BSC. Bankowość i finanse

British University Vietnam

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSC. Bankowość i finanse

British University Vietnam

img

Stopień przyznawany przez University of London

Program został opracowany przez naukowców z London School of Economics and Political Science (LSE), traktowane jako międzynarodowego centrum doskonałości akademickiej i innowacji w dziedzinie nauk społecznych, aby zapewnić dogłębne zrozumienie sposobu, w jaki pośrednicy i działają instytucje finansowe, oraz struktury i funkcjonowania rynków finansowych.

Cel excel w karierze w księgowości, doradztwa, bankowości komercyjnej i inwestycyjnej, handlu i sprzedaży lub zarządzania ryzykiem

Długość kursu: 3 lata w pełnym wymiarze czasu

Wymagania kwalifikacyjne

17 lat i powyżej. Zakończony rok 12 lub równoważny; i spełniają jedną z opcji: 1. Kompletna drogą do University of London Programów Międzynarodowych. Zaliczyć wszystkie przedmioty. Klasa średnia punkt B lub powyżej. IELTS 6.0 (bez band poniżej 5,5) lub równoważny. 2. Prześlij kredyty z programu Staffordshire University. Przepuścić przez cały rok 1 Staffordshire University kursy programu. Ukończył liceum z matematyki wynikiem 5 lub powyżej. 3. Progresja z poziomów uk. Przynajmniej 3 UK GCE Poziom zaawansowany przechodzi u pacjentów bez nakładania gdzie EED grade lub wyżej są osiągane IELTS 6.0 (poniżej 5,5 żadne pasmo).

Stypendia

Książę Andrzej stypendium

04 Full-czesnego JKW Książę Andrzej stypendia BUV są przyznawane każdego roku, o wartości powyżej VND 700,000,000 i innych stypendiów częściowych są dostępne dla absolwentów szkół wyższych.

Nagrodzonych są wybierane na podstawie kombinacji poprzedniej nauce, odpowiedniego doświadczenia w pracy społecznej i potencjał stać się liderami w sektorze publicznym, biznesu i środowisk akademickich. Program stypendialny jest nazwany członek brytyjskiej rodziny królewskiej - książę Andrzej, książę Yorku, Wielka Brytania.

Stypendia Stypendia prezydenta i Deana

Każde stypendium o wartości do 50% licencjackich rok 1 czesne w BUV (oraz stypendium warunkowego do Rok 2 i 3 w oparciu o wspólne wyniku badania uczniów).

Ta szkoła oferuje programy z:
  • English (UK)
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wietnam - Hanoi, Hanoi
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Wietnam - Hanoi, Hanoi
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą