwestii pożywienia na świecie, silne wahania cen produktów rolnych i zapewnienie dochodów dla rolników i ogrodników w zglobalizowanym świecie.Na tych samych systemów produkcyjnych w czasie różnych łańcuchów wartości od produkcji żywności do ozdobnych roślin do produkcji surowców odnawialnych produkcji materiały są spojrzał i oceniane z różnych podejść i metod dotyczących ich trwałości ich ochrony środowiska, warunków ekonomicznych i społecznych. Powstałe kwestie etyczne są również uwzględnione w kursach.

Zrównoważone rolnictwo to kurs studium połączenie technicznych, przyrodniczych, ekonomicznych i społecznych dziedzin nauki. W zakresie interdyscyplinarnych projektów, studenci uczą się analizować, oceniać i optymalizować rolniczych i ogrodniczych systemów produkcyjnych jako integralnej części łańcucha wartości. We współpracy z firmami i instytucjami to aplikacje zorientowane badanie pozwala wysoki poziom praktycznego znaczenia, jakie należy osiągnąć.Oprócz udzielania pomocy technicznej i naukowej zawartości oraz utworzenie i rozwój umiejętności metodologicznych, społeczne kompetencje każdej jednostki są wzmocnione.

&nbsp

Samoorganizacji learning jako kluczowy kompetencji i jako integralna część studiów uniwersyteckich jest promowany od samego początku. Poniżej w dużym stopniu przeniesienie profesjonalnie kwalifikacjach umiejętności i zaawansowania osobistych kompetencji nastąpić poprzez integrację i specjalizacji. W ten sposób różne formy nauki, takich jak wykłady, seminaria, kursy laboratoryjnych, staże, ćwiczeń i prac projektowych zostały wybrane do komunikować klasyczne materiały edukacyjne (nauka gleba np. botanika, administracji, sprzedaży zwierząt), jak również współczesne tematy branży rolnej (np. rolnictwo precyzyjne, produkcja energii, zarządzanie jakością, wartość łańcuchy analiza).

See 12 more programs offered by Rhine-Waal University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019