Read the Official Description

Szczegóły kursu

Inżynieria lądowa jest profesją nagradzającą, a inżynierowie coraz częściej pracują w zespołach wielodyscyplinarnych. Ten praktyczny kurs zapewni ci techniczne i zarządcze możliwości efektywnego przyczynienia się do szerokiego zakresu środowisk.

Twój zespół kursu pomoże Ci zabezpieczyć praktyki zawodowe w okresie letnim i roku kanapkowym, jeśli zdecydujesz się je podjąć. Będziesz także wspierany w nagrywaniu początkowego rozwoju zawodowego w związku z członkostwem w instytucjach akredytujących.

Akredytowany stopień IEng - Accredited IEng (Full)

Ten stopień jest akredytowany przez JBM jako w pełni satysfakcjonująca baza edukacyjna dla Inżyniera Inkonektora (IEng). JBM składa się z Institution of Civil Engineers (ICE), Institution of Structural Engineers (IStructE), Chartered Institution of Highways and Transportation (CIHT) oraz Institute of Highway Engineers (IHE).

Research Excellence Framework 2014

Research Excellence Framework 2014: wyniki naszego uniwersytetu w zakresie architektury, środowiska architektonicznego i planowania, które zostały wprowadzone po raz pierwszy, były imponujące - 37% badań zostało ocenionych na całym świecie lub na poziomie międzynarodowym.

Korzyści kursu

Zespół kursu pomoże Ci zabezpieczyć staże w czasie lata i Twojego roku kanapkowego. Zapewnia to doskonałą okazję do zdobycia praktycznego doświadczenia w miejscu pracy, które pomoże Ci ubiegać się o pracę po ukończeniu studiów.

Będziesz także wspierany w nagrywaniu początkowego rozwoju zawodowego w związku z członkostwem w instytucjach akredytujących.

Aby poszerzyć wiedzę branżową, zespół kursu organizuje również regularne sesje rozwoju osobistego. Są one generalnie dostarczane przez wiodących profesjonalistów z branży i pomogą ci wybrać odpowiedni obszar inżynierii lądowej, aby wejść na studia. Mamy również bliskie powiązania z Instytucją Inżynierów Budownictwa i organizujemy wiele regionalnych wydarzeń, w których możesz wziąć udział.

Wymagania wstępne

Punkty taryfowe UCAS: 88 punktów wymaganych. (Minimum 64 z dwóch poziomów A lub ekwiwalentu, z wyłączeniem studiów ogólnych, musi obejmować dwie przedmioty z przedmiotów ścisłych lub liczbowych: jeśli studiujesz biologię, chemię lub fizykę, aby spełnić ten wymóg, musisz również uzyskać "zaliczenie" w ocenie praktycznej, ta ocena praktyczna jest oddzielona (od 2017 r.).

Dodatkowe wymagania:

GCSE:

GCSE Język angielski i matematyka na poziomie C lub wyższym (klasa 4 dla osób, które odbywają swoje GCSE od 2017 r.) Lub równoważne. Key Skills Level 2, Functional Skills Level 2 i Certificate in Adult Literacy / Numeracy są akceptowane zamiast GCSE.

DOSTĘP DO DYPLOMA:

Zdać ogółem z minimum 88 punktami taryfowymi UCAS. Musi zawierać minimum 15 zasług z matematyki lub numerate przedmiotu i 15 zasług w temacie naukowym.

SCOTTISH AWARDS:

Minimum 5 przedmiotów w klasie B na wyższym poziomie.

ŚWIADECTWO ODWOŁANIA IRLANDZKIEGO:

Minimum 5 przedmiotów w klasie C1 lub wyższej na wyższym poziomie, z których co najmniej 3 musi być na poziomie B2.

POZIOM 5 LUB 6 WEJŚĆ:

Poziom 5 Wpis: Wnioskodawcy powinni posiadać HNC (zaliczenie) w dziedzinie inżynierii lądowej.

Poziom 6 Wpis: Wnioskodawcy powinni posiadać HND (zaliczenie) w dziedzinie inżynierii lądowej.

KRYTERIA WYBORU:

Możemy używać kryteriów wyboru w oparciu o twoje osobiste cechy; doświadczenie i / lub zaangażowanie w dziedzinie nauki. Informacje te będą pochodzić z osobistego oświadczenia i odniesienia i będą wykorzystywane tylko wtedy, gdy spełnione ogólne wymagania wejścia.

International Baccalaureate: 24 punkty

IELTS:

IELTS 6.0 bez umiejętności poniżej 5.5 lub równoważne kwalifikacje. Uniwersytet zapewnia doskonałe wsparcie dla każdego kandydata, który może być zobowiązany do podjęcia dodatkowych kursów języka angielskiego.

DOSKONAŁE WNIOSKODAWCY

Nasz Uniwersytet przyjmuje wnioski od dojrzałych kandydatów, którzy wykazują potencjał akademicki. Zwykle wymagamy pewnych dowodów na ostatnie badania akademickie, na przykład ukończenie kursu dostępu, jednak można również wziąć pod uwagę niedawne odpowiednie doświadczenie zawodowe. Należy pamiętać, że w przypadku niektórych naszych kursów zawodowych wszyscy kandydaci będą musieli spełnić określone kryteria wstępne i w takich przypadkach nie można uznać doświadczenia zawodowego.

Jeśli chcesz złożyć podanie za pośrednictwem tej trasy, zapoznaj się z naszymi zasadami uznawania szkół wyższych.

Należy pamiętać, że wszyscy kandydaci na naszą Uczelnię są zobowiązani do spełnienia naszego standardowego wymogu znajomości języka angielskiego na poziomie GCSE klasy C lub równoważnego, warianty tego zostaną wymienione na indywidualnych warunkach wejścia kursu.

Perspektywy pracy

Jako inżynier-absolwent możesz pracować dla konsultantów, wykonawców, władz lokalnych lub agencji rządowych. Będziesz mógł przyczynić się do projektowania, budowy i konserwacji różnorodnych projektów infrastrukturalnych. Można również specjalizować się w takich dziedzinach, jak konstrukcje, transport, zaopatrzenie w wodę i obróbkę lub wytwarzanie i dostarczanie energii. Jeśli chcesz kontynuować studia, możesz przejść na akredytowane techniczne szkolenie podyplomowe.

 • Inżynier budownictwa lądowego
 • Inspektor budowlany
 • Inspektor budowlany

Doradztwo zawodowe

Nasz dedykowany zespół ds. Zatrudnienia i pracy oferuje porady ekspertów i wiele zasobów, które pomogą Ci wybrać i uzyskać zatrudnienie. Niezależnie od tego, czy jesteś w pierwszym, czy ostatnim roku, możesz porozmawiać z członkami personelu z naszego Biura Karier, który może udzielić Ci porady, pisząc CV, szukając pracy.

Moduły

Moduły podstawowe z pierwszego roku

 • Inżynieria materiałowa
 • Matematyka inżynierska
 • Zarządzanie inżynierią lądową
 • Pomiary A
 • Mechanika inżynierska
 • Projekt Inżynierii lądowej (tylko w pełnym wymiarze godzin)
 • Projekt Inżynierii lądowej (tylko w niepełnym wymiarze godzin)

Moduły podstawowe 2 roku

 • Inżynieria lądowa B
 • Projektowanie strukturalne
 • Inżynieria geotechniczna A
 • Inżynieria autostrad A
 • Technologia materiałów inżynieryjnych

Moduły opcjonalne na rok 2

 • Analiza strukturalna
 • Projekt budowlany inżynierii lądowej

3 podstawowe moduły

 • Hydraulika
 • Główny projekt inżynieryjny
 • Metody ilościowe do podejmowania decyzji

Moduły opcjonalne na rok 3

 • Inżynieria budowlana
 • Zarządzanie infrastrukturą
 • Inżynieria geotechniczna B
 • Inżynieria autostrady B

Opłaty

Wielka Brytania

Wysokość czesnego za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 9250 £. Kwota, jaką zapłacisz, może wzrastać każdego roku, aby uwzględnić skutki inflacji.

Wizyty edukacyjne - Koszt tych wyjazdów obejmuje podróże, zakwaterowanie i utrzymanie. Cena zmienia się z roku na rok, a frekwencja jest opcjonalna.

Materiały do ​​nauki - Zapewniamy podstawowe materiały podczas studiów i możesz zdecydować się na zakup dodatkowych materiałów. Nie jest to obowiązkowe i zależy od projektów, które podejmujesz.

Międzynarodowe 2018/19

Wysokość czesnego za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 12000 £. Kwota, którą zapłacisz, jest ustalana na tym poziomie na każdy rok kursu.

Wizyty edukacyjne - Koszt tych wyjazdów obejmuje podróże, zakwaterowanie i utrzymanie. Cena zmienia się z roku na rok, a frekwencja jest opcjonalna.

Materiały do ​​nauki - Zapewniamy podstawowe materiały podczas studiów i możesz zdecydować się na zakup dodatkowych materiałów. Nie jest to obowiązkowe i zależy od projektów, które podejmujesz.

Udogodnienia

Północny taras

Opierając się na naszym kampusie miejskim, w odległości krótkiego spaceru od centrum Leeds, Northern Terrace jest siedzibą naszej Szkoły Budownictwa

Biblioteka i zasoby online

Nasza biblioteka jest otwarta 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, każdego dnia w roku, zapewniając dostęp do specjalistycznych książek i czasopism, przestrzeni edukacyjnych, komputerów, urządzeń multimedialnych i wypożyczalni sprzętu medialnego. Dziesiątki tysięcy zasobów cyfrowych naszej Biblioteki, w tym e-booki, e-czasopisma i bazy danych, są dostępne online w czasie i miejscu, w zależności od potrzeb.

Siłownia i obiekty sportowe

Utrzymywanie kondycji jest łatwe w Leeds Beckett - nasze sale fitness są łatwe do nabycia, wyposażone w najnowszą technologię i dostępne dla wszystkich członków sportu.

Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by Leeds Beckett University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
Wielka Brytania
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019